Προς το περιεχόμενο

Game of Thrones -ΠΡΟΣΟΧΗ: SPOILERS


DimosMcLaren

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Jon, όχι John. 😛

Με ένα Ν, παρακαλώ. Αν συνυπολογίσεις ότι τον φάγανε και ας είχε δίκιο ο Βάρυς... Ρε λες να παίζει συγγένεια με Βαρουφάκη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 410
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάντως όσο σκέφτομαι το τι τέλος είχε ο κάθε ένας χαρακτηρασ έως τωρα στην σαιζόν τόσο περισσότερο ενθουσιάζομαι. Ο κάθε χαρακτήρας είχε το ιδανικό τέλος η εςτω το «καλύτερο» που θα μπορούσε να έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο εμένα μου φάνηκε χάλια το επεισόδιο(όπως και το 3ο); είναι λες και δεν έχουν σενάριο και γίνεται ότι να ναι. Ναι δεν διαφωνώ, καλογυρισμένη σειρά, ωραία cgi, παιξιματα, ηχος κλπ, αλλα τι αψυχολογητα πραγματα γινονται; :P

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπωσιακό και ταυτόχρονα απογοητευτικο επεισόδιο.
Απο την μία άψογη σκηνοθεσία, άψογα σκηνικά-στολές-ρούχα-cgi, άψογη μουσική, απίστευτη παραγωγή, ηθοποιοί να παίζουν καλύτερα απο ποτέ, και απο την άλλη ένα τόσο κακό σενάριο.
Δεν μπορώ να χωνέψω πως μετέτρεψαν τον Euron Greyjoy, ένα απο τους καλύτερους χαρακτήρες του βιβλίου, σε τέτοιο κλόουν.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, απαράδεκτοι όσοι βαθμολογούν στο imdb με 1 και γενικά, όλο αυτό το μαζικό διαδικτυακό κίνημα κατά του 8ου κύκλου (κάποιοι δεν ντρέπονται να γράφουν ότι η πτώση ξεκίνησε από τον 5ο κύκλο, ακόμα και τον 4ο) με έχει εκνευρίσει. Δεν σου άρεσε; Εξήγησε το λόγο, υπάρχουν αρκετοί. Όλα τα άλλα είναι μια ανόητη μόδα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ δυνατο episode ( απο τα καλυτερα της σειρας ) και γενικα αν εξαιρεσουμε τις σεναριακες ευκολιες η σεζον ειναι πολυ καλη. Τα επιπεδα υποκριτικης εχουν ανεβει πολυ σε σχεση με τις προηγουμενες σεζον, η σκηνοθεσια και το cgi πολυ καλα, η μουσικη τρομερη. Προσωπικα σειρες βλεπω για να περναω τον ελευθερο χρονο μου ωραια, δεν με ενδιαφερουν τα διαφορα σεναριακα "λαθη", βασικα δεν δινω καθολου σημασια. Το χθεσινο ηταν ΤΡΟΜΕΡΟ. Δεν περιμενα τετοιο rage απο Dany. Ηταν σιγουρο οτι θα εκαιγε μπολικο στρατο αλλα εδω μιλαμε τους γ@μ@σε οτι ειχαν και δεν ειχαν... Στρατο, απλους πολιτες, κτηρια, πλοια τους ξεφτιλισε κανονικα. Ο Jon και ο Tyrion πλεον πιστευω καταλαβαν οτι εχουν να κανουν με μια τρελη και λογικα θα πραξουν αναλογα ( αν προλαβουν ).

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έλεγα εγώ ότι Δευτέρα θα τον παίζουμε και με τα δύο χέρια και κάποια ζώα δεν με πιστεύανε. Τώρα θα με πιστέψουν και τα ζώα 😛

Ό,τι καλύτερο έχω δει so far στη ζωή μου, μία ώρα ανατριχίλα με την ένταση στον Denon στο 70, κόντεψα να κάψω ηχεία σήμερα...

  • Like 5
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το καλύτερο που προσέφερε η τελευταία σεζόν είναι τα memes

Περιμένω το τελευταίο επεισόδιο να πάει κάπως έτσι ...

 

2019-05-13 23_28_21-Window.jpg

Επεξ/σία από Axelq
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραία άνοιξε το τοπικ. Σε όλους άρεσε το 5ο. Αντε να κάνω την αλλαγή. Ήταν για τα θηρία το επεισόδιο. Πρόχειρα να κλείσουμε την σειρά γιατί..... δεν κατάλαβε κάνεις γιατί. 

Ίσως να παίζει ρόλο αυτό που κάπου πήρε το μάτι μου ότι ο γέρος έχει γράψει τα 2 τελευταία βιβλία και περιμένει το τέλος της σειράς να τα εκδόσει. 

Επεξ/σία από telis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γεγονός ότι δεν έχω δει κανένα επεισόδιο του game of thrones κι ας παίζεται για χρόνια ολόκληρα η σειρά, σε τι ποσοστό ανθρώπων με κατατάσσει, έχει γίνει καμιά έρευνα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...