Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, haHa είπε

Μην ξεχασεις να βαλει το promo code 'elbird', ισχυει μεχρι και σημερα τελευταια μερα, δινει αλλα 4€ εκπτωση και παει στα 27,19€ με βουγλαρικη ip.

Mια χαρα βλεπεις με ελληνικη ip, απο οπου κι αν εχεις κανει την αρχικη πληρωμη.

Το έκανα, ακριβώς τόσο βγήκε τελική τιμή. Μια χαρά και φέτος! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να το κάνω και εγώ με μια προπληρωμένη κάρτα και ελπίζω να μην έχω κανένα θέμα με το vpn.

Να ρωτήσω, στα στοιχεία του λογαριασμού με την διεύθυνση, τι βάλατε εκεί ; Κανονικά την ελληνική ή διεύθυνση από τη χώρα που αγοράζετε μέσω vpn τυχαία ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα από μένα! Το έκανα πριν κάνα 2 μέρες με την ρωσική ip στην τιμή που είπαν και οι προηγούμενοι. Νομίζω συμφέρει να πληρώσεις μέσω ρεβολουτ γιατί δεν σου τρώει λεφτά για την μετατροπή νομίσματος και στην περίπτωση που κάποιος φοβάται για την ασφάλεια του λογαριασμού του σε άγνωστες vpn κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, volleyball είπε

Λέω να το κάνω και εγώ με μια προπληρωμένη κάρτα και ελπίζω να μην έχω κανένα θέμα με το vpn.

Να ρωτήσω, στα στοιχεία του λογαριασμού με την διεύθυνση, τι βάλατε εκεί ; Κανονικά την ελληνική ή διεύθυνση από τη χώρα που αγοράζετε μέσω vpn τυχαία ;

Βαζεις οτι διευθυνση θελεις. Και ελληνικη στην τυχη μπορεις να βαλεις, δεν υπαρχει θεμα. Μπορεις να πληρωσεις κανονικα με βουλγαρικη ip και ερχεται γυρω στα 32€ τωρα που τελειωσε η εκπτωση early bird.

Επεξ/σία από haHa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, haHa είπε

Βαζεις οτι διευθυνση θελεις. Και ελληνικη στην τυχη μπορεις να βαλεις, δεν υπαρχει θεμα. Μπορεις να πληρωσεις κανονικα με βουλγαρικη ip και ερχεται γυρω στα 32€ τωρα που τελειωσε η εκπτωση early bird.

Προσπαθούσα εχτές για 2 ώρες με μια προπληρωμένη κάρτα της Εθνικής και όλο μου έβγαζε πρόβλημα, δεν δεχόταν την συναλλαγή. Τελικά το παράτησα και δεν το έκανα, μου έσπασε λίγο τα νεύρα είναι η αλήθεια. Πέτυχε κάποιος άλλος πληρωμή με κάρτα Εθνικής ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, manos89 είπε

Να ρωτήσω κάτι που μπορεί να έχει απαντηθεί.
Σε android TV παίζει η εφαρμογή;

Mε sideload φανταζομαι ναι. Εγω ετσι την εχω βαλει(sideload) σε firetv.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες .... είχα ξεχαστεί τελείως για φέτος (καθότι εγώ έχω Nova) και δεν είχα ανανεώσει τη συνδρομή στον πατέρα μου ... σήμερα που ξεκινάει το πανηγύρι :) με ρωτάει πως θα βλέπω φέτος ... του λέω ... οι insomnia friends θα ξέρουν :) ... Μπήκα στο site 08:35 και 08:50 είχα μάθει όσα χρειαζόμουν και είχα ολοκληρώσει την ανανέωση με 32€. Φέτος προτιμήσαμε Βουλγαρία αντί για Ινδίας και με πολύ καλύτερο κόστος 

 

Ευχαριστώ και πάλι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκανα τη συνδρομή για euroleague μόνο μέσω Βουλγαρίας πληρώνοντας με revolut και όλα καλά.

Ισχύει ακόμα ο κωδικός elbird για όποιον θέλει πάντως που κατεβάζει τη τιμή στα 27 ευρώ.

Για vpn έβαλα το chrome extension "Hide My IP VPN" για να κάνω την εγγραφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος που παρακολουθεί Euroleague μέσω Eurosport Player UK;

Γενικά, παρακολουθώ σε Ultrawide (21:9) μόνιτορ που είναι συνδεδεμένο μέσω HDMI με laptop. 

Εδώ και 2 ημέρες, όταν παρακολουθώ κάποιο πρόγραμμα σε λειτουργία πλήρους οθόνης, το κάτω τμήμα του βίντεο (αυτό που περιέχει και τη μπάρα κύλισης) βρίσκεται εκτός θέασης. Περίεργο θέμα, με γνώμονα ότι εδώ και ένα χρόνο που χρησιμοποιώ την υπηρεσία με το συγκεκριμένο setup δεν είχα κάποιο πρόβλημα. Σημειωτέον, δεν έχει αλλάξει τίποτα στο δικό μου σύστημα. 

Διάβασα ότι ετοιμάζουν κάποιες αναβαθμίσεις στην πλατφόρμα τους (θα ολοκληρωθούν στο διάστημα 7-8/10). Άνοιξα ticket στην εξυπηρέτηση πελατών για να δω αν υπάρχουν και άλλοι χρήστες που αντιμετωπίζουν ανάλογο θέμα. Αναμένω νεότερα.

Μέχρι τότε:

Υπάρχει κάποιος με παρόμοιο setup με το δικό μου (θέαση Eurosport Player UK σε Ultrawide μόνιτορ) που να μπορεί να ελέγξει αν έχει το ίδιο πρόβλημα;

Ευχαριστώ προκαταβολικά,

Δημήτρης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Τελικά δέχτηκε τη κάρτα που τις προηγούμενες μέρες μου έβγαζε πρόβλημα και το έκανα με το 15% να ισχύει, τουλάχιστον, μέχρι τη στιγμή που πλήρωσα.

Χτες στον Αγώνα του Παναθηναϊκού, υπήρξε πρόβλημα χωρίς πρόσβαση στο 15λεπτο πριν τον αγώνα και σε σχεδόν ολόκληρο το πρώτο δεκάλεπτο. Για αυτούς που είχαν συνδρομή πέρσι ή και άλλες χρονιές, αυτά τα προβλήματα είναι συχνά ; Δηλαδή παίζει να χάνουμε την αρχή ή κάποιο άλλο σημείο του αγώνα ή ήταν κάτι σπάνιο το χθεσινό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, volleyball είπε

Για αυτούς που είχαν συνδρομή πέρσι ή και άλλες χρονιές, αυτά τα προβλήματα είναι συχνά ; Δηλαδή παίζει να χάνουμε την αρχή ή κάποιο άλλο σημείο του αγώνα ή ήταν κάτι σπάνιο το χθεσινό ;

Ήταν εξαίρεση, no worries.

Επεξ/σία από dim_plo
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.. εγγραφή στο premium pass μέσω βουλγάρικης ip πληρωμή paypal...έπαιξε κανονικά και το voucher elbird, στα 29.74€. Ευχαριστώ όλους και κυρίως τον φίλο @genius_13!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παίδες. Έκανα εγγραφή για μένα και 2 φίλους. Το VPN app που χρησιμοποίησα δεν είχε επιλογή Βουλγαρίας οπότε κατέληξα σε Ινδία για χώρα και πλήρωσα με δολάρια μέσω revolut. Πριν λίγο μου ήρθε μήνυμα από revolut ότι έγινε επιστροφή του ποσού της μια συνδρομής. Δεν ξέρω προς το παρόν σε ποιον από τους τρεις ακυρώθηκε. Έκανα ένα γρήγορο log in και από τους τρεις και τα βίντεο από τους προηγούμενους αγώνες τα παίζει κανονικά(αν δεν έχεις λογαριασμο σου βγάζει λουκέτο σε αυτά). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά, μπαινω απο Chrome με Βουλγάρικη IP, βάζω τα στοιχεία της Revolut, πατάω Submit και απλά δεν κάνει τίποτα. Ξέρετε τι μπορεί να παίζει;

Edit: Τελικά κατέβασα το HOLA VPN στο κινητό μου, το έκανα enable για την εφαρμογή browser της Samsung, έβαλα τον αριθμό της Revolut, Βουλγάρικη διεύθυνση και πλήρωσα €27.19. Ελπίζω να παίζει κανονικά!

Κάτι ακόμα, πέρσι στον browser της Smart TV δεν έπαιζε. Ξέρετε αν φέτος έχουν κάνει καμιά αλλαγή να παίζει και εκεί;

Επεξ/σία από Gkostas2007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...