Προς το περιεχόμενο

Ryzen 3000 series & x570/Β550/Α520 Μobos


akoinonitos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, akoinonitos είπε

Μόλις ακύρωσα να πάνε να γ......νε. Μαύρο στο κατάστημα.....

Αλήθεια, αν έρθει σήμερα και πάω και τον πάρω ή πάω αύριο και τον πάρω, δεν βλέπω άλλο κατάστημα στο Skroutz που να μπορεί να με εξυπηρετήσει πιο γρήγορα. Θα έπαιρνα από multicopter(Τι να πεις για αυτά τα παιδιά <3) αλλά είναι άγνωστο πότε θα τον έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Dinos_12345 είπε

Αλήθεια, αν έρθει σήμερα και πάω και τον πάρω ή πάω αύριο και τον πάρω, δεν βλέπω άλλο κατάστημα στο Skroutz που να μπορεί να με εξυπηρετήσει πιο γρήγορα. Θα έπαιρνα από multicopter(Τι να πεις για αυτά τα παιδιά <3) αλλά είναι άγνωστο πότε θα τον έχουν.

Βρήκα στις αγγελίες καινούριο σφραγισμένο από μέλος πιο έγκυρο απο το egate που με δουλεύει με το θα έρθει σήμερα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, akoinonitos είπε

Βρήκα στις αγγελίες καινούριο σφραγισμένο από μέλος πιο έγκυρο απο το egate που με δουλεύει με το θα έρθει σήμερα... 

3700X ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 minutes ago, aekoriginal21 said:

Θα έρθει αύριο λένε από e gate και σε μένα. Μάλλον πουλάνε φουμαρα και θα φάνε την αρνητική στο Σκρουτζ, αλλά ελπίζω να έχουν δίκιο. Αυτοί οι προμηθευτές όλους τους "κρεμάνε"

Φετουυυυλα είπαμε το e-gate.....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Ναι έχει 2 θες τον έναν?Θα τους έχει αύριο.

Μπα, θα περιμένω να πάρω από το e-gate. Του πούστη, υπάρχει όντως περίπτωση να μου λένε ότι θα τον έχουν από στιγμή σε στιγμή και να μην τον έχουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 minutes ago, Dinos_12345 said:

Μπα, θα περιμένω να πάρω από το e-gate. Του πούστη, υπάρχει όντως περίπτωση να μου λένε ότι θα τον έχουν από στιγμή σε στιγμή και να μην τον έχουν;

Ναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Dinos_12345 είπε

Μπα, θα περιμένω να πάρω από το e-gate. Του πούστη, υπάρχει όντως περίπτωση να μου λένε ότι θα τον έχουν από στιγμή σε στιγμή και να μην τον έχουν;

Τον έδωσε οπότε άκυρο, και εμένα έτσι μου είπαν και εχθές και προχθές και τώρα που τους πήρα τηλέφωνο... Αφού δεν το  βρίσκεις από αλλού αναγκαστικά περιμένεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nikos5800 είπε

Τον κοντραρει και τον περναει χωρις SMT ε? Ενδιαφερον γιατι εκανα το ιδιο στον 1600 μου χθες και εχω ενα boost σε csgo για παραδειγμα, στα average fps μου ενα +30!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, akoinonitos είπε

Τον έδωσε οπότε άκυρο, και εμένα έτσι μου είπαν και εχθές και προχθές και τώρα που τους πήρα τηλέφωνο... Αφού δεν το  βρίσκεις από αλλού αναγκαστικά περιμένεις.

Δεν θα πάω σήμερα, θα αράξω σπιτι και θα τους κάνω ένα τηλέφωνο μισή ώρα πριν κλείσουν. Να δω τι θα μου πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, musedoubler είπε

Τον κοντραρει και τον περναει χωρις SMT ε? Ενδιαφερον γιατι εκανα το ιδιο στον 1600 μου χθες και εχω ενα boost σε csgo για παραδειγμα, στα average fps μου ενα +30!!!

Σε κάποια παιχνίδια κερδίζεις σε κάποια χάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw, το multicopter μου είπε ότι αν πάρω σήμερα, περιμένω μία εβδομάδα για να έρθει. Όπως πάει το e-gate παίζει να το κοντράρει το multicopter 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Dinos_12345 είπε

Δεν θα πάω σήμερα, θα αράξω σπιτι και θα τους κάνω ένα τηλέφωνο μισή ώρα πριν κλείσουν. Να δω τι θα μου πουν.

Θα σου πουν το  περιμένουμε από λεπτό σε λεπτό πίνει ένα ποτάκι στον κιαμο και έρχεται 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...