Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έκανα και εγώ και ακόμα λειτουργει ο κωδικός, ευχαριστώ πάρα πολύ παιδιά. Μήπως ξέρει κανείς αν μπορεί να παίζει ταυτόχρονα σε δύο συσκευές;;; Έλεγα μήπως δίνω και στον αδερφό μου που μένει σε άλλη πόλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο άκυρη η ερώτηση, αλλά δεν μπορώ να βρω με τίποτα το τραγούδι που παίζει όταν δείχνουν τα highlights στο τέλος κάθε περιόδου και σήμερα έπαιξε το ίδιο τραγούδι και σε ένα pre game που παρουσίαζαν κάποιες πληροφορίες. Δεν εννοώ το i feel devotion, αυτό που λέω δεν έχει λόγια, τουλάχιστον όσο παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/10/2019 στις 8:36 ΠΜ, G30RGE είπε

Καλημέρα παίδες. Έκανα εγγραφή για μένα και 2 φίλους. Το VPN app που χρησιμοποίησα δεν είχε επιλογή Βουλγαρίας οπότε κατέληξα σε Ινδία για χώρα και πλήρωσα με δολάρια μέσω revolut. Πριν λίγο μου ήρθε μήνυμα από revolut ότι έγινε επιστροφή του ποσού της μια συνδρομής. Δεν ξέρω προς το παρόν σε ποιον από τους τρεις ακυρώθηκε. Έκανα ένα γρήγορο log in και από τους τρεις και τα βίντεο από τους προηγούμενους αγώνες τα παίζει κανονικά(αν δεν έχεις λογαριασμο σου βγάζει λουκέτο σε αυτά). 

Update της περίπτωσης μου καθώς μου έγινε και δεύτερη επιστροφή.

Αναλυτικότερα... Η πρώτη συνδρομή που είχα κάνει, και ήτανε στο όνομα μου, είχε γίνει 30 Σεπτεμβρίου. Αυτής της συνδρομής τα χρήματα έγιναν επιστροφή στην revolut την Τρίτη 8/10. Δεύτερη συνδρομή έκανα για τον φίλο-1 στις 3/10 και σήμερα πρωί 11/10 έλαβα πάλι μήνυμα επιστροφής χρημάτων. Τρίτη συνδρομή έκανα για τον φίλο-2 στις 4/10 οπότε φαντάζομαι ότι αύριο θα γίνει επιστροφή των χρημάτων και της δικής του συνδρομής. 

Εγώ εχθές μια χαρά τα είδα τα παιχνιδάκια (το ίδιο και ο φίλος-1) και στον λογαριασμό μου στο My subscription δείχνει Access through: 30 September 2020. Έχει τύχει σε κάποιον άλλον κάτι αντίστοιχο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/10/2019 στις 8:01 ΜΜ, volleyball είπε

Λίγο άκυρη η ερώτηση, αλλά δεν μπορώ να βρω με τίποτα το τραγούδι που παίζει όταν δείχνουν τα highlights στο τέλος κάθε περιόδου και σήμερα έπαιξε το ίδιο τραγούδι και σε ένα pre game που παρουσίαζαν κάποιες πληροφορίες. Δεν εννοώ το i feel devotion, αυτό που λέω δεν έχει λόγια, τουλάχιστον όσο παίζει.

Επανέρχομαι μήπως κάποιος το ξέρει. Είναι αυτό που ακούγεται στο παρακάτω βίντεο. Αν το γνωρίζει κάποιος ας ενημερώσει.
https://www.euroleague.tv/video/player-of-the-game-jeff-brooks-ax-armani-exchange-milan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/10/2019 στις 11:13 ΜΜ, Zerg13 είπε

Ερωτηση, απο υπολογιστη συνδεετε σε τηλεοραση με hdmi? Ρωταω για ενα φιλο. 

Και 2) σε ποια χωρα λειτουργει το VPN;

Στο πρωτο ναι, στο δευτερο δεν μπορω να σε βοηθησω καποιοι ειπν για βουλγαρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Στις 10/10/2019 στις 2:07 ΠΜ, Gkostas2007 είπε

Ρε παιδιά, μπαινω απο Chrome με Βουλγάρικη IP, βάζω τα στοιχεία της Revolut, πατάω Submit και απλά δεν κάνει τίποτα. Ξέρετε τι μπορεί να παίζει;

Edit: Τελικά κατέβασα το HOLA VPN στο κινητό μου, το έκανα enable για την εφαρμογή browser της Samsung, έβαλα τον αριθμό της Revolut, Βουλγάρικη διεύθυνση και πλήρωσα €27.19. Ελπίζω να παίζει κανονικά!

Κάτι ακόμα, πέρσι στον browser της Smart TV δεν έπαιζε. Ξέρετε αν φέτος έχουν κάνει καμιά αλλαγή να παίζει και εκεί;

 

Στις 3/10/2019 στις 9:08 ΠΜ, IzAz είπε

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες .... είχα ξεχαστεί τελείως για φέτος (καθότι εγώ έχω Nova) και δεν είχα ανανεώσει τη συνδρομή στον πατέρα μου ... σήμερα που ξεκινάει το πανηγύρι :) με ρωτάει πως θα βλέπω φέτος ... του λέω ... οι insomnia friends θα ξέρουν :) ... Μπήκα στο site 08:35 και 08:50 είχα μάθει όσα χρειαζόμουν και είχα ολοκληρώσει την ανανέωση με 32€. Φέτος προτιμήσαμε Βουλγαρία αντί για Ινδίας και με πολύ καλύτερο κόστος 

Ευχαριστώ και πάλι

 

Στις 4/10/2019 στις 9:39 ΜΜ, Ferrari84 είπε

Καλησπέρα παιδιά.. εγγραφή στο premium pass μέσω βουλγάρικης ip πληρωμή paypal...έπαιξε κανονικά και το voucher elbird, στα 29.74€. Ευχαριστώ όλους και κυρίως τον φίλο @genius_13!! 

Διευθυνση κατοικιας τι βαλατε;

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Διευθυνση κατοικιας τι βαλατε;

Εγώ έβαλα την κανονική μου διεύθυνση κατοικίας στην Ελλάδα και έως τώρα δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Στα συν: Με την τελευταία αναβάθμιση της εφαρμογής στο android πρόσθεσαν τη δυνατότητα cast σε smart tv, επιτέλους! Μεγάλη ευκολία, αφού πλέον απο το κινητό πετάς το λινκ και βλέπεις το ματς στην τηλεόραση, χωρίς λάπτοπ ή καλώδια. Το ξαναγράφω: Επιτέλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Διευθυνση κατοικιας τι βαλατε;

Εγώ μια τυχαία στην Βουλγαρία :P Προς το παρόν, όλα οκ!

 

13 λεπτά πριν, xxaris είπε

Εγώ έβαλα την κανονική μου διεύθυνση κατοικίας στην Ελλάδα και έως τώρα δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Στα συν: Με την τελευταία αναβάθμιση της εφαρμογής στο android πρόσθεσαν τη δυνατότητα cast σε smart tv, επιτέλους! Μεγάλη ευκολία, αφού πλέον απο το κινητό πετάς το λινκ και βλέπεις το ματς στην τηλεόραση, χωρίς λάπτοπ ή καλώδια. Το ξαναγράφω: Επιτέλους!

Όταν λες Cast εννοείς μέσω mirroring? Γιατί το έκανα με κινητό S8 και η εικόνα ήταν άθλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια καλησπερα μεσω hola vpn μπαίνω με βουλγάρικη ip ολα κανονικά , για να αγοράσω το πακέτο βάζω το κανονικό μου μαιλ/όνομα/κ.τ.λ στοιχειά μου κατα την εγγραφή  ?

η φτιάχνω ένα άλλο ? γιατί δεν έχω λογαριασμό καθόλου ! 

ευχαριστώ 

Επεξ/σία από bill_2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Διευθυνση κατοικιας τι βαλατε;

και περυσι και φετος πραγματικη ελληνικη χωρις κανενα προβλημα

Επεξ/σία από IzAz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Gkostas2007 είπε

 

Όταν λες Cast εννοείς μέσω mirroring? Γιατί το έκανα με κινητό S8 και η εικόνα ήταν άθλια

Όχι mirroring. Πλέον η εφαρμογή euroleague mobile βγαζει το γνωστό τετραγωνάκι του Chromecast (αυτό που υπάρχει σε Netflix, YouTube κλπ) πάνω δεξιά, που πατώντας το στέλνεις το λινκ στην τηλεόραση ενώ ταυτόχρονα σταματάει η μετάδοση στο κινητό. Αυτό έως τώρα γίνονταν μόνο μέσω του Chrome σε λάπτοπ, μόνο με αυτόν τον τρόπο μπορούσες να στείλεις το λινκ στην τηλεόραση για να γλυτώσεις τα καλώδια. Πλέον γίνεται και από το κινητό, μεγάλη ευκολία!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...