Προς το περιεχόμενο

Ryzen 3000 series & x570/Β550/Α520 Μobos


akoinonitos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
1 minute ago, akoinonitos said:

Μας γλωσσοφαγες κακούργε!!!!

Δεν πειράζει, θα ζήσετε λίγο πιο ήρεμοι σε επόμενα launches... 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GeorgeMan είπε

Δεν πειράζει, θα ζήσετε λίγο πιο ήρεμοι σε επόμενα launches... 😛 

Ε ρε φιλε είναι τραγικη η φάση.... 2 του μήνα έκανα την πρώτη παραγγελία και ακόμα cpu δεν έχω... 

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα' λεγε ο @GeorgeMan οτι είναι blacklisted απο αυτόν το e-gate. Δεν εχω προσωπική εμπειρία απο το εν λόγω μαγαζί αλλα θα το σκεφτώ διπλά για να ψωνίσω απο εκεί. 
@akoinonitos Το άσχημο είναι οτι είσαι "φτιαγμένος" να στήσεις το μηχάνημα σου και το κάθε μαγαζί παίζει με τον πόνο σου.
Ας λέγανε οτι δεν ξέρουν πότε θα παραλάβουν να είσαι προετοιμασμένος και να κανονίσεις την πορεία σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά που μου την έκανε το MGManager με το κουτί και (ελπίζω) θα έρθει αύριο, αλλιώς αν είχα το κουτί χθες, θα είχα βγάλει αφρούς. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΖΩ ΑΜΕΡΙΚΗ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ DAY 1 -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Trelloneritis είπε

Τα' λεγε ο @GeorgeMan οτι είναι blacklisted απο αυτόν το e-gate. Δεν εχω προσωπική εμπειρία απο το εν λόγω μαγαζί αλλα θα το σκεφτώ διπλά για να ψωνίσω απο εκεί. 
@akoinonitos Το άσχημο είναι οτι είσαι "φτιαγμένος" να στήσεις το μηχάνημα σου και το κάθε μαγαζί παίζει με τον πόνο σου.
Ας λέγανε οτι δεν ξέρουν πότε θα παραλάβουν να είσαι προετοιμασμένος και να κανονίσεις την πορεία σου.

Έτσι είναι, άλλο σε 2 μέρες άλλο οπότε κι αν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/7/2019 στις 12:15 ΜΜ, akoinonitos είπε

Απαντηση απο egate μολις τωρα

Καλημέρα σας,

"Ο επεξεργαστής αναμένεται να είναι σήμερα στο κατάστημα μας και θα φύγει με κούριερ Γενική Ταχυδρομική."

Αυτό είναι το πιο εκνευριστικό όλων, το δούλεμα στα μούτρα.
Κανένας σεβασμός στον πελάτη (οτι και να αγοράζει αυτός, οποιαδήποτε αξίας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, musedoubler είπε

Τον κοντραρει και τον περναει χωρις SMT ε? Ενδιαφερον γιατι εκανα το ιδιο στον 1600 μου χθες και εχω ενα boost σε csgo για παραδειγμα, στα average fps μου ενα +30!!!

Δεν το γνώριζα αυτό!! Και εγώ τον 1600 έχω αλλά το smt ποτέ δεν το απενεργοποιησα ,θα δοκιμάσω σε λίγο να δω αν θα έχω καλύτερα αποτελέσματα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω τα πάντα, ακόμα και το bios έκανα flash χθές και περιμένω cpu εδώ και 10 μέρες. Νομίζω αξίζει "μάυρισμα" το εν λόγω μαγαζί μαζικά, δεν γίνεται να σου λέει 1-3 μέρες, να περιμένω μια βδομάδα και, και να μας πουλάνε παραμύθια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, aekoriginal21 είπε

Έχω τα πάντα, ακόμα και το bios έκανα flash χθές και περιμένω cpu εδώ και 10 μέρες. Νομίζω αξίζει "μάυρισμα" το εν λόγω μαγαζί μαζικά, δεν γίνεται να σου λέει 1-3 μέρες, να περιμένω μια βδομάδα και, και να μας πουλάνε παραμύθια.

Θέλει ένα άκυρο ομαδικά αλλά ας είναι καλά η μηδενική διαθεσιμότητα στην αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσοι έχετε παραγγελίες από Msystems ψιλονωρίς (τότε που ήταν 369) μου είπαν ότι θα έχουν 26 με 30 του μήνα.

Επίσης, το promo για το xbox game pass δεν ισχύει για την Ελλάδα, από πουθενά.

Επεξ/σία από Dinos_12345
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βασικά εγώ δεν την έχω ακυρωσει την παραγγελία ακόμα τώρα θα την ακύρωνα, αλλά θα την αφήσω να τρέχει επίτηδες και όταν μου στείλουν ότι τους ήρθε και τον στείλουν στην μεταφορική τότε θα τους ρίξω μια ακύρωση να είναι όλη δική τους.

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Βασικά εγώ δεν την έχω ακύρωσε την παραγγελία ακόμα τώρα θα την ακύρωνα, αλλά θα την αφήσω να τρέχει επίτηδες και όταν μου στείλουν ότι τους ήρθε και τον στείλουν στην μεταφορική τότε θα τους ρίξω μια ακύρωση να είναι όλη δική τους.

"ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΑΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΣ" *Αααααααααααααααχ*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Dinos_12345 είπε

πίσης, το promo για το xbox game pass δεν ισχύει για την Ελλάδα, από πουθενά.

Ισχυει στο Πλαισιο που το αναφερει και στο site του κατω

https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi/cpu-epeksergastes/AMD-Cpu-Ryzen-7-2700x-Am43-6-Ghz36-Mb-100-100000071BOX.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¨Ένα βίντεο που είδα σήμερα , ο 3900X τα πάει καλύτερα σε ορισμένα games από 9900κ με το smt off, κάτι που έχω παρατηρήσει και εγώ σε παιχνίδι με τον 2700X , στο fallout 76 δε εάν δεν κλείσεις το smt το παιχνίδι σε πετάει σε ανύποπτους χρόνους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...