Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series S|X]


ilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, CarbonFibre είπε

Έφτασε πριν λίγο Σόφια. 🙂

Το ίδιο και σε εμένα, ελπίζω το πολύ μέχρι το Σαββατο να το παραλαβω, Αθήνα, αλλα φοβάμαι πως δεν θα γίνει. Το hype πάντως σε αλλο επίπεδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, SaberNero είπε

Το ίδιο και σε εμένα, ελπίζω το πολύ μέχρι το Σαββατο να το παραλαβω, Αθήνα, αλλα φοβάμαι πως δεν θα γίνει. Το hype πάντως σε αλλο επίπεδο.

Κι εμενα Σοφια είναι! 

@CarbonFibre απο DPD το παρακολουθώ! Είναι ίδιος ο αριθμός tracking για Chronopost/DPD. 

Αν το έστελναν με UPS/DHL θα πήγαινα Σαββατο να το παραλάβω (αν έφτανε), τωρα σε ACS που να πας να το παραλάβεις..;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήρα τηλέφωνο το πλαίσιο για να μάθω τι γίνεται τελικά με το steelbook. Μου είπαν ότι είναι προγραμματισμένη αποστολή στο σπίτι μου αύριο το steelbook με την launch edition. Αν κάποιος έχει φάει πιστόλι από αλλού μπορεί να δοκιμάσει πλαίσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει και εδώ ότι ισχύει σε κάθε άλλο παιχνίδι, δώστε του λίγες ημέρες χρόνο να έρθουν διορθωτικά patch, δεν καταλαβαίνω γιατί τόση βιασύνη να παίξεις το οτιδήποτε day1, εκεί θα είναι, δεν θα χαθεί, ούτε θα τελειώσουν οι κόπιες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, music_lover είπε

Ισχύει και εδώ ότι ισχύει σε κάθε άλλο παιχνίδι, δώστε του λίγες ημέρες χρόνο να έρθουν διορθωτικά patch, δεν καταλαβαίνω γιατί τόση βιασύνη να παίξεις το οτιδήποτε day1, εκεί θα είναι, δεν θα χαθεί, ούτε θα τελειώσουν οι κόπιες.

HYYYYYPPPPPPEEEEEEE!

Εξάλλου είναι ένα 100ωρο στο νερό για το πρώτο playthrough απ'ότι διαβάζω οπότε άνετα περνάς ένα τρίμηνο. Ξεκινάς τώρα και παίρνεις τις διορθώσεις στη διαδρομή! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, music_lover είπε

Ισχύει και εδώ ότι ισχύει σε κάθε άλλο παιχνίδι, δώστε του λίγες ημέρες χρόνο να έρθουν διορθωτικά patch, δεν καταλαβαίνω γιατί τόση βιασύνη να παίξεις το οτιδήποτε day1, εκεί θα είναι, δεν θα χαθεί, ούτε θα τελειώσουν οι κόπιες.

Δυστηχως ειναι το συνδρομο FOMO

16 λεπτά πριν, jokul7 είπε

HYYYYYPPPPPPEEEEEEE!

Εξάλλου είναι ένα 100ωρο στο νερό για το πρώτο playthrough απ'ότι διαβάζω οπότε άνετα περνάς ένα τρίμηνο. Ξεκινάς τώρα και παίρνεις τις διορθώσεις στη διαδρομή! 

Σε νιωθω.Ανυπομονω σαν τρελος.

Τωρα μολις μου ηρθε και μηνυμα οτι εσταλει η launch edition,οποτε αυριο θα το εχω.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@CarbonFibre@kosmsamo@SaberNero Αν βάλετε τον αριθμό του tracking στο παρακάτω site θα βγάλει πάνω πάνω (Foreign parcel number: Χ, Υ).

Το Χ ειναι το αρχικό tracking για DPD/Chronopost, το Υ είναι ο αριθμός tracking της ACS

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...