Προς το περιεχόμενο

Star Wars Episode IX


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Plot twist είναι gay ο χαρακτήρας και όλο αυτό είναι act με τους 2 φίλους του.

True fan o Kevin Smith. 

Hamill & Fisher έχουν παίξει στο Jay & Silent Bob Strike Back!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/3/2020 στις 11:56 ΠΜ, Snoob είπε

H απορία μου παραμένει:

Τόσα χρόνια, τόσα εκατομμύρια, και δεν μπόρεσαν να φτιάξουν ένα σενάριο στοιχειωδώς υποφερτό;

Έκρυψαν τη γελοιότητα πίσω από το δήθεν προοδευτισμό και την και καλά πολιτική ορθότητα, ενώ στην πραγματικότητα σέρβιραν σκοτάδια, αναχρονισμούς και πριγκιποπούλες να σώζουν το ζύμπαντο.

Θα μπορούσαν να έχουν σοβαρές γυναίκες πρωταγωνίστριες, κι είχαν καρικατούρες και σαχλαμάρες. Σκασίλα μου για το φιλί μεταξύ γυναικών, ρε μάστορη, όταν με έχεις φλομώσει στις βλακείες επί τόσες ώρες.

Άιντε με την εγγόνα της μούμιας, που μας έγινε και σύμβολο.

Σενάρια του ποδαριού ή, πιο σωστά, εκείνου του μέρους της ανθρώπινης ανατομίας στο οποίο απευθύνονται τα δυσεύρετα, λευκά ρολλά.

Δεν έσωσαν κανένα σύμπαν.  Τα σκάφη που καταστράφηκαν ήταν αυτά του Palpatine, η First Order κυβερνά ακόμα το γαλαξία.

Αλλά η πλοκή και λογική είναι ψιλά γράμματα για αυτή την τριλογία του Disney Wars. 

Επεξ/σία από Apoll
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 ώρες πριν, bardull01 είπε

Εμένα πάντως μου άρεσε,το ξαναείδα χτες,θα έχει συνέχεια πιστεύετε;

H Disney μπορεί να σου δείξει μια μπάλα του μπάσκετ και να της κάνει sequel movie, οπότε who knows. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/3/2020 στις 11:17 ΠΜ, bardull01 είπε

Εμένα πάντως μου άρεσε,το ξαναείδα χτες,θα έχει συνέχεια πιστεύετε;

Κι εμενα μου αρεσε φιλε. Αστους να λενε χεχε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα χτες. Μια χαρα μου φάνηκε για Star Wars. Θεωρω το επεισόδιο 8 εκανε μεγάλη κοιλια και επρεπε να τα μαζέψουν. Ειχα διαβασει τοσα αρνητικα και περίμενα να ειναι χαλια. Δεν ηταν ομως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι να γράψουμε τα χάλια της τελευταίας τριλογίας, θα χρειαστούμε πολύ ώρα! Απαράδεκτη στο σύνολο της (εκτός από μερικά συγκεκριμένα σημεία). Μακάρι να κάνουν remake

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στις 5/4/2020 στις 1:21 ΜΜ, jpaokx είπε

Αν είναι να γράψουμε τα χάλια της τελευταίας τριλογίας, θα χρειαστούμε πολύ ώρα! Απαράδεκτη στο σύνολο της (εκτός από μερικά συγκεκριμένα σημεία). Μακάρι να κάνουν remake

Δεν θέλει remake    DELETE θέλει, όλη η sequel τριλογία ήταν άχρηστη και δε χρειαζόταν . Η προφητεία ολοκληρώθηκε και η sequel τριλογία την ακυρώνει 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...