Προς το περιεχόμενο

Ryzen 3000 series & x570/Β550/Α520 Μobos


akoinonitos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
5 minutes ago, akoinonitos said:

Βασικά εγώ δεν την έχω ακύρωσε την παραγγελία ακόμα τώρα θα την ακύρωνα, αλλά θα την αφήσω να τρέχει επίτηδες και όταν μου στείλουν ότι τους ήρθε και τον στείλουν στην μεταφορική τότε θα τους ρίξω μια ακύρωση να είναι όλη δική τους.

Μην παίρνεις και όρκο ότι θα σε ενημερώσουν ποτέ αν δεν τους πρήζεις.... Εμένα βάζω στοίχημα ακόμα Pending θα είναι η μητρική από πρόπερσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ισχυει στο Πλαισιο που το αναφερει και στο site του κατω

https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi/cpu-epeksergastes/AMD-Cpu-Ryzen-7-2700x-Am43-6-Ghz36-Mb-100-100000071BOX.htm

Τότε με κάποια πουστιά το έκαναν γιατί δεν είναι στην λίστα.

https://www.amd.com/en/where-to-buy/promotions3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GeorgeMan είπε

Μην παίρνεις και όρκο ότι θα σε ενημερώσουν ποτέ αν δεν τους πρήζεις.... Εμένα βάζω στοίχημα ακόμα Pending θα είναι η μητρική από πρόπερσι...

Τωρα που βρήκα cpu δεν με νοιάζει ας μην μου στείλουν και ποτέ 

Μόλις τώρα, Dinos_12345 είπε

Τότε με κάποια πουστιά το έκαναν γιατί δεν είναι στην λίστα.

https://www.amd.com/en/where-to-buy/promotions3

Αν πατήσεις στο site της amd από που μπορείς να αγοράσεις για Ελλάδα σου έχει μόνο το πλαίσιο, οπότε μάλλον ισχυει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, cpc464 είπε

¨Ένα βίντεο που είδα σήμερα , ο 3900X τα πάει καλύτερα σε ορισμένα games από 9900κ με το smt off, κάτι που έχω παρατηρήσει και εγώ σε παιχνίδι με τον 2700X , στο fallout 76 δε εάν δεν κλείσεις το smt το παιχνίδι σε πετάει σε ανύποπτους χρόνους.

Σε αυτό το τοπικ τον ζεν2 κάτι έχουμε πάθει όλοι μας!! Απο την χαρά? Η τον ενθουσιασμό μας! ποσταρουμε τα ίδια βίντεο δύο και τρεις φορές :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, nikos5800 είπε

Σε αυτό το τοπικ τον ζεν2 κάτι έχουμε πάθει όλοι μας!! Απο την χαρά? Η τον ενθουσιασμό μας! ποσταρουμε τα ίδια βίντεο δύο και τρεις φορές :P

 Μια προσωπική παρατήρηση έκανα όσο αφορά τον 2700X, τα windows δεν το πάνε το smt απο ότι βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Razor333 είπε

Εγώ πάντως δεν πήρα κανένα game pass code από το mindfactory και τους βγάζει κανονικα στην λίστα. Τους έστειλα mail μπας και στείλουν τπτ.

Λογικα θα σου στειλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 minutes ago, Razor333 said:

Εγώ πάντως δεν πήρα κανένα game pass code από το mindfactory και τους βγάζει κανονικα στην λίστα. Τους έστειλα mail μπας και στείλουν τπτ.

Στο σχετικό άρθρο του caseking λέει ότι στέλνουν εντός 14 ημερών από την αγορα, απλά σε εμένα (που δεν το ήξερα καν) έστειλαν εντός μίας. 

Επεξ/σία από GeorgeMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο και σε μένα, και λένε θα στείλουμε αύριο.. δεν πιστεύω τίποτα πια, αλλά αν στείλουν αύριο, παίζει Σάββατο να μπορώ να παραλάβω ο ίδιος από γενική; Βέβαια τα τέτοια μας θα πάρουμε απλά ρωτάω μπας και το χει κάνει κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, aekoriginal21 είπε

Το ίδιο και σε μένα, και λένε θα στείλουμε αύριο.. δεν πιστεύω τίποτα πια, αλλά αν στείλουν αύριο, παίζει Σάββατο να μπορώ να παραλάβω ο ίδιος από γενική; Βέβαια τα τέτοια μας θα πάρουμε απλά ρωτάω μπας και το χει κάνει κάποιος.

Δεν παίζει, από Δευτέρα. Εγώ αύριο θα τους σπαμάρω στα τηλέφωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Razor333 είπε

Εγώ πάντως δεν πήρα κανένα game pass code από το mindfactory και τους βγάζει κανονικα στην λίστα. Τους έστειλα mail μπας και στείλουν τπτ.

Το Mindfactory δεν πουλάει μόνο με τιμολόγιο? Αν παράγγειλες μπορείς να μοιραστείς την διαδικασία που θέλουν να ακολουθήσεις? Μπορώ να ζητήσω τιμολόγιο αλλά όχι για ενδοκοινοτικές συναλλαγές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, aekoriginal21 είπε

Το ίδιο και σε μένα, και λένε θα στείλουμε αύριο.. δεν πιστεύω τίποτα πια, αλλά αν στείλουν αύριο, παίζει Σάββατο να μπορώ να παραλάβω ο ίδιος από γενική; Βέβαια τα τέτοια μας θα πάρουμε απλά ρωτάω μπας και το χει κάνει κάποιος.

Εαν ειναι στο καταστημα της Γενικης,μπορεις να παραλαβεις και Σαββατο ( ο ιδιος), γιατι αυτοι δεν στελνουν Σαββατο.

Επεξ/σία από petrance
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Just now, petrance said:

Εαν ειναι στο καταστημα της Γενικης,μπορεις να παραλαβεις και Σαββατο ( ο ιδιος), γιατι αυτοι δεν στελνουν Σαββατο.

Δεν θα είναι όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...