Προς το περιεχόμενο

Η AMD ανακοίνωσε την 3η γενιά επεξεργαστών Ryzen στα 7nm και μαζί τον 12-core Ryzen 9 3900X στα $499


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, nero62 είπε

Ε ναι... και μαζί μου το 90% του πλανήτη. Αν δεν είχαμε και εσάς άστα να πάνε.

(Ε ναι... και μαζι μου το 90% του πλανητη. Αν δεν ειχαμε και εσας αστα να πανε). 

tenor.gif?itemid=3511802

φιλε μην βαζεις ολον τον πλανητη στην θεση σου , καλυτερα να μιλας μονο για σενα,τον πλανητη αστο στην ησυχια του, 

τεχνολογικα δεν ξερεις που παν τα τεσσερα ;)

Επεξ/σία από nikos5800
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, nero62 είπε

Γιατί κάτι μου λέει άλλο ένα fail από την amd? Δεν μπορώ να καταλάβω έστω και αυτοί οι λίγοι fan της τι ακριβώς κάνουν με τα μηχανήματα που στήνουν με amd μέσα.

500 ευρώ για amd... ότι νάναι πραγματικά. 

Δίκιο έχεις, όταν έδινες 400-500 ευρώ για ιντελ με 4c/8t ήταν καλύτερα .

 

  • Like 11
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, nero62 είπε

Γιατί κάτι μου λέει άλλο ένα fail από την amd? Δεν μπορώ να καταλάβω έστω και αυτοί οι λίγοι fan της τι ακριβώς κάνουν με τα μηχανήματα που στήνουν με amd μέσα.

500 ευρώ για amd... ότι νάναι πραγματικά.

Κατα πασα πιθανοτητα τρολάρεις αλλα σε περιπτωση που δεν γινεται αυτο, να σου πω με απλα λογια οτι το αρθρο απλα προσπαθει να μας δειξει οτι η amd έχει τους τεχνολογικά καλύτερους επεξεργαστές μέχρι τωρα

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tapitas είπε

Κατα πασα πιθανοτητα τρολάρεις αλλα σε περιπτωση που δεν γινεται αυτο, να σου πω με απλα λογια οτι το αρθρο απλα προσπαθει να μας δειξει οτι η amd έχει τους τεχνολογικά καλύτερους επεξεργαστές μέχρι τωρα

Πρόσθεσε και αρκετά χαμηλότερη τιμή σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

  • Like 6
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, nero62 είπε

Γιατί κάτι μου λέει άλλο ένα fail από την amd? Δεν μπορώ να καταλάβω έστω και αυτοί οι λίγοι fan της τι ακριβώς κάνουν με τα μηχανήματα που στήνουν με amd μέσα.

500 ευρώ για amd... ότι νάναι πραγματικά. 

Αυτοι που στηνουν μηχανημα με 500€ AMD μεσα κανουν ακριβως ότι κανουν αυτοι με Intel των 1300€. Λιγο καλυτερα, και με χαμηλοτερη καταναλωση, και χωρις να χρειαστουν εγχειρηση, αλλα λιγο πολύ τα ιδια. Που ακριβως εντοπίζεται η απορια σου να στην λυσω

  • Like 14
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, nero62 είπε

Γιατί κάτι μου λέει άλλο ένα fail από την amd? Δεν μπορώ να καταλάβω έστω και αυτοί οι λίγοι fan της τι ακριβώς κάνουν με τα μηχανήματα που στήνουν με amd μέσα.

500 ευρώ για amd... ότι νάναι πραγματικά. 

Ενώ 6 καφετιά για 9900k ηταν ok

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, nero62 είπε

Γιατί κάτι μου λέει άλλο ένα fail από την amd? Δεν μπορώ να καταλάβω έστω και αυτοί οι λίγοι fan της τι ακριβώς κάνουν με τα μηχανήματα που στήνουν με amd μέσα.

500 ευρώ για amd... ότι νάναι πραγματικά. 


οπως το λες.. Οτι να ναι πραγματικα 😂😂
Μακραν η καλυτερη απαντηση...για ανεκδοτα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Pinkakos είπε

Δίκιο έχεις, όταν έδινες 400-500 ευρώ για ιντελ με 4c/8t ήταν καλύτερα .

Φιλε πριν σχεδον 2 χρόνια εβλεπα στο skroutz τον i7 7700k στα 400 ευρω και σκεφτομουν οτι κανονικα θα έπρεπε να γελάνε μεχρι και τα τσιμέντα με τετοιες τιμες και 2 χρόνια μετά φτάσαμε στην ιδια τιμη να παιρνουμε 12c-24t και με εξαιρετικο single core

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Chocobo είπε

Η amd ειναι επισης αμερικανικη :)

Το ξερω αλλα ποια απο τις δυο πιστευεις εχει τις καλυτερες "γνωριμιες" ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα ωραια σε θεμα CPU αλλα σε θεμα gpu λιγο faill 500 ευρω για rx5000 επιδοσεις rtx2070 οταν δεν μπορεις να φτασεις gtx1080ti δυο χρονια τωρα μας δυσκολα τα πραγματα σε καρτες γραφικων η nvidia κανει παρτυ 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Havik είπε

Meh, leaks fail, υποτίθεται ότι ο 3600 θα ήταν 8/16 και ο 3700 12/24, κρίμα, αλλά τουλάχιστον ανέβηκαν λίγο τα Hz.

Δεν τα ελεγες και leaks, πιο πολυ φαντασια καποιων ανυπαρκτων να τους παιξει ολος ο πλανητης.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...