Προς το περιεχόμενο

Ps4 Slim 500GB - 199€ / Pro 309€


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, JTRGamer είπε

Εχω 350 € διαθέσιμα και θέλω να παρω PS4 αλλά η μητέρα μου δεν μ αφηνει γιατι πρέπει λέει να τα δωσω για την συντήρηση του σπιτιου μου.Γιατι να έιμαι τόσο άτυχος??

Συγγνωμη αλλά απότι καταλαβα κατοικεις μονος σου γιατι πρεπει να ακους τη μητερα σου?Ενηλικας εισαι εσυ ξερεις που να κανεις τη κατανομη των χρηματων σου.Εκτος και εαν εισαι φοιτητης και δεν δουλευεις τοτε αλλαζει και εχει δικιο :P 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Ενταξει, εγινε αυτο που ελεγα πριν 10-15 μερες. Καμια εκπληξη. Η κινηση της sony που υπηρχε εξω, ηταν φυσικο οτι θα ερθει και εδω.

Με ενα μηνα καθυστερηση βεβαια η κινηση της sony που αντεγραψε την κινηση της ms / xbox BF.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

matrixxx έβαλα τελικά γερμανο με επιστροφή eurobank :P και θα ενημερώσω τι θα γίνει .Όχι επίτηδες αλλά μου έπεσε η γραμμή και το έχασα από paypal public . Σκετο black το Pro B chassis  . Wish me luck 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

280 για ενα μηχανακι που δεν παιζει καν 4K bluray και με ενα μονο controller νομιζω οτι αρχιζει να ειναι στα πλαισια της καλης τιμης. ;)

Για πολλους βεβαια οχι στα πλαισια του xbox one s με 2 controllers με 4Κ BD στα 169€ και ας ειναι και πιο αδυναμο απο GPU , αλλά οπως και να εχει αλλος θελει πορτοκαλια, άλλος μήλα και άλλος και τα δυο. ;) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Prof_Chaos είπε

PASS και ξεφτίλα για μένα τέτοιες εμπορικές πρακτικές πλαισίου και όσων το κάνουν.. 

Εννοειται δεν ενιωσα καθολου χαμενος απο το amazon που το χτυπησα.. ηταν shopping therapy, εδω ελλαδα το εκαναν shopping crisis

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://prntscr.com/ly2upj

δεν νομιζω ότι φαινετε η g chassis εκδοση στα pro από το κουτι/CUH CUH-71xx or maybe a 72xx .Aπλα με το 71χχ εχεις περισσοτερες πιθανότητες να πετυχεις το πιο αθορυβο..

But keep in mind that you won't be able to tell if it's the louder fan brand out of the box unless you open it up the second you get it. DELTA and NIDEC fans have a clear difference and it's that DELTA fans have a plastic spiral in the middle of the blades of the fan, while NIDEC fans have the spiral all the way on the edge of the blades and on the top.

I'll try to see if by just opening the top chassis (this does not void warranty) you can tell which fan you ended up with.

EDIT: You can 100% check which fan you got if you just open the top of your PS4.

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, czarjuly είπε

Χτύπησα ενα pro κι ένα xbox s ,με καταστρέψατε πάνε τα λεφτουλάκια μου....

τι τα θες και τα 2?

Επεξ/σία από jimis98
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά, έπαιξε σε όλους τους μεγάλους PS4 PRO 1TB + Red Dead Redemption 2 στα 349€; Τι γελοίο απόθεμα ήταν αυτό..;

Πιστεύετε ότι υπάρχει περίπτωση να ξαναδούμε το συγκεκριμένο bundle σε προσφορά; 

Επεξ/σία από dim_plo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, czarjuly είπε

Κάτι μου λέει ότι η Sony θα μας ξεφουρνίσει κανά playstation 5 και θα ψαχνόμαστε

ναι το ιδιο πιστευω και εγω , πολυ καλοσυνη την επιασε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, kage είπε

http://prntscr.com/ly2upj

δεν νομιζω ότι φαινετε η g chassis εκδοση στα pro από το κουτι/CUH CUH-71xx or maybe a 72xx .Aπλα με το 71χχ εχεις περισσοτερες πιθανότητες να πετυχεις το πιο αθορυβο..

But keep in mind that you won't be able to tell if it's the louder fan brand out of the box unless you open it up the second you get it. DELTA and NIDEC fans have a clear difference and it's that DELTA fans have a plastic spiral in the middle of the blades of the fan, while NIDEC fans have the spiral all the way on the edge of the blades and on the top.

I'll try to see if by just opening the top chassis (this does not void warranty) you can tell which fan you ended up with.

EDIT: You can 100% check which fan you got if you just open the top of your PS4.

G chassis = 72xx, ειναι το πιο στανταρακι εκει μπηκαν οι nidec ανεμιστηρες αρχικα και ποιο συγκεκριμενα σε bundle με το rdr2 και πλεον το βρισκεις και σκετο, ειπαν θα αναβαθμιστουν και τα προηγουμενα σε δευτερη φαση αλλα ελλαδα δεν πιστευω να μπουν στον κοπο εκτος και αν το απαιτησει η sony

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...