Προς το περιεχόμενο

HISENSE Smart TV UHD 50 369ε και 43 269ε @germanos [ΤΕΛΟΣ]


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως με ενημέρωσαν από το κοντρόλ (Σπίτι) παρέλαβα σήμερα την 43άρα.

Το βράδυ που θα πάω σπίτι θα ανοίξω και θα σας πώ γνώμες για την τηλεόραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

18 λεπτά πριν, greekbusters είπε

Πήγα και την πήρα και εγώ από το κατάστημα και το μεσημέρι έχει unboxing  😀😀

Πες μας γνωμες αν έχει καλα χρώματα και τα σχετικά επειδή την Παράγγειλα και εγώ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, stathis97 είπε

Μήπως την έχει δει κάποιος είμαι ανάμεσα στην 43 του θέματος και στη 49" HITACHI 49HE4000 του public.που είναι και αυτή στα 269.

Το Fhd  μου αρκεί,τι λέτε;

Στρετσαρει πολυ σε 49αρα το full hd μονο..... ειδικα σε καναλια tv  θα το παρατηρησεις πιο εντονα...στα απλωνει  και χανει σε λεπτομερεια - ευκρινεια κατι που θα παρατηρησεις αν εισαι απο κοντα.... γιαυτο ξεσκαρταρουν τις full hd  σε μεγαλες ιντσες γιατι δεν αξιζει... εχεις δει σε pc monitor 27αρι gull hd  και 2κ αναλυση καμια σχεση ομως ακομα και στην γραμματοσειρα,,,τα κανει να φαινονται σαν να χεις αστιγματισμο...για δωρο σε ηλικιωμενο που θα χει προβλημα ορασης μια χαρα ειναι

Επεξ/σία από euronmyous
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, euronmyous είπε

Στρετσαρει πολυ σε 49αρα το full hd μονο..... ειδικα σε καναλια tv  θα το παρατηρησεις πιο εντονα...στα απλωνει  και χανει σε λεπτομερεια - ευκρινεια κατι που θα παρατηρησεις αν εισαι απο κοντα.... γιαυτο ξεσκαρταρουν τις full hd  σε μεγαλες ιντσες γιατι δεν αξιζει... εχεις δει σε pc monitor 27αρι gull hd  και 2κ αναλυση καμια σχεση ομως ακομα και στην γραμματοσειρα,,,τα κανει να φαινονται σαν να χεις αστιγματισμο...για δωρο σε ηλικιωμενο που θα χει προβλημα ορασης μια χαρα ειναι

Όντως την είδα από κοντά και τελικά θα πάω σε κάτι στις 43 τελικά, περιμένω εντυπώσεις από τα παιδιά που πήραν αυτή του θέματος

Επεξ/σία από stathis97
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος θελει ας ριξει μια ματια σε αυτες τις 2 χωρις να ναι σε προσφορα καν, 4κ smart miracast νομιζω το λενε intel widi  με αλλο τροπο hdr κτλ κτλ

Toshiba 43T6863DG

Tesla 49T609SUS

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, euronmyous είπε

Οποιος θελει ας ριξει μια ματια σε αυτες τις 2 χωρις να ναι σε προσφορα καν, 4κ smart miracast νομιζω το λενε intel widi  με αλλο τροπο hdr κτλ κτλ

Toshiba 43T6863DG

Tesla 49T609SUS

Tesla ?? 🤪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, theo93 είπε

Tesla ?? 🤪

Δεν κολλησες σε Hisense / f&U / Ariely (πως διαολο γραφεται) και σου κατσε το ονομα που ειναι και Σερβια.... (τσεκαρε πρωτα τι κατασκευαζει εκτος απο τv... δεν μιλαω για την tesla motors  φυσικα)

Επεξ/σία από euronmyous
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, euronmyous είπε

Δεν κολλησες σε Hisense / f&U / Ariely (πως διαολο γραφεται) και σου κατσε το ονομα που ειναι και Σερβια.... (τσεκαρε πρωτα τι κατασκευαζει εκτος απο τv)

Υπάρχει κανένα αξιόπιστο review για το συγκεκριμένο μοντέλο; Μπορεί να είναι όντως κελεπούρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ghortman είπε

Υπάρχει κανένα αξιόπιστο review για το συγκεκριμένο μοντέλο; Μπορεί να είναι όντως κελεπούρι!

Αν τσεκαρεις με το γνωστο τροπο μοντελο+review  σε βγαζει σε .ro  sites  δλδ Ρουμανια... αν πεταξεις το λινκ σε google translate   εχει 7 σελιδες reviews  τα πιο πολλα θετικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά πήγα σε κατάστημα πριν 1 ώρα, πήρα την 49άρα Toshiba, 349ε, πλήρωσα στο κατάστημα με χρεωστική Eurobank (με σηματάκι επιστροφής), τα λεφτά της επιστροφής 70ε περίπου μπήκαν κατευθείαν, η τηλεόραση συνδεση wifi με τη μία με wps μου έκανε εντύπωση, μενού απίστευτο, Νετφλιξ γρήγορο, δεν το περίμενα, βεβαια ένα τέταρτο είδα βιαζόμουν αλλά για τους γονείς μου θα είναι τούμπανο, μη ξεχνάμε για 280ε μιλάμε,  μεσαίο κινητό.

Επεξ/σία από sakatema
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, euronmyous είπε

Αν τσεκαρεις με το γνωστο τροπο μοντελο+review  σε βγαζει σε .ro  sites  δλδ Ρουμανια... αν πεταξεις το λινκ σε google translate   εχει 7 σελιδες reviews  τα πιο πολλα θετικα 

Ναι κι εγώ έτσι το έκανα. Απλά ρώτησα μήπως ήξερες πχ κάτι πιο τοπικό κι έμπιστο. 

Ευχαριστούμε πάντως για το tip @euronmyous

Επεξ/σία από ghortman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...