Προς το περιεχόμενο

Ps4 Slim 500GB - 199€ / Pro 309€


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλύτερη προσφορά από του Γερμανού με το έξτρα 10% Eurobank δεν νομίζω πως υπάρχει (για Ελλάδα). Ο μόνος όρος της επιστροφής είναι να έχεις ενεργοποίηση την εφαρμογή Eurobank επιστροφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο μόνος λόγος που με ξενερώνει το ps4 είναι ότι δεν παίζει 4k και δεν το βλέπω να έχει μέλλον μιας και είμαι από αυτούς που το κρατάνε 2 με 3 χρόνια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Pro version cuh72xx δεν υπάρχει ούτε δείγμα σε πλαίσιο - public - κοτσοβολο - Sony centre

Επεξ/σία από Socratis_g
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επέστρεψα από Stephani(Κύπρο) είχε 3 κομμάτια 7216B ήμουν στο τσακ να την πάρω αλλα συγκρατήθηκα τελικά. Έχω ήδη το απλό τι να δώσω 300 ευρώ για μια κονσόλα που δεν είναι καν 4K και σύντομα θα αντικατασταθεί.. Τώρα για ένα που δεν έχει PS4 σίγουρα αξίζει.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, DsLmAnIaC είπε

Αν αγορασεις online και πληρώσεις online έχεις επιστροφή. 

Αν αγοράσεις στο κατάστημα και πληρώσεις στο κατάστημα έχεις επιστροφή. 

Αν αγοράσεις online και πληρώσεις στο κατάστημα ΔΕΝ έχεις επιστροφή. 

"Δεν θα παίρνεις επιστροφή αλλά θα είναι σαν να παίρνεις"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, matrixxx είπε

280 για ενα μηχανακι που δεν παιζει καν 4K bluray και με ενα μονο controller νομιζω οτι αρχιζει να ειναι στα πλαισια της καλης τιμης. ;)

Για πολλους βεβαια οχι στα πλαισια του xbox one s με 2 controllers με 4Κ BD στα 169€ και ας ειναι και πιο αδυναμο απο GPU , αλλά οπως και να εχει αλλος θελει πορτοκαλια, άλλος μήλα και άλλος και τα δυο. ;) 

Το ps4 στα exclusives ειναι μοναδικο δεν εχει αντιπαλο. Το xbox δεν εχει κανενα exclusive αν και το X ειναι αρκετα τουμπανο αναμεσα στις αλλες κονσολες. Ο υπολογιστης παιζει μπαλα μονος του αλλα ζηλευει τα ps4 exclusives οπως και να το κανουμε.Και κονσολα περνουμε για τα παιχνιδια. Η sony δεν εχει αντιπαλο.

1 ώρα πριν, nikolees είπε

Ο μόνος λόγος που με ξενερώνει το ps4 είναι ότι δεν παίζει 4k και δεν το βλέπω να έχει μέλλον μιας και είμαι από αυτούς που το κρατάνε 2 με 3 χρόνια 

Τα 1700gflops που εχει ειναι επιδοσεις gpu των 70 ευρω. Ειναι δηλαδη 2011 επιδοσεις υπολογιστη. Το ps4 pro ειναι σε καλυτερη μοιρα αν και εχει αρχισει να δειχνει τα χρονια του και αυτο. Εχουν κορυφαια exclusives ομως οποτε αν θες να παιξεις αυτα ειναι μονοδρομος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορα της χρονιας ηταν το xbox one x, πακετο με xim apex και εχεις ενα σχεδον gaming pc με 2 3 καλα παιχνιδακια δωρεαν καθε μηνα μεσω game pass.με ενα κοστος ουτε 6 κατοσταρικα. 

Αν καποιος εχει και 4k tv να χαρει τα γραφικα στο φουλ ακομη καλυτερα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, jimis98 είπε

Μπορείτε να μου εξηγήσετε το g, pro και slim τι διαφορές έχουν? 

https://www.gamespot.com/articles/ps4-vs-ps4-pro-vs-ps4-slim-what-are-the-difference/1100-6456440/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...