Προς το περιεχόμενο

Μη αποδοση "επιστροφης" eurobank στις προσφορες "20% επιστροφη Black Friday στον Γερμανο 20-25 Νοεμβριου 2018" ;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αγορά στις 25/11 ξημερώματα, σήμερα ξημερώματα μπήκε και σε εμένα η επιστροφή χωρίς να τους ενοχλήσω.

Επεξ/σία από dimis_pj
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αγορα απο 23/11 , σημερα μπηκαν τα λεφτα.

Προφανως περιμενανε τις εκκαθαρισεις των εταιρειων... (πολλοι ιδιωτες εκκαθαριζουν τις συναλλαγες τελευταια μερα του μηνα)

Μου εχει τυχει να πληρωσω στις 18 σε κομμωτηριο κ να αποδεσμευτει το ποσο στις 31 του ιδιου μηνα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμενα αγορα απο καταστημα περαστηκαν αμεσα,ενω απο την ιστοσελιδα,δεν εχει εμφανιστει ουτε η πρωτη δοση.Ποσο μαλλον η επιστροφη...το προιον το εχω παραλαβει ομως.😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγορα μεσω ιντερνετ, αν θυμαμαι καλα πεμπτη βραδυ πριν το black friday, η προσφορα του ps4.

Πριν μερικες μερες εγινε η χρεωση (αν θυμαμαι καλα στις 26 του μηνα) και χθες ή σμρ, μπηκε η επιστροφη. Το δεμα ειναι προς παραδοση στον κουριερ. Ακριβες ημερομηνιες δεν θυμαμαι γτ η αγορα κ η χρεωση εγινε με την καρτα του αδερφου μου, για τον αλλο αδερφο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα είδα κι εγώ ότι μπήκε η επιστροφη (χωρίς να ενοχλήσω κανένα). Πέμπτη βράδυ η αγορά, ονλαιν πληρωμη, παραλαβή Δευτέρα και τραβηχτηκαν τα χρήματα αν δεν κάνω λάθος την τριτη. Γενικά και σε άλλες περιπτώσεις έχει τύχει να αργήσει να μπει η επιστροφή. Καλή τύχη στα παιδιά που έχουν θέμα με χρεώσεις και μη παραλαβές ακόμα και σημερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 ώρες πριν, nasosgrigo είπε

Αγορα απο 23/11 , σημερα μπηκαν τα λεφτα.

Προφανως περιμενανε τις εκκαθαρισεις των εταιρειων... (πολλοι ιδιωτες εκκαθαριζουν τις συναλλαγες τελευταια μερα του μηνα)

Μου εχει τυχει να πληρωσω στις 18 σε κομμωτηριο κ να αποδεσμευτει το ποσο στις 31 του ιδιου μηνα .

Καμια σχεση, εκκαθαρισμενες ειναι σε ολους οσους γραφουν και διαμαρτυρονται εδω και πολλες μερες οι συναλλαγες. Με την σημανση - επωνυμια "ΓΕΡΜΑΝΟΣ ταδε" μαλιστα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 ώρες πριν, Malthador είπε

Στους όρους της προσφοράς έγραφε κάτι του τύπου «τα χρήματα της επιστροφής θα μπουν μέχρι την ΤΑΔΕ του μήνα»;

Οχι.

Οπως λεω και στο πρωτο σχολιο, δεν εχουν τηρηθει οι οροι τους. Ανεφεραν ξεκαθαρα για 3 εργασιμες μετα την αγορα, οτι με την εκκαθαριση δηλαδη θα εμπαιναν οι ποντοι: (απο ss του af8artos σε ενα απο τα σχετικα τοπικς )

2018-12-01_1843.png.6266940b4092f9153a69fde39a25d70f.png

Άλλωστε το ιδιο εγραφε πριν 4-5 μερες και το σαπορτ τους στο fb σε απαντησεις, μιλουσε για 2 εργασιμες απο την αγορα. 

Οι εκκαθαρισεις εγιναν στην ωρα τους, η €πιστροφη δεν μπηκε ομως.

Τωρα  πώς καποιοι τα πηραν σημερα εστω και με μια βδομαδα επιπλεον καθυστερηση απο ο,τι υποσχονταν οι οροι, και αλλοι ακομα περιμενουν, ειναι αξιο αποριας!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σάββατο μεσημέρι η αγορά από το e-shop και πληρωμή μέσω κινητού. Σήμερα μπήκε η επιστροφή χωρίς να ενοχλήσω κανέναν. Μην ανησυχείτε παιδιά. Αργά ή γρήγορα θα μπει σε όλου η επιστροφή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορά από Cosmote το προηγούμενο Σάββατο. Πλήρωσα με κάρτα και πέρασαν ακαριαία τη στιγμή της πληρωμης. Ούτε καν μετά από μια ωρα.

Αλλα και παλαιότερα που το χρησιμοποίησα μου πιστωνόταν την ίδια ημέρα ή την επόμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 αγορές με δόσεις δεν χρεώθηκαν ακόμη κ φυσικά ούτε η επιστροφή.σε άλλη που χρεώθηκε εδώ κ μια εβδομάδα δεν μπήκε η επιστροφή.

Για δωροεπιταγες παρέλαβε κάνεις;

Γιατί κάνετε τουμπεκί ψιλοκομμένο;🤩

20 ευρώ μου ταξανε κ δεν τα πήρα καν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελια 22/11, τιμολογιο 24/11, παραλαβη πριν λιγες μερες, δεν τα εχω ανοιξει, επιστροφη δεν εχει μπει.

Αιτηση σημερα. Απο Δευτερα "θα καλεσουν"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
11 ώρες πριν, Malthador είπε

Στους όρους της προσφοράς έγραφε κάτι του τύπου «τα χρήματα της επιστροφής θα μπουν μέχρι την ΤΑΔΕ του μήνα»;

Νσ συμπληρωσω στην προηγουμενη απαντηση μου: οριστε και ενα απο τα οσα ελεγε το προηγουμενο Σαββ/Κυρ στο fb η εταιρια, οταν ακομα ετρεχε μαλιστα η προωθητικη και μπορουσαν να πεσουν αγορες-λεφτα:

 

2018-12-01_2143.png.f071fe37c84c6bbd75dbd27724ef0b97.png

ΠΡΟΣΘΗΚΗ:

 

Τα νεοτερα εκει, βλεπω οτι ειναι πως οποιος εκανε μεσω του site αγορα, δεν χρειαζεται να κανει αιτημα, θα μπουν μεχρι το τελος της βδομαδας λενε σημερα (Σαββατο) το απογευμα και συνιστουν πλεον επικοινωνια-αιτημα μονο για αγορες σε φυσικο καταστημα. Τωρα που ειναι Σαββατο, γενναται το ερωτημα ποιο ειναι το τελος της βδομαδας και ποιας βδομαδας... Αν το συστημα δουλευει Σ-Κ θα εννοουν μεχρι αυριο βραδυ, αν οχι, αλλες 6-7 ημερες αναμονη...

2018-12-01_2149.png.52a6169efd1a790929c8e0e9a12385d4.png

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για μένα είναι ξεκάθαρο το τι έχει συμβεί: είτε ο Γερμανός, είτε η Eurobank, καθυστέρησαν επίτηδες να βάλουν τους πόντους στην εφαρμογή για να μην προλάβουν οι ενδιαφερόμενοι να τους ξοδέψουν κατά την περίοδο των εκπτώσεων και αντί για αυτό να τους αναγκάσουν να ψωνίσουν χωρίς εξαργύρωση πόντων στην διάρκεια των προσφορών, είτε να ξοδέψουν τους πόντους αφού τελειώσουν οι προσφορές. 

Σηκώνει καταγγελία το θέμα. 

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...