Προς το περιεχόμενο

Οπτικες Ινες ηράκλειο κρητης-αναβαθμιση δικτυου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To ξερεις οτι σε εχουν σε vdsl προφιλ και γιαυτο πιανεις τοσα  πληρωνοντας μονο adsl ετσι ; εγω με 5 ευρο παραπανω θα ρωτουσα και για 50ρα 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

To ξερεις οτι σε εχουν σε vdsl προφιλ και γιαυτο πιανεις τοσα  πληρωνοντας μονο adsl ετσι ; εγω με 5 ευρο παραπανω θα ρωτουσα και για 50ρα 

Σορυ ,δεν καταλαβα την ερώτηση ,εχω το παρακατω πακετο

 

Πληροφορίες προγράμματος

COSMOTE Home Double Play 24 M
  • 250' Σταθερά + 30' Κινητά
  • 24Mbps Ευρυζωνική πρόσβαση
Τύπος σύνδεσης: PSTN
Καποια στιγμη θα τους πω να παω στην 50ρα,
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Καλησπερα παιδια εχω και εγω μια ερωτηση να κανω στα χωρια εξω απο το ηρακλειο  τι ταχυτιτες παιζουν υπαρεχει περιπτωση να πιασω 50ρα ταχύτητα?? συγκεκριμενα αναφερομαι στα χωρια του δημου Αρχανων αστερουσιων Αγιες παρασκιες, μελεσσες, χουδετσι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Στις 7/5/2020 στις 11:23 ΜΜ, mariostamp είπε

Καλησπερα παιδια εχω και εγω μια ερωτηση να κανω στα χωρια εξω απο το ηρακλειο  τι ταχυτιτες παιζουν υπαρεχει περιπτωση να πιασω 50ρα ταχύτητα?? συγκεκριμενα αναφερομαι στα χωρια του δημου Αρχανων αστερουσιων Αγιες παρασκιες, μελεσσες, χουδετσι..

Αγιες Παρασκιές, πιάνει 50αρα.

Στη Βονη, 1mbps!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά! Μετά από το χαμό που έγινε σε όλη την πόλη με τα σκαψίματα για το πέρασμα οπτικών ινών και τη δημιουργία καμπίνων (τουλάχιστον αν κρίνω από την περιοχή μου τα Καμίνια Ηρακλείου) στο δεύτερο μισό του 2020 , έχουμε καμία εξέλιξη στο θέμα της ενεργοποίησης των καμπίνων; Έχει κανένας γνώση για κάποιο χρονοδιάγραμμα ενεργοποίησης των καμπίνων στην πόλη του Ηρακλείου ή έστω αν η διαδικασία ενεργοποίησης βρίσκεται σε εξέλιξη ή όχι; Αυτά και να 'στε όλοι πάνω απ' όλα γεροί :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

προχθές είδα ένα τυπά και έπλεκε το καλώδιο από την καμπίνα στο καφάο και τον ρώτησα ποτε θα δώσουν υπηρεσίες..μου είπε σε κανένα 6 μήνες. ( Καμίνια )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/5/2020 στις 11:23 ΜΜ, mariostamp είπε

Καλησπερα παιδια εχω και εγω μια ερωτηση να κανω στα χωρια εξω απο το ηρακλειο  τι ταχυτιτες παιζουν υπαρεχει περιπτωση να πιασω 50ρα ταχύτητα?? συγκεκριμενα αναφερομαι στα χωρια του δημου Αρχανων αστερουσιων Αγιες παρασκιες, μελεσσες, χουδετσι..

δες εδω https://www.oteruralsouth.gr/wps/portal/HOME/coverage/!ut/p/z1/04_Sj9CPykssy0xPLMnMz0vMAfIjo8ziAzy83d0dgw18_IP9zA0cjb09Tf2CvQz8Q830w8EKDHAARwP9KEL6o8BK8JkAVhBsYGDi5GToaODuZGBo4Glp6OfmZ-praBJkpl-QG2GQ6aioCADy8gLR/dz/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα, βρήκα τη συζήτηση αυτή που κάνατε προ καιρού. Υπάρχει κανένα νέο για περιοχή Πατέλες- Αγ. Αικατερίνη (δίπλα στις Πατελες). Έκανα τη μετάβαση από cosmote στην wind με το σκεπτικό ότι η τελευταία έχει αναλάβει το Ηράκλειο. Υπάρχει καφάο στα 60-70 μέτρα από το σπίτι μου,αλλά δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμη. 

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...