Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series S|X]


ilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, L-Griever είπε

Εγώ τελικά ακύρωσα την συλλεκτική και περιμένω την Launch edition.. Καλή διασκέδαση σε όσους το παίξουν αύριο.

 

Σε 110 περίπου λεπτά εννοείς 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, -Dimitris- είπε

Σε 110 περίπου λεπτά εννοείς 😂

Ε καλά.. Μόλις πάει 24:00 αλλάζει η μέρα οπότε αύριο :) . Σε κάθε περίπτωση φαντάζομαι ότι το Elden Ring λογικά θα είναι το καλύτερο που έχει βγει σε σχέση με τα προηγούμενα. Δεν έχω δει gameplay κτλ.. Μόνο το trailer και φάνηκε ενδιαφέρον.

Έχω ακόμη να τελειώσω το DS2. Το Elden θα το ξεκινήσω λίγο πιο αργότερα. Anyways...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, lebron15 είπε

Εν τω μεταξύ το δισκάκι είναι 898mb για εγκατάσταση και μετά σε βάζει να κατεβάσεις 48gb.

what???Κατσε σοβαρα τωρα???Τι βλακεια ειναι αυτη.Για ποια εκδοση αναφερεσαι?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα το demon souls remake και έβαλα στο καπάκι να δω μισή ώρα το elden ring. Αναπόφευκτα το μάτι μου σύγκρινε τα γραφικά. Μάλλον η from πρέπει να τα γράφει και η blue να τα φτιάχνει 😂. Φαίνεται κτήνος πάντως, θα φάμε πολύ ξύλο 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο xbox μπορείτε να κάνετε preload και στην περίπτωση που έχετε κάνει preorder την physical έκδοση. Από την εφαρμογή στο κινητό ψάχνεις elden ring και το κάνει preload στο xbox κανονικά οποτε με το που έρθει το παιχνίδι παίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Akis0123 είπε

Στο xbox μπορείτε να κάνετε preload και στην περίπτωση που έχετε κάνει preorder την physical έκδοση. Από την εφαρμογή στο κινητό ψάχνεις elden ring και το κάνει preload στο xbox κανονικά οποτε με το που έρθει το παιχνίδι παίζεις.

Δεν ήρθε ακόμα σε XSX ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, YiannisPj είπε

@CarbonFibre@kosmsamo@SaberNero Αν βάλετε τον αριθμό του tracking στο παρακάτω site θα βγάλει πάνω πάνω (Foreign parcel number: Χ, Υ).

Το Χ ειναι το αρχικό tracking για DPD/Chronopost, το Υ είναι ο αριθμός tracking της ACS

Εφυγε από Θεσσαλονίκη πριν λίγο. Μάλλον αύριο η παραλαβή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, CarbonFibre είπε

Εφυγε από Θεσσαλονίκη πριν λίγο. Μάλλον αύριο η παραλαβή;

Το θεωρώ εξαιρετικά απίθανο για αύριο. Μόνο εν περίοδο καραντίνας γινόντουσαν παραδόσεις Σάββατο 

Δευτέρα λογικά πιστεύω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, YiannisPj είπε

Το θεωρώ εξαιρετικά απίθανο για αύριο. Μόνο εν περίοδο καραντίνας γινόντουσαν παραδόσεις Σάββατο 

Δευτέρα λογικά πιστεύω 

Μπορείς να πας μόνος σου να παραλάβεις αν θες Σάββατο. Τουλάχιστον με ACS.

 

Αντε να δούμε και εντυπώσεις σήμερα από μέλη του φόρουμ για το πως παίζει στις κονσόλες τους.

Εγώ θα το ξεκινήσω λίγο στο PC μέχρι να έρθει για PS5. Από την άλλη δεν ξέρω αν αξίζει να περιμένω για το ray tracing patch. Δύσκολες επιλογές! 😁

Επεξ/σία από CarbonFibre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όσοι έχετε πάρει το Elden Ring σε PS5 και θέλετε κλειδωμένα 60fps κατεβάστε την PS4 έκδοση. Προσωπικά μέσα στο δίωρο δεν είδα ούτε ένα drop. Δεν είναι και πολύ μεγάλες οι διαφορές σε γραφικά έτσι κι αλλιώς. Οπτικά είναι πιο κάτω από το Dark Souls 3 ανεξαρτήτως version.

Η PS5 έκδοση έχει επιλογή στο μενού του παιχνιδιού να κάνετε convert τα PS4 saves. Οπότε αν φτιάξουν το framerate στο μέλλον μπορούμε να αλλάξουμε εύκολα app. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Παιδιά όσοι έχετε πάρει το Elden Ring σε PS5 και θέλετε κλειδωμένα 60fps κατεβάστε την PS4 έκδοση. Προσωπικά μέσα στο δίωρο δεν είδα ούτε ένα drop. Δεν είναι και πολύ μεγάλες οι διαφορές σε γραφικά έτσι κι αλλιώς. Οπτικά είναι πιο κάτω από το Dark Souls 3 ανεξαρτήτως version.

Η PS5 έκδοση έχει επιλογή στο μενού του παιχνιδιού να κάνετε convert τα PS4 saves. Οπότε αν φτιάξουν το framerate στο μέλλον μπορούμε να αλλάξουμε εύκολα app. 

Στα loading screens όμως; Ξέρουμε διαφορά; Η έκδοση για PS4 σε PS4 λένε ότι έχει πολύ μεγάλα loading screens. Δεν ξέρω για την PS4 έκδοση σε PS5 όμως.

Επεξ/σία από CarbonFibre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...