Προς το περιεχόμενο

The Outer Worlds (Obsidian)


tanasen01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 201
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, DsLmAnIaC είπε

Ακόμα δεν με έχει πείσει το game, άμα το story δεν είναι καταπληκτικό τότε φοβάμαι ότι δεν θα τα πάει καλά και είναι κρίμα. Σχεδόν όλα πάντως gameplay, combat, animations, etc φαίνονται μετριότατα. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισαν να βγαίνουν τα reviews του game. Γύρω στο 85-90% μέσο όρο, μόνο το PC Gamer του έβαλε 79% και το Eurogamer το βρήκε "μέτριο" (το ίδιο Eurogamer που είχε βάλει 10/10 στο Fallout 3 πριν μια δεκαετία λολ).

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, HellionKal said:

Άρχισαν να βγαίνουν τα reviews του game. Γύρω στο 85-90% μέσο όρο, μόνο το PC Gamer του έβαλε 79% και το Eurogamer το βρήκε "μέτριο" (το ίδιο Eurogamer που είχε βάλει 10/10 στο Fallout 3 πριν μια δεκαετία λολ).

Το τι θεωρούνταν εξαιρετικό πριν μια δεκαετία, δεν ισχύει και για σήμερα. 

Κάθε νέο παιχνίδι και ο πήχης ανεβαίνει  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόνο που θεωρούσαν αψεγάδιαστο το Fallout 3 ακόμα και για τα δεδομένα της προηγούμενης δεκαετίας, εμένα μου αρκεί ως ενδεικτικό για το ποιόν του σαιτ :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, seithan είπε

Το τι θεωρούνταν εξαιρετικό πριν μια δεκαετία, δεν ισχύει και για σήμερα. 

Κάθε νέο παιχνίδι και ο πήχης ανεβαίνει  ;)

 

13 λεπτά πριν, HellionKal είπε

Και μόνο που θεωρούσαν αψεγάδιαστο το Fallout 3 ακόμα και για τα δεδομένα της προηγούμενης δεκαετίας, εμένα μου αρκεί ως ενδεικτικό για το ποιόν του σαιτ :D

Μόνο το New Vegas για εμένα ήταν παιχνίδι στα standard που έπρεπε αν ειναι το Fallout. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 minutes ago, HellionKal said:

Και μόνο που θεωρούσαν αψεγάδιαστο το Fallout 3 ακόμα και για τα δεδομένα της προηγούμενης δεκαετίας, εμένα μου αρκεί ως ενδεικτικό για το ποιόν του σαιτ :D

Αψεγάδιαστο, σίγουρα όχι. Μια χαρά immersive όμως.. ήταν.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Quest Updated: FIND DAD"

"Please help me find him, I miss him so much!"

-Three-Dog: "I fight the good fight"
-Player: [INTELLIGENCE CHECK] So, you fight the good fight with your voice?
-Three-Dog: "THAT'S IT MAN, YOU'RE CLEVER"

President Eden: "I will conquer everything, it is the only way"
-Player: [SPEECH CHECK] You may think that, but where does it end? You know what you have to do"
-President Eden: "Yes, I... see what you mean now." *Self-Destructs*


Αρκετά διασκεδαστικό ως game γενικά, αλλά ειδικώς σεναριακά και συγγραφικά είναι ΜΑΚΡΑΝ το αθλιότερο δείγμα γραφής από μεγάλη εταιρία της τελευταίας 20ετίας.

Αλλά οκ, γούστα πάνω απ'όλα υποθέτω. Και βγαίνουμε και οφφ-τόπικ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μόνο σαιτ που εμπιστεύομαι review είναι το gamespot/οι τύποι ειναι στεγνοί και δεν χαρίζονται,λατρεύω όταν βάζουν 8,5 σε παιχνίδια που οι υπόλοιποι κόλακες συστημένοι βάζουν δεκάρια,το gamespot λοιπόν έβαλε 9,αυτό μου αρκεί!!!!!!!!!

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενε και τα user scores οχι euroguy και τα συναφη . 8 ειχαν βαλει στο ενα χαλι που παραμενει για pc βοδιlands 3 . Τελοςπαντων ελπιζουμε να ειναι καλο μετα τοσες φολες και μετριο combat να εχει μια χαρα θα ειναι  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/10/2019 στις 6:56 ΜΜ, rudigarcia222 είπε

το μόνο σαιτ που εμπιστεύομαι review είναι το gamespot/οι τύποι ειναι στεγνοί και δεν χαρίζονται,λατρεύω όταν βάζουν 8,5 σε παιχνίδια που οι υπόλοιποι κόλακες συστημένοι βάζουν δεκάρια,το gamespot λοιπόν έβαλε 9,αυτό μου αρκεί!!!!!!!!!

Είναι απλά πολύ αυστηροί στις βαθμολογίες. Όχι απαραίτητα καλό.

Το Vegas ήταν το καλύτερο Fallout μέχρι στιγμής και πολύ immersive. Το Fallout 4 θα το ξεπερνούσε σε όρους gameplay αν δεν χαντακωνόταν από το ημιτελές σύστημα διαχείρισης καταυλισμών. Μιλάμε όμως και για άλλου επιπέδου artwork σ' αυτά τα δύο. Εδώ(TOW), από τα βίντεο τουλάχιστον, ο κόσμος φαίνεται πολύ ψεύτικος. Άντε να δούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...