Προς το περιεχόμενο

Κουπόνι 5$ για Ebay(ΧΩΡΙΣ minimum). Συγκεκριμένα προιόντα. [ΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ/ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ]


kkailas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλήστε με τους πωλητές, να τα στείλουν πάλι. Εκείνος ο κλέφτης με το ραδιοφωνάκι μετά από κράξιμο μου είπε να κάνει refund, του λέω άδικα θα το κάνεις, διότι ήταν με κουπόνι. Του είπα αν δεν το στείλει πάλι, κανονικά αυτή τη φορά, θα ανοίξω case κλπ. Να δούμε αν το στείλει, αν και προσωπικά αμφιβάλλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 475
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και σε μενα τιποτα . Εδω καποιοι κανεναν πολλαπλα acounts για 3-4 5αρα ,αλλου ηταν τα λεφτα .Ψευτικο account με προιοντα των 4-5 ευρω μεσω κουπονιου που δεν θα στειλεις ποτε . 1000 παραγγελιες x5 = 5000 και δεν σηκωνεσε απο τον καναπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Glikos είπε

Μιλήστε με τους πωλητές, να τα στείλουν πάλι. Εκείνος ο κλέφτης με το ραδιοφωνάκι μετά από κράξιμο μου είπε να κάνει refund, του λέω άδικα θα το κάνεις, διότι ήταν με κουπόνι. Του είπα αν δεν το στείλει πάλι, κανονικά αυτή τη φορά, θα ανοίξω case κλπ. Να δούμε αν το στείλει, αν και προσωπικά αμφιβάλλω.

Εγώ του είπα στείλε μου με tracking code, μ'απαντάει "we have sent the item by economy shipping , it has no details. hope you can understand" 😀

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου απάντησε το eBay για το πρόβλημα με τον ραδιοφωνάκια. Δείχνουν ενδιαφέρον για την εκμετάλευση του κουπονιού από τον πωλητή και μου ζήτησαν το seller's ID.

Εάν μου ζητηθούν πληροφορίες και για άλλα μέλη που δεν παρέλαβαν από αυτόν (ξέρουν για το φόρουμ) , ελπίζω να μπορέσετε να μου στείλετε μήνυμα με πληροφορίες ώστε να τις προωθήσω για να στηρίξουμε την θέση μας.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Glikos είπε

Μιλήστε με τους πωλητές, να τα στείλουν πάλι. Εκείνος ο κλέφτης με το ραδιοφωνάκι μετά από κράξιμο μου είπε να κάνει refund, του λέω άδικα θα το κάνεις, διότι ήταν με κουπόνι. Του είπα αν δεν το στείλει πάλι, κανονικά αυτή τη φορά, θα ανοίξω case κλπ. Να δούμε αν το στείλει, αν και προσωπικά αμφιβάλλω.

Το θέμα είναι ότι με το  refund είναι καλλυμένος  ''νομίζω δλδ '' ,   γιατί και εμένα αυτό έκανε  σου λέει αν κάποιον το περιμένει του κάνω refund και ούτε γάτα ούτε ζημιά!

Τι άλλο μπορείς να κάνεις δλδ γιατί εγώ case είχα ανοίξει και μου το έκλεισε με αυτόν τον τρόπο. 

3 λεπτά πριν, talos_2002 είπε

Μου απάντησε το eBay για το πρόβλημα με τον ραδιοφωνάκια. Δείχνουν ενδιαφέρον για την εκμετάλευση του κουπονιού από τον πωλητή και μου ζήτησαν το seller's ID.

Εάν μου ζητηθούν πληροφορίες και για άλλα μέλη που δεν παρέλαβαν από αυτόν (ξέρουν για το φόρουμ) , ελπίζω να μπορέσετε να μου στείλετε μήνυμα με πληροφορίες ώστε να τις προωθήσω για να στηρίξουμε την θέση μας.

Στείλε μου αν πάρεις ok να σου δώσω και τα δικά μου . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και εμενα στην αρχη μου ειπε να κανει full refund και του ζητησα να το στειλει ξανα. 

Μου απαντησε Seller's message:
""Hi friend, thanks for your message. If we resend the new one to you, it will need to wait about 40 days. Could you wait for it? Best regards" "

Επεξ/σία από Sonis4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Sonis4 είπε

και εμενα στην αρχη μου ειπε να κανει full refund και του ειπα να το στειλει ξανα

Μου απαντησε Seller's message:
""Hi friend, thanks for your message. If we resend the new one to you, it will need to wait about 40 days. Could you wait for it? Best regards" "

Εμένα μου είχε πει να κλείσω το  case για να μου στείλει άλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, talos_2002 είπε

Μου απάντησε το eBay για το πρόβλημα με τον ραδιοφωνάκια. Δείχνουν ενδιαφέρον για την εκμετάλευση του κουπονιού από τον πωλητή και μου ζήτησαν το seller's ID.

Εάν μου ζητηθούν πληροφορίες και για άλλα μέλη που δεν παρέλαβαν από αυτόν (ξέρουν για το φόρουμ) , ελπίζω να μπορέσετε να μου στείλετε μήνυμα με πληροφορίες ώστε να τις προωθήσω για να στηρίξουμε την θέση μας.

Και ότι στοιχεία θέλεις τα έχεις και από εμένα για το λαμόγιο αυτό.

 

Ούτε εμένα ήρθε ποτέ.

 

41 λεπτά πριν, maxdore217 είπε

Εμένα μου είχε πει να κλείσω το  case για να μου στείλει άλλο. 

Λαμόγιο ο τύπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Arkin είπε

Τσαμπα ηταν τη αρνητικη να τον κανουμε τον ανθρωπο.

Τον κάναμε μάγκα όμως με τις παραγγελίες μας (εμείς και χιλιάδες άλλα ατομα)

 

Δεν πρέπει να υποστεί συνέπειες; +Ότι σε αρκετούς βγήκε πάνω από 5€ οπότε βάλαμε από την τσέπη μας 😕

Μόλις τώρα, coyote2 είπε

Πολύ αγοράσαμε άνω των 5 ευρώ και χάνουμε λεφτά

Ακριβώς αυτό 

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stelios18120 είπε

Τον κάναμε μάγκα όμως με τις παραγγελίες μας (εμείς και χιλιάδες άλλα ατομα)

Δεν πρέπει να υποστεί συνέπειες; +Ότι σε αρκετούς βγήκε πάνω από 5€ οπότε βάλαμε από την τσέπη μας 😕

Ακριβώς αυτό 

Ναι αυτοι πρεπει να κανουν αναφορα μιας και εβαλαν απο την τσεπη τους χρηματα και δεν πηραν τιποτα πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...