Προς το περιεχόμενο

Ps4 Slim 500GB - 199€ / Pro 309€


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Mhlogiatros είπε

Αρνούνται να μου κάνουν αντιλογισμό στη κάρτα γιατί είναι λέει παραγγελιά απο το eshop  

Το χουν παραχεσει μου φαινετε γενικα.Ακου φιλαρακι πες τους η το προοιον που πηρα θελω η τα λεφτα σου πισω.Και δεν σε νοιαζει αμα πηρες απο eshop η οτιδηποτε αλλο.Τα λεφτα στο χερι στα δινουν?Η θελουν να σου δωσουν τα λαμογια πιστωτικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τίποτα από Δευτέρα καταγγελίες παντού δε τους χρωστάω να εκνευρίζομαι αν έφαγαν το pro η έδωσε αλλού άλλο δέμα μέσα από το κατάστημα  . Το παραστατικό που μου έδωσαν αναφέρει τη σωστή παραγγελιά AtGo και μου έχουν κάνει τράμπα το δέμα με άλλο !

Αν μας διαβάζει κανείς από τα κεντρικά 11χχχ638 είναι το δέμα μου 11χχχ5275 μου έδωσαν - άλλη παραγγελία .

Είναι  κλειστά στο 2102508100 και έστειλα  e-mail στο [email protected] αλλά το είδα και αρνήθηκαν να μου επιστρέψουν το ποσό επιτόπου και να κρατήσουν το λάθος δέμα - Ok αυτό αναγράφετε στην πολιτική επιστροφών αλλά δε μπορεί να χτυπάνε πρώτα τη κάρτα αντί να ανοίξουν το δέμα για το σωστό περιεχόμενο  και μετά γεια σας κάναμε λάθος βρείτε τα στα τηλεφωνα ...

 

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Τίποτα από Δευτέρα καταγγελίες παντού δε τους χρωστάω να εκνευρίζομαι αν έφαγαν το pro η έδωσε αλλού άλλο δέμα μέσα από το κατάστημα  . Το παραστατικό που μου έδωσαν αναφέρει τη σωστή παραγγελιά AtGo και μου έχουν κάνει τράμπα το δέμα με άλλο !

Αν μας διαβάζει κανείς από τα κεντρικά 11χχχ638 είναι το δέμα μου 11χχχ5275 μου έδωσαν - άλλη παραγγελία .

Είναι  κλειστά στο 2102508100 και έστειλα  e-mail στο [email protected] αλλά το είδα και αρνήθηκαν να μου επιστρέψουν το ποσό επιτόπου και να κρατήσουν το λάθος δέμα - Ok αυτό αναγράφετε στην πολιτική επιστροφών αλλά δε μπορεί να χτυπάνε πρώτα τη κάρτα αντί να ανοίξουν το δέμα για το σωστό περιεχόμενο  και μετά γεια σας κάναμε λάθος βρείτε τα στα τηλεφωνα ...

Γιατι να σου επιστρεψουν το ποσο και να μην παρεις το σωστο πακετο σου; Πηγες στο καταστημα ξανα που ειναι το απλουστερο; Ζητα το πακετο σου, ειναι απλο. Και το λαθος τους το επιστρεφεις αν εισαι "καλοπροαιρετος", μετα. 😛

 

Τελος γιατι νομιζω οτι εισαι σε λαθος θεμα; ΒF εκανες την παραγγελια; Γιατι ειμαι σιγουρος οτι την εκανες τωρα που τρεχει η εκπτωση στα PS4.

Μεταφερθηκαν τα σχετικα σχολια στο σωστο θεμα.

Επεξ/σία από matrixxx
μεταφορα
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τις γιορτές θα κυκλοφορήσει πάλι το pro στα καταστήματα. Με τις κανονικές τιμές εννοείται. 

Το μπαμ των τελευταίων ημερών έγινε για να καθαρίσουν όλες οι παλιές σειρές από τα ράφια. Απλά έτυχε μέσα σε αυτές να είναι και κάποια μοντέλα CUh 72xx.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ απο 7Spot δεν έλαβα κανένα ακυρωτικό τηλεφωνημα η Online παραγγελία μου είναι ζωντανή και επεξεργάζεται οπότε έιμαι πεπεισμένος οτι θα παραλάβω κανονικά 

 

 

SelfassuredBrightHalibut-small.gif

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το πρόβλημα μου με τα 7spot είναι ότι δεν ενημέρωσαν νωρίς. Έκανα την παραγγελία Σάββατο ξημερώματα.   Έδειχνε στο site ότι προχωράει η παραγγελία και λέω οκ . Και πήραν τηλέφωνο χτες ότι δεν υπάρχουν αποθέματα.  Να ήξερα νωρίτερα τουλάχιστον να τρέξω μηπως το τσιμπήσω αλλού...

 

Το αστείο είναι πως πέρασα από κοτσοβολο σήμερα να ρωτήσω για το γαμωτο... Μια στο εκατομμύριο.... Μου ριχνει ο υπάλληλος εκεί το άκυρο. Τον έκοψα για χύμα τύπο.   Τού λέω την όλη ιστορία με τα seven αλλά και γενικά με τα online καταστήματα με τις ακυρώσεις κτλ. Και μου λέει "δεν έχουμε ξαναφέρει μεγαλύτερο στοκ σε ένα αντικείμενο ποτέ ξανά σε αυτό το  κατάστημα." 

παυση

"μέχρι Τετάρτη είχαμε και το πακέτο pro+ red dead"  

παύση

"όσοι παραγγείλατε online την ήπιατε" .

😂😀😑😕😭

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραία και το είχαν μέχρι την Τετάρτη τι σημαίνει αυτο οτι δε θα το ξαναέχουν ποτέ; Φυσικά και θα το έχουν είναι ολοκαίνουργιος κωδικός !

Απλά δεν θέλουν - δεν τους συμφέρει να εξυπηρετήσουν... Αυτη ειναι η πραγματικότητα.

Να μιλούσαμε για προιόν που δεν θα ξαναρθει πάω πάσο αλλά οχι και έτσι ακυρώσεις.

Θα τα ξαναδείτε Online μετα την πρώτη εβδομάδα του Γενάρη..αλλά στα 449€

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχαν μεγάλο στοκ αλλά σε slim και ίσως από ακυρώσεις ελάχιστα pro . Pώτησα και εγώ υπεύθυνο καταστήματος όλο κατανόηση αλλά .... 

 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...