Προς το περιεχόμενο

Ps4 Slim 500GB - 199€ / Pro 309€


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

309 ? Καλη τιμή. Κριμα ρε γαμωτο πήρα 7116B 409 Γερμανό το Σεπτέμβρη με συγκεκριμένο PN/Serial αλλά η αλήθεια είναι οτι μου λέιπει το online.

Για μένα το πιο φάουλ ΑΠΟ ΟΛΑ σε αυτή την κονσόλα είναι που δεν παίζει 4Κ ταινίες. Δεν μιλάω για δισκάκια. Διαφορετικά............επρεπε το PRO να το εχουν με 4Κ bluray και Η265.

Επεξ/σία από Seaside
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, DimosMcLaren είπε

Αδερφέ νομίζω ότι πρέπει να έχουν γράψει μαλακία. Το G chassis (Gamma chassis) αναφέρεται στα PS4 PRO. Μπήκα και εγώ στο site της media markt και βλέπω ότι αναφέρει το PS4 slim που δίνει ως G chassis. Τα slim + Red Dead Redemption 2 βγαίνουν με F chassis.

Όντως τώρα γράφουν κάτι που δεν ισχύει..τραβηγμένο ρε... μπορούμε να το επιβεβαιώσουμε ή μένουμε με την απορία; το έχω παραγγείλει ρε γμτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατι σελιδες λεμε F slim     G pro  . Τι σας πειραζει το γραμμα ;; Και τα δυο εχουν το νεο ανεμιστηρι .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους, διαβάζω για τις προσφορές που έχετε ανεβάσει αλλά είμαι σε δίλημμα..

Έχω 4κ tv 50',   σκέφτομαι να πάρω το PRO και για το VR  στο οποίο έχω δεί μερικά games που μου άρεσαν επίσης..  

Ποια η διαφορά του D-G chassis??? Είδα στο public την προσφορά στα 349€ αλλά δεν είναι το pro... Υπάρχει σε άλλο κατάστημα??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, nightwalker1990 είπε

Καλημέρα σε όλους, διαβάζω για τις προσφορές που έχετε ανεβάσει αλλά είμαι σε δίλημμα..

Έχω 4κ tv 50',   σκέφτομαι να πάρω το PRO και για το VR  στο οποίο έχω δεί μερικά games που μου άρεσαν επίσης..  

Ποια η διαφορά του D-G chassis??? Είδα στο public την προσφορά στα 349€ αλλά δεν είναι το pro... Υπάρχει σε άλλο κατάστημα??

Η βασική διαφορά είναι στην επαγωγή θερμότητας (εκεί υποφέρουν όλες οι κονσόλες της σημερινής γενιάς και πιστολίαζουν...) και στον θόρυβο που έχουν κατά τη λειτουργία.

PS4 PRO A (CUH-70xx),B(CUH-71xx),G(CUH-72xx) chassis Temperature and noise comparision

Για να βρεις PRO πάρε τηλέφωνο σε κατάστημα του Γερμανου αν τους έχει μείνει κάποιο. Σε διάφορα καταστήματα που πήρα εγώ τηλέφωνο εχθές είχαν το PS4 PRO + FIFA 19. Στο Κερατσίνι είχε 2 με FIFA 19 και 2 με Spiderman  (1 με Red Dead Redeption 2 το πήρα εγώ αυτό).

Ήταν λίγα τα κομμάτια πάντως.

Επεξ/σία από DimosMcLaren
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, DimosMcLaren είπε

Η βασική διαφορά είναι στην επαγωγή θερμότητας (εκεί υποφέρουν όλες οι κονσόλες της σημερινής γενιάς και πιστολίαζουν...) και στον θόρυβο που έχουν κατά τη λειτουργία.

PS4 PRO A (CUH-70xx),B(CUH-71xx),G(CUH-72xx) chassis Temperature and noise comparision

Για να βρεις PRO πάρε τηλέφωνο σε κατάστημα του Γερμανου αν τους έχει μείνει κάποιο. Σε διάφορα καταστήματα που πήρα εγώ τηλέφωνο εχθές είχαν το PS4 PRO + FIFA 19. Στο Κερατσίνι είχε 2 με FIFA 19 και 2 με Spiderman  (1 με Red Dead Redeption 2 το πήρα εγώ αυτό).

Ήταν λίγα τα κομμάτια πάντως.

στα πόσα το βρήκες???  Έχει καμια προσφορά και με 2ο χειριστήριο??? Βρήκα μαζί με VR αλλά δεν είναι το pro..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nightwalker1990 είπε

στα πόσα το βρήκες???  Έχει καμια προσφορά και με 2ο χειριστήριο??? Βρήκα μαζί με VR αλλά δεν είναι το pro..

To PRO είναι σκέτη κονσόλα στα 309€ (δε νομίζω να υπάρχει πουθενά πλέον) ή με κάποιο παιχνίδι στα 349€ (λίγα κομμάτια).

Το απλό Slim θα το βρεις σε αρκετά καταστήματα με VR ή 2ο χειριστήριο ή με παιχνίδι ή και σκέτη κονσόλα (υπάρχει απόθεμα. Σε συμφέρει να κάνεις αγορά από Γερμανό  (eurobank) ή Media markt (piraeus) γιατί έχεις όφελος 10% μέσω της συνεργαζόμενης τράπεζας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, DimosMcLaren είπε

To PRO είναι σκέτη κονσόλα στα 309€ (δε νομίζω να υπάρχει πουθενά πλέον) ή με κάποιο παιχνίδι στα 349€ (λίγα κομμάτια).

Το απλό Slim θα το βρεις σε αρκετά καταστήματα με VR ή 2ο χειριστήριο ή με παιχνίδι ή και σκέτη κονσόλα (υπάρχει απόθεμα. Σε συμφέρει να κάνεις αγορά από Γερμανό  (eurobank) ή Media markt (piraeus) γιατί έχεις όφελος 10% μέσω της συνεργαζόμενης τράπεζας).

σωστός αλλά σκέφτομαι αφού θα δώσω που θα δώσω λεφτά να πάρω το PRO μιας και έχω 4k tv.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, nightwalker1990 είπε

σωστός αλλά σκέφτομαι αφού θα δώσω που θα δώσω λεφτά να πάρω το PRO μιας και έχω 4k tv.

περίμενε το 5...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, nightwalker1990 είπε

Ξέρει κάποιος να μου πει που να καλέσω να πάρω μήπως έχει μείνει τίποτα??? :D

 

1 ώρα πριν, andreasece είπε

Pro με RDR2 έχει πάρει το μάτι σας διαθέσιμο πουθενα;

Μπείτε στο site του Γερμανού ή στα seven και πάρτε τηλέφωνο (σε τοπικά καταστήματα) μηπως και βρείτε κάνα ξεχασμένο. Πιστεύω ότι απόθεμα υπάρχει σε PRO θα φύγει σήμερα μιας και είναι ανοικτά τα μαγαζιά.

Μακάρι να συνεχίσει η προσφορά από βδομάδα να πάρουν και όσοι δεν πρόλαβαν. 

Υ.Γ. Βλέπω στο ΣΚΡΟΥΤΖ το έχουν πάει 396 χωρίς παιχνίδι. Αν το βρείτε μην το ψειρίζετε αν δεν σας αρέσει το παιχνίδι δώστε το σφραγισμένο να πάρετε ένα ποσό πίσω από τα 350.

Επεξ/σία από DimosMcLaren
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...