Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series S|X]


ilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Δώσε μια λινκ γτ δεν το βρήκα. Δεν θεωρείτε διαφήμιση, σιγά. 

https://www.skroutz.gr/s/33878970/Elden-Ring-Steelbook-Edition-PS5-Game.html?from=catspan

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Από Public δυστυχώς. Είχα μπει στην Namco και είχα δει αναφορά για steelbook. Μεγάλη τρολια να μην αναφέρει σε πλαίσιο ότι δεν έρχονται όλες οι launch edition με steelbook. 

Θα δω αν βγάλω άκρη. Αν όχι, θα το γυρίσω public. Και θα προσπαθήσω να το βρω με Steel. Αν όχι, θα το ξανά πάρω πιο φθηνά από σκρουτζ. 

Αν κάποιος βρει το steelbook Ελλάδα, ας ρίξει ένα quote/pm

Αν θυμάμαι καλά όταν είχα κοιτάξει τυχαία τα public και πλαίσιο, έλεγαν ότι πρόκειται για περιορισμένο αριθμό τεμαχίων και ότι θα έχουν προτεραιότητα οι πρώτοι που το πήραν.

Οπότε μάλλον ήσουν από τους άτυχους.

Δες το παραπάνω λινκ που έδωσε ο προηγούμενος.

Επεξ/σία από L-Griever
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενημερωτικά έριξα παραγγελία στο 365shop, με ενημέρωσαν ότι υπάρχει διαθεσιμότητα στο steelbook. 

Τώρα να δω μόνο αν public μπορώ να το επιστρέψω στα καταστήματα. Edit: γίνεται

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμεινα πολύ ευχαρηστημένος από το Console Club - και steelbook με την Launch Edition και το στείλανε χθες οπότε παρέλαβα σήμερα επαρχία (όχι όπως το Πλαίσιο πχ που έχει γίνει *&@^$*$ τα τελευταία χρόνια και στέλνουν την ημέρα κυκλοφορίας και στην επαρχία τρώμε ένα έξτρα Σ/Κ αναμονής 🥴)

Preorders/αγορές μόνο εκεί πλέον από εμένα 😀

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, keropi είπε

Έμεινα πολύ ευχαρηστημένος από το Console Club - και steelbook με την Launch Edition και το στείλανε χθες οπότε παρέλαβα σήμερα επαρχία (όχι όπως το Πλαίσιο πχ που έχει γίνει *&@^$*$ τα τελευταία χρόνια και στέλνουν την ημέρα κυκλοφορίας και στην επαρχία τρώμε ένα έξτρα Σ/Κ αναμονής 🥴)

Preorders/αγορές μόνο εκεί πλέον από εμένα 😀

Παρέλαβα από Console Club κι εγώ πριν λίγο. Παραλαβή από κατάστημα. Κέρδισα και ένα Steelbook! Εν τω μεταξύ με έστειλαν στο άλλο κατάστημα που έχουν ανοίξει λίγο πιο δίπλα για να παραλάβω και ένα ζευγάρι ακουστικά και είχαν μέσα καμία 10αρια Collectors! Ρώτησα τα παληκάρια εκεί και μου είπαν ότι στέλνουν αβέρτα από χθές! Άρχοντες!

 

IMG20220225171512.jpg

Επεξ/σία από AnimaTronic
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες θέλω την βοήθεια σας με κάτι.Εχω ps5 και ο αδερφός μου ps4.Κανουμε gameshare και θέλουμε να παίξουμε elden ring και να τον βάλω στον υπέροχο κόσμο του..

Αν πάρουμε την deluxe έκδοση μπορώ να κατεβάσω εγώ την ps5 έκδοση και αυτός την ps4?.Μπορούμε να παίζουμε ταυτόχρονα σε κάποιο coop online section?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Bandai Namco μάλλον έστειλε σε όλους όσους δεν παρέλαβαν σήμερα την παραγγελία τους digital key για το Elden Ring.

Σε μένα τουλάχιστον έστειλαν key για PS5 λέγοντας ότι επειδή υπάρχουν καθυστερήσεις στις παραλαβές μου δίνουν και digital key για να παίξω day one.

Respect.

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Like 8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό παιχνίδι CarbonFibre!

Εμένα το DPD tracking number δείχνει ότι είναι από σήμερα το πρωί Θεσσαλονίκη, όπου είμαι κι εγώ, και είχα μία ελπίδα ότι θα το παραλάμβανα σήμερα...

Ποιον πρέπει να μουντζώσω για την καθυστέρηση, την ACS ή τη DPD;

Όσο για digital key για το παιχνίδι, τίποτα. Θα περιμένω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vitapeis είπε

Καλό παιχνίδι CarbonFibre!

Εμένα το DPD tracking number δείχνει ότι είναι από σήμερα το πρωί Θεσσαλονίκη, όπου είμαι κι εγώ, και είχα μία ελπίδα ότι θα το παραλάμβανα σήμερα...

Ποιον πρέπει να μουντζώσω για την καθυστέρηση, την ACS ή τη DPD;

Όσο για digital key για το παιχνίδι, τίποτα. Θα περιμένω...

Ευχαριστώ.

Και εμένα Παρασκευή πρωί από 8 και κάτι έλεγε ότι είναι Θεσσαλονίκη και πριν λίγο έφτασε Αθήνα. Εσύ που μένεις Θεσσαλονίκη θα έπρεπε να το έχεις Παρασκευή. πάρε ένα τηλ αύριο ACS. Στη σελίδα της DPD βγάζει και το tracking number της ACS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να είμαι ειλικρινής προερχόμενος από Forbidden West, στον τεχνικό τομέα το Elden Ring σε PS5 είναι εμφανώς κατώτερο μέχρι τώρα.

Δεν έχω εμπειρία από το game στις άλλες πλατφόρμες, αλλά στο PS5 ακόμα και σε performance mode το frame rate δεν έχει σχέση με το Horizon, ακόμα κι αν το Elden Ring θυμίζει οπτικά προηγούμενη γενιά.  Αυτό έχει αφήσει μια λίγο πικρή γεύση αν και ο κόσμος του είναι χαοτικός και έχει απίστευτα πολλά πράγματα να κάνεις. 
 

Είναι εθιστικό, αλλά ελπίζω η FromSoftware την επόμενη φορά να ρίξει περισσότερη έμφαση στον τεχνικό τομέα. 

Επεξ/σία από Charismo
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θα έρθουν διορθώσεις /προσθήκες από την εταιρεία, το έχω βάλει και γω το παιχνίδι στο Ps5 αλλά θα περιμένω τουλάχιστον 2 αναβαθμίσεις για να το ξεκινήσω! Πάντα το κάνω αυτό, όσο και αν με καίει να ξεκινήσω ένα καινούργιο παιχνίδι, τόσο κρατιέμαι να περιμένω τις πρώτες διορθώσεις..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...