Προς το περιεχόμενο

Κουπόνι 5$ για Ebay(ΧΩΡΙΣ minimum). Συγκεκριμένα προιόντα. [ΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ/ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ]


kkailas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Αδερφέ, αν δεις λεπτομέρειες στο paypal, το refund έγινε στον .... κωδικό προσφοράς, με λίγα λόγια στο ίδιο το ebay που σου έδωσε τον κωδικό. Τώρα οι μικροχρεώσεις που είχαμε κάποιοι (2,3 ευρώ, μπορεί και παραπάνω κάποιοι), μάλλον τα ξεχνάμε τα λεφτά αυτά. Δεν χάνουμε κάτι να στείλουμε μήνυμα στο ebay, αλλά δεν βλέπω φως στο τούνελ, μάλλον κάναμε μάγκα τον κινέζο και τα τσέπωσε χοντρά. Για παράδειγμα ένα ροζ ραδιόφωνο που είχα παραγγείλει για την μικρή από παλαιότερο κουπόνι, ξέχασα να το κοιτάζω και τώρα που πέρασε η χρονική περίοδος που μπορώ ν' ανοίξω case, το κέρδισε ο πωλητής. Φανταστείτε να το έκανε παγκοσμίως το ίδιο κόλπο τι θα κέρδισε με το ίδιο κόλπο από αγοραστές που ξέχασαν ή δεν ενδιαφέρθηκαν ν' ανοίξουν case!

Στο δεύτερο ραδιόφωνο που και αυτό εννοείτε δεν ήρθε, πρόλαβα να κάνω case αλλά ενώ ζήτησα να μου στείλει ξανά καινούργιο (ΔΕΝ επέλεξα refund στις επιλογές), αυτός χωρίς πολλά πολλά , επέστρεψε άμεσα τα λεφτά ..... στο κουπόνι!

φιλε ναι, απλα δεν αναφερομαι στους κωδικους που φαγαμε φολα... λεω για κανονικα πραγματα που παρειγγειλα και πληρωσα.. απλα εγιναν οι παραγγελιες ταυτοχρονα μαζι με τα γυφτο κουπονια...

εγω απλα περιμενω 2-3 εργασιμες να φανουν στην καρτα?

εγω παραγγειλα με scam account τις προσφορες των κουπονιων, στον κανονικο μου λογαριασμο (10 χρονια και 70 παραγγελιες περιπου) δεν μου επερνε το κουπονι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 475
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, Spitfire_13 είπε

Εμενα για παραγγελια 1/11/18 κατι BT ακουστικα δεν ηρθαν ποτε, επικοινωνησα με πωλητη και μου ειπε να στειλει καινουρια αν 8ελω

αυτό ειναι το καλύτερο τελικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έστειλα mail στο support to ebay περιγράφοντας την κατάσταση, και μου απάντησαν το παρακάτω:

 

ebay.png

 

Έστειλα και στο paypal και περιμένω.

Επεξ/σία από HouZer
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενδιαφέρον αυτό, δηλαδή το refund που πήραμε μερικοί στο paypal μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε μελλοντικά?
Πως ακριβώς θα λειτουργήσει το κουπόνι αυτό?  (Please know once a refund has made,  a coupon will be automatically a paypal credit...)

Επεξ/σία από hasiotis_john
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Ενδιαφέρον αυτό, δηλαδή το refund που πήραμε μερικοί στο paypal μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε μελλοντικά?
Πως ακριβώς θα λειτουργήσει το κουπόνι αυτό?  (Please know once a refund has made,  a coupon will be automatically a paypal credit...)

Το βλέπω, αλλά δε βλέπω λεφτά, μόνο κουπόνι ρεφαουντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, kkailas είπε

Τι tracking number σας εδωσε αυτος με τα ραδιοφωνακια; Να τσεκαρουμε μηπως εχει δωσει το ιδιο σε ολους
*******5315YN ο δικος μου

Carrier: YANWEN
 

Οχι δεν εχω ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά για τα αντικείμενα που συμπληρώσαμε 1-3 ευρώ π.χ., μέσω PP,  δεν πρέπει να γίνει επστροφή χρημάτων στην κάρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, coyote2 είπε

αν ανοίξεις τις συναλλαγές σου λεει ότι στα στείλανε. Απλά ίσως δεν εμφανίστηκαν ακόμη

Ακόμα δεν έχω ζητήσει τα λεφτά. Περιμένω μπας και έρθουν, όσα έρθουν, αν έρθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ περιμένω το ραδιόφωνο και άλλα 2 πράγματα και φαίνονται από  8 Νοεμβρίου στην Ελλάδα. Ο ένας μου έκανε επιστροφή και ήρθε και εμαιλ απο το Paypal αλλά δεν εμφανίστηκε κάτι στην κάρτα και γράφει το εξής όπως θα δείτε στην φωτογραφία που ανέβασα '' Επιστροφή χρημάτων προς κουπόνι και όχι προς κάρτα '' 

 

Spoiler

1773173238_.jpg.fc221a1810f4906d2683638e344a4197.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ζητάμε refund για πράγματα που αγοράσαμε τον Νοέμβριο  (1η φουρνιά του κουπονιού) γιατί δεν τον βλέπω ως επιλογή στο ebay? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Πως ζητάμε refund για πράγματα που αγοράσαμε τον Νοέμβριο  (1η φουρνιά του κουπονιού) γιατί δεν τον βλέπω ως επιλογή στο ebay? 

θα πας εκει που λεει purchase history και δεξια γραφει more actions. Θα σου εχει επιλογη  i didnt receive it ή contact seller και θα  πεις οτι δεν σου ηρθε και ζητας επιστροφη.

Αν δεν σου εμφανιζει τις αγορες του 2018 εχει πανω απο τα φιλτρα να επιλεξεις χρονολογια.

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...