Προς το περιεχόμενο

Ps4 Slim 500GB - 199€ / Pro 309€


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
2 ώρες πριν, kanesaxo είπε

Παιδιά κι γω είμαι σε δίλημμα. Έχω βρει στην περιοχή που διακοπαρω Γερμανό που το χει διαθέσιμο αλλά είναι η 71κατι έκδοση.

Να προχωρήσω ρε γμτ...βέβαια το έχει είτε με Spiderman/fifa που δεν με ενδιαφέρουν, αλλά νταξει τα ανταλλάζω φαντάζομαι

Πριν δεν ειπες οτι θες 4Κ Bluray player; ΔΕΝ εχει το ps4 pro ειπαμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Σε αυτο εχεις μεγαλο δικιο . Εγω θελω να με αγνοουν οπως τους αγνοω - πες οτι δεν ειμαι εδω και συνεχα οτι κανεις δε θελω βοηθεια . Και το δεμα μου θα το βρω μονος απο τα ντουλαπια σε 2 λεπτα οχι σε 1 ωρα με 5-6 πανω-κατω  :P

Να σε αγνοουν δεν είναι σωστό αλλα να σου ζητούν εαν θέλεις καθοδήγηση.. Απο την άλλη και να τους αγνοήσεις οταν σε καλωσορίσουν δεν είναι φυσικά σωστό . Μια καλημέρα να την λέτε ανθρώπινο ειναι

Απο την άλλη να πιάνεις στον υπαλληλο κουβεντούλα που μπορεί να έχει κάνει και12ωρο υπερωρία ορθοστασια για να του εκφράσεις τον προβληματισμο σου περι ενδεχόμενων προσφορών (που ουτε καν πιθανο να γνωρίζει) πιστεψε με ειναι κουραστικό..


Επίσης βγάζετε το θέμε OFFTOPIC μαζέψτε το PLZ :)

απο Seven εχει κανεις νεώτερα εξαντλήθηκε και απο εκεί 

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Spoiler

Φυσικα , τα νιωθω τα παιδια τι τραβανε . Θα πλακωθω εγγυημενα στις επιστροφες στο "service" εκει σε αγνοουν .

Στο Seven το πρωι ειχε με Red Dead 2 

22/Dec/18 349,00  €Πληρωμή στο Κατάστημα  Σε εξέλιξη 

Δε σου στελνουν καποιας μορφης ειδοποιηση επιβεβαιωσης sms / mail κατι ; Να παω απο κει θα χουν πλακωσει ολοι τωρα  3 κομματια ειχαν ετοιμοπαραδοτα .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τι ξεστοκαρισμα λετε για τουλ 1.5 εως 3 χρονια δεν βγαινει νέο ps5

φτασαμε 5-6 μαγαζια να χουν ps4 ακομη και τωρα Πιο χαμηλα και από amazon και πιο καλες από black Friday...

Επεξ/σία από kage
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 λεπτά πριν, kage είπε

τι ξεστοκαρισμα λετε για τουλ 1.5 εως 3 χρονια δεν βγαινει νέο ps5

φτασαμε 5-6 μαγαζια να χουν ps5 ακομη και τωρα Πιο χαμηλα και από amazon και πιο καλες από black Friday...

299 εχει στα αμαζον εδω και 10 μερες το προ. Εδω 309. Μονο στον Γερμανο βγηκε με την επιστροφη καλυτερα, αλλα η ηρεμια ειναι αξια ανεκτίμητη οπως λεει και η διαφημιση.  Στο BF η σονυ δεν υπηρξε. Τωρα αντεγραψε το -100 του αντιπαλου, το οποιο οπως ειδα χθες αργα, υπαρχει ξανα για οποιον θελει xbox.

Ps5 ομως τι εννοεις οτι εχουν 5-6 μαγαζια; Exclusive και αυτο; :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εκανα edit .το 4 pro εννουσα...

Μεσω αμαζον δεν θελει κ κανα 20ε μεταφορικα ?

εχει απλο με 199 το αμαζον?

να πουμε ότι το αμαζον απευθυνετε σε δεκαδες μυρια κοσμο ενώ η ελλαδα μαξ μερικα μυρια.. οποτε μην γκρινιάζουμε και γι αυτές τις τιμες...είναι καλες...στο black Friday δεν ηταν καλες ;)

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, kage είπε

τι ξεστοκαρισμα λετε για τουλ 1.5 εως 3 χρονια δεν βγαινει νέο ps5

φτασαμε 5-6 μαγαζια να χουν ps5 ακομη και τωρα Πιο χαμηλα και από amazon και πιο καλες από black Friday...

Είπαμε για ξεστοκάρισμα στην d chassis έκδοση μιας και κυκλοφόρησε η επόμενη chassis που είναι πιο αθόρυβη.  Εχεις ενημέρωση πως το ps4 θα μείνει μέχρι το 2022; Γιατί αναλυτές σε παγκόσμιο επίπεδο θεωρούν πιθανό σενάριο το τέλος του 19 (μιας και η microsoft έσπρωξε τις εξελίξεις)  ή στάνταρ το 2020.  Επίσης δυνατή προσφορά sony στα ps4/ps4 pro στο black friday δεν υπήρξε ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, matrixxx είπε

299 εχει στα αμαζον εδω και 10 μερες το προ. Εδω 309. Μονο στον Γερμανο βγηκε με την επιστροφη καλυτερα, αλλα η ηρεμια ειναι αξια ανεκτίμητη οπως λεει και η διαφημιση.  Στο BF η σονυ δεν υπηρξε. Τωρα αντεγραψε το -100 του αντιπαλου, το οποιο οπως ειδα χθες αργα, υπαρχει ξανα για οποιον θελει xbox.

Ps5 ομως τι εννοεις οτι εχουν 5-6 μαγαζια; Exclusive και αυτο; :P

Υπάρχει ακόμη η προσφορά στα 169 ευρώ για το Xbox one S από το γερμανικό store αν θυμάμαι καλά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tiniakos είπε

Υπάρχει ακόμη η προσφορά στα 169 ευρώ για το Xbox one S από το γερμανικό store αν θυμάμαι καλά; 

Και εγώ αυτό αναρωτιέμαι, γιατί δε μπορώ να το βρω κάπου στα 169.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, matrixxx είπε

299 εχει στα αμαζον εδω και 10 μερες το προ. Εδω 309. Μονο στον Γερμανο βγηκε με την επιστροφη καλυτερα, αλλα η ηρεμια ειναι αξια ανεκτίμητη οπως λεει και η διαφημιση.  Στο BF η σονυ δεν υπηρξε. Τωρα αντεγραψε το -100 του αντιπαλου, το οποιο οπως ειδα χθες αργα, υπαρχει ξανα για οποιον θελει xbox.

 Ps5 ομως τι εννοεις οτι εχουν 5-6 μαγαζια; Exclusive και αυτο; :P

Για το Xbox one x ; αν ναι που παίζει;  δεν το βλέπω κάπου !

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Πριν δεν ειπες οτι θες 4Κ Bluray player; ΔΕΝ εχει το ps4 pro ειπαμε. 

Οι γνώμες αλλάζουν εύκολα γιατί το ένα φέρνει το άλλο. Το pro θα πρέπει να επιταχύνει την αγορά 4Κ Τιβι, που ήταν σε επόμενο βήμα...

Πάντως οποίος τυγχάνει να κατοικεί κοντά Αριδαία, ο Γερμανός έχει δύο τεμάχια. Απλά ενήμερωνω. Με ΦΙΦΑ/Σπάιντερμαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πήρα από Γερμανό το πακέτο μαζί με το Red Dead Redemption 2 στα 349€. Το PS4 είδα ότι είναι 72xx. Σκέτη κονσόλα δεν υπήρχε σε κανένα Γερμανό (λόγω επιστροφής πήγα εκεί δεν ήθελα να μπλέξω πάλι με online όπως την BF) και σχεδόν όλα είχαν μαζί με το PS4 PRO + FIFA 19. 

Πάντως το δικό μου πακέτο είχε 5.55 fw.

Υ.Γ. πήγα και media (λόγω yellow's και εκεί 1 είχε με FIFA)

Επεξ/σία από DimosMcLaren
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, DimosMcLaren είπε

Εγώ πήρα από Γερμανό το πακέτο μαζί με το Red Dead Redemption 2 στα 349€. Το PS4 είδα ότι είναι 72xx. Σκέτη κονσόλα δεν υπήρχε σε κανένα Γερμανό (λόγω επιστροφής πήγα εκεί δεν ήθελα να μπλέξω πάλι με online όπως την BF) και σχεδόν όλα είχαν μαζί με το PS4 PRO + FIFA 19. 

Πάντως το δικό μου πακέτο είχε 5.55 fw.

Υ.Γ. πήγα και media (λόγω yellow's και εκεί 1 είχε με FIFA)

Τι σημαίνει BF?

α οκ Black Friday 

Επεξ/σία από JTRGamer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...