Προς το περιεχόμενο

Τρελές ιστορίες από τρελούς πελάτες


Paris777

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, rose from hell είπε

στο ταμειο στα jumbo!

ήταν μία κυρία μπροστά από μένα στο ταμειο  - εχει ψωνίσει δωρακια μαλλον  για τα εγγόνια !

η ταμιας :  150 euro παρακαλω! 

η πελάτισσα :  ποπο..... 150 ευρω ?  καμια καλυτερη τιμη δεν γινεται?

η ταμίας εμεινε με το στόμα ανοιχτό................

 

- φυσικα, πια πραγματα θελετε να αφαιρεσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 17/4/2019 στις 8:33 ΠΜ, Tsakalos! είπε

Ποσες αναμνησεις....

Πελατησα.... στο τσαγκαραδικο μου...

Φερνει κατι αθλιες μποτες του 20αρικου, χιλιοφορεμενες, διαλυμενες.... Λεει: Θελω να μου τις κανεις καινουριες! Ειναι οι αγαπημενες μου, μου τις  κανανε δωρο, δε μπορω χωρις αυτες κτκ κτλ... Τις κοιτω, λεω να σας κανω μια εκτημηση κοστους να μου πειτε. Μου λεει: Δε με νοιαζει ειναι οι αγαπημενες μου! Θελω να τις φτιαξω οποσδηποτε... επειδη την ξερω καλα την ιστορια επιμενω και λεω: Κυρια μου, χρειαζεστε Σολες/Τακουνια, δυο φερμουαρ και πατους δερματινους μεσα, Κανονικα ολα αυτα στοιχιζουν 12+20+6 = 38ε ! Αν δεν τα βιαζεστε Μπορω να σας χρεωσω αν θελετε 30ε.. απαντηση: ΤΙΙΙΙΙ;;;;; ΠΑΣ Καλα αγορι μου;;; 20ε μποτες και μου ζητας 30 να τις φτιαξεις; Εγω ελεγα κανα ταληρο το πολυ!

Απλα ανοιξα την  σακουλα,  τις εβαλα μεσα , τις δινω πισω, και λεω Καλημερα κυρια μου...

Αλλη πελατησα... Δινει πεδιλο καλοκαιρινο , ολοκαινουριο δερματινο με ταμπελακι αγορας 90ευρω...με 10ποντο τακουνι..  μου λεει θελω να το κοψεις, να γινει το πολυ 4 ποντους... το βλεπω τις λεω κυρια μου αυτο που ζητατε δεν γινεται. Αν το κοψω απλα θα το πεταξετε μετα... ΟΧΙ εγω θελω να το κοψεις... της εξηγω δευτερη φορα και της δειχνω οτι αυτο που ζηταει θα καταστρεψει απλα το παπουτσι... ΟΧΙ εγω το θελω ετσι μου λεει με εντονο τονο... κανω 3η προσπαθεια να τις εξηγησω, ΕΓΩ Το ΘΕΛΩ ΕΤΣΙ η απαντηση.. οκ λεω, ελατε αυριο... Το κοβω, εκλαψε η ψυχη μου τετοιο ωραιο παπουτσακι που αχρηστευτηκε... ερχετε η κυρατσα την αλλη μερα, το βλεπει και παθαινει Σοκ!! Αμαν λεει, το χαλασες το παπουτσι!! Την κοιταω καταματα και ανεβαζοντας τον τονο της λεω, θελω 5 ευρω κυρια μου. Μου λεει και εγω τι να το κανω το παπουτσι ετσι;  Κ της απαντω: Μπορειτε να το κανετε Γιουβετσι! 5ε παρακαλω ΤΩΡΑ. Εφυγε μεσα στα νευρα... εκανε να ξαναρθει 2 χρονια...

εχω πααααααρα πολες ιστοριες.... σιγα σιγα θα ανεβαζω...

Φονιά παπουτσιών! Θα λιποθυμισω έτσι και πάθει το οτιδήποτε κάποιο από τα παπούτσια πέρα από την φυσική φθορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, rose from hell είπε

εκανε παζαρια για καλυτερη τιμη  στα jumbo!

μαλλον δεν το πιασες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, rose from hell είπε

εγω το πιασα   δεν ειμαι χαζος  ,,,,,,,,,,,,,  θα αφαιρουμε πραγματα!

τοτε ειμαι χαλιας στο να λεω αστεια :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Lezantas26 είπε

τοτε ειμαι χαλιας στο να λεω αστεια :P

μηπως κανεις και εσυ παζαρια οταν πηγαινεις στα jumbo?  δεν εξηγειται διαφορετικα!

Επεξ/σία από rose from hell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, poulinos είπε

αβολη στιγμη σε ραντεβου για εγκατασταση ιντερνετ.η κοπελα να μου ψιλοκολλαει.στο τελος αφου ολα οκ με το ιντερνετ τις λεω μια υπογραφη εδω.μου λεει αμα δεν υπογραψω θα ξαναρθεις?το μονο που μου ηρθε και ειπα εκεινη την στιγμη ηταν οτι τυπικο ειναι η υπογραφη. προφανως και δεν μου αρεσε και απαντησα ετσι.

Μπρατ Πιτ εσύ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν 3-4 χρόνια σε κατάστημα στο οποίο δουλευα.

Παραμονή Χριστουγέννων και είχαμε κλείσει και κατέβαζα τα ρολα και έρχετε δίπλα μου ένας τύπος. Οπού Τ αυτός και Ε εγώ

Τ: Κλείσατε? 

Ε: Ναι, δεν βλέπετε που κατεβαίνουν τα ρολα?

Τ: Αύριο τι ώρα ανοιγετε?

Ε: Αυρίο είμαστε κλειστα.

Τ: Γιατί?

Ε: Γιατί είναι Χριστούγεννα

Τ: Ε και???

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, evabb είπε

Φονιά παπουτσιών! Θα λιποθυμισω έτσι και πάθει το οτιδήποτε κάποιο από τα παπούτσια πέρα από την φυσική φθορά. 

Γιατι καλε φονιας?! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου σηκωνει χέρι μια κυρία μεγάλης ηλικίας ανοίγει η πίσω πόρτα και ξανά κλείνει δεν μπήκε μέσα  μα γιατί δεν μπήκατε; Δεν έχεις gps και αυτό εδώ τι είναι; Το κινητό Σου.. μα είναι και GPS

 

Μπαίνει μια τρελαμενη βιάζομαι Πατατο όσο μπορείς θα κλείσει το κομμωτήριο.. Οκ βάλτε ζώνη κράνος ανοίγω τον έλικα!

 

Μπαίνει τύπος γνωστός ταρομαντής

Άρχισε μου δείχνει βίντεο με ομιλίες του στο τέλος καταλήξαμε να μου λέει την ταρώ ενώ οδηγούσα εγώ τραβούσα φύλλα και αυτός έλεγε τι βλέπει.. εγώ γελούσα σαν χαζός.. γιατί  γελάς μου λέει με έχουν κεράσει γλυκό  έχω μιλήσει για νομικά με δικηγόρο.. μου έχουν πει τα προσωπικά τους.. αλλά ότι θα μου έλεγαν και τα χαρτιά ενώ οδηγάω αυτό δεν το περίμενα..

Μπαίνει μια κυρία πηγαίναμε να πάρουμε τον γιό της και να γυρίσουμε πάλι πίσω.η ώρα ήταν λίγο πριν της 12  μπαίνει ο τύπος στην διαδρομή με το πού πάει 12 ανοίγει η διπλή και μου λέει πάμε όσο πιο γρήγορα γίνεται σε παρακαλώ.. τι πάθατε;; Παιδί μου λέει η μάνα του τι έπαθες είσαι καλά;;  Πειναω μάνα.... πειναω πολύ... Του λέω ότι όσο γρήγορα και να πάμε το ταξίμετρο γράφει βάση χιλιομέτρων.. ξαφνικά του φύγε η πείνα χαχα.

 

Πως να πάμε τι διαδρομή να ακολουθήσω;,

Τραβά όπως θέλεις.

Ωραία καιρό έχω να πάω από Λαμία!!

 

Είσαι ελεύθερος ,;;; Χρόνια τώρα..

Την Ερμού την ξέρετε;; Ναι αμέ φίλοι χρόνια τώρα σχεδόν κάθε μέρα την βλεπω,!!

 

Ξυρισμένος που μικρό δείχνω. Καλέ πόσο χρονών είσαι εσύ;; 17 μα καλά οδηγάς ταξί 17 ;;; Είναι του πατέρα μου το δίνει να τον ξεκουράσω λίγο μωρέ τον πιάνει η μέση τού.. μα καλά 17 χωρίς δίπλωμα πως στο δίνει ... Ε εντάξει είμαι καλός οδηγός από τα 6 οδηγάω.. μήπως με δουλεύεις νεαρέ;; Ναι αμέ πως το καταλάβετε ;;😂(γέλια)

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, rose from hell είπε

στο ταμειο στα jumbo!

ήταν μία κυρία μπροστά από μένα στο ταμειο  - εχει ψωνίσει δωρακια μαλλον  για τα εγγόνια !

η ταμιας :  150 euro παρακαλω! 

η πελάτισσα :  ποπο..... 150 ευρω ?  καμια καλυτερη τιμη δεν γινεται?

η ταμίας εμεινε με το στόμα ανοιχτό................

Μπράβο η γιαγιά!

Στα jumbo με 150Ε αγοράζεις όλο το πολυκατάστημα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν πολλά χρόνια, μάλλον 15, σε ΤΕΕ (τωρινά ΕΠΑΛ), μάθημα «Εισαγωγή στα Λειτουργικά Συστήματα», εντολές DOS και συγκεκριμένα την εντολή DIR (εμφάνιση περιεχομένων φακέλων).

Μετά από διάφορα παραδείγματα ένα μαθητής σκάει στα γελοία… Όταν το ρωτάω τι έγινε μου λέει ότι ο υπολογιστή του έλεγε με οικειότητα «Φιλέ δεν βρέθηκε»  File not found!!!

Επεξ/σία από qaz031
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, rose from hell είπε

στο ταμειο στα jumbo!

ήταν μία κυρία μπροστά από μένα στο ταμειο  - εχει ψωνίσει δωρακια μαλλον  για τα εγγόνια !

η ταμιας :  150 euro παρακαλω! 

η πελάτισσα :  ποπο..... 150 ευρω ?  καμια καλυτερη τιμη δεν γινεται?

η ταμίας εμεινε με το στόμα ανοιχτό................

τα πραγματα μετα στο σπιτι πρεπει να τα πηγε μεταφορική γιατί με 150 χαλαρά αγοράζεις ένα από ολα τα αντικειμενα που πουλαει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε και άλλο ένα.

Όταν ήμουν ακόμα νιός, πριν την οικονομική κρίση φυσικά, μόλις έχω τελειώσει το φανταριλίκι και κοιτάζω για εργασία.

Ενημερώνομαι λοιπόν οτι ο δήμος έχει γραφείο ευρέσεως εργασίας, οπότε τηλεφωνω και κλείνω ένα ραντεβού.

Πάω εκεί, είναι ένας στριφνός τύπος, με κοιτάζει σε φάση...τι θες εσυ εδω τώρα ρε κακομοίρη...

-Καλημέρα, ήρθα για τη συνέντευξη.

-Ωχου ποια συνέντευξη τωρα...τι έχεις τελειώσει;

-Το τάδε Πανεπιστήμιο, έχω εργαστει εδω κι εκει μπλα μπλα μπλα...

- Ε, εντάξει, να σε στείλω στην τάδε αποθήκη να βοηθάς ή σεκιούριτι 

Πρωτού προλάβω να πω το οτιδήποτε, σκάει μύτη κορίτσαρος 1.75, με αέρα κτλ

-Κυριε τάδε μου, τι κάνετεεεεεεεεεε, μα τι κουκλος που ειστε (1.60 ο τυπος, καμπούρης, τα χάλια του τα μαύρα)

-Κοριτσάκι μουυυυυυ (αλλαγη φάτσας, γέλαγαν και τα αυτιά του), συγχαρητήρια που τελείωσες το Λύκειο...έλα να σε πάω μέσα στον Δήμαρχο...δεξί του χέρι θα σε βάλω...

Με παρατάνε, φεύγουν...απλά αποχώρησα, δε με αναζήτησε ποτέ!!!!

  • Like 2
  • Confused 2
  • Sad 24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...