Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series S|X]


ilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Akis0123 είπε

το παίρνω 55 euro από skroutz δεν καίγομαι αρκετά για να παραγγείλω από bandai.

Και στο skroutz ανεβήκανε οι τιμές πολλών καταστημάτων που αναφέρουν με steelbook. Δεν υπάρχει κατάστημα που να το έχει με 55ευρώ(ανεξαρτήτως μεταφορικών),και αν βγουν και τα reviews και είναι θετικά, τότε ίσως να υπάρχει μεγαλύτερη ζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Charismo είπε

Η Collector’s Edition που είχα πάντως από τις 22/1 στον Κωτσόβολο σήμερα μου λέει πως ακυρώθηκε στο status. Να δούμε αν θα φάμε άκυρο κι από Media Markt.

Mπηκα κ τσεκαρα κ εγω κ εφαγα επισης ακυρο. Τελικα απο τις μεγαλες αλυσιδες μονο το πλαισιο μεχρι στιγμης δεν με εχει κρεμασει ποτε σε προπαραγγελια. Ολοι οι αλλοι ειναι ανυπαρκτοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, rovgio είπε

Mπηκα κ τσεκαρα κ εγω κ εφαγα επισης ακυρο. Τελικα απο τις μεγαλες αλυσιδες μονο το πλαισιο μεχρι στιγμης δεν με εχει κρεμασει ποτε σε προπαραγγελια. Ολοι οι αλλοι ειναι ανυπαρκτοι.

΄Κι εγώ έφαγα άκυρο...

Ας ελπίσουμε για Mediamarkt τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, improvgeek είπε

΄Κι εγώ έφαγα άκυρο...

Ας ελπίσουμε για Mediamarkt τώρα...

Εν τω μεταξυ πως σας φαινεται η συλλεκτικη? Για 190 ευρω δεν με ενθουσιαζει να πω την αληθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα ακόμη δεν ακυρώθηκε η παραγγελία από Κωτσόβολο και μάλιστα μου έστειλαν μήνυμα ότι παρέλαβαν και είναι στην αποθήκη.. Τώρα αν αύριο ακυρωθεί είναι άλλο θέμα αλλά είπαν να περιμένω μήνυμα.

Στην κατάσταση δεν μου εμφανίζει κάτι.. Ίσως έπεσε το σύστημα. Σε κάθε περίπτωση κοιτάξτε και από amazon γιατί ποιος ξέρει... μπορεί να ξαναέχουν απόθεμα 1-2.. αν κάποιος το έχει ακυρώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, rovgio είπε

Εν τω μεταξυ πως σας φαινεται η συλλεκτικη? Για 190 ευρω δεν με ενθουσιαζει να πω την αληθεια.

Πιστεύω πως η σωστή τιμή θα ήταν 150€. Το άγαλμα είναι πολύ ωραίο. 

5 λεπτά πριν, L-Griever είπε

Σε εμένα ακόμη δεν ακυρώθηκε η παραγγελία από Κωτσόβολο και μάλιστα μου έστειλαν μήνυμα ότι παρέλαβαν και είναι στην αποθήκη.. Τώρα αν αύριο ακυρωθεί είναι άλλο θέμα αλλά είπαν να περιμένω μήνυμα.

Στην κατάσταση δεν μου εμφανίζει κάτι.. Ίσως έπεσε το σύστημα. Σε κάθε περίπτωση κοιτάξτε και από amazon γιατί ποιος ξέρει... μπορεί να ξαναέχουν απόθεμα 1-2.. αν κάποιος το έχει ακυρώσει.

Λογικά θα τους στείλουν μικρότερη ποσότητα από όση υπολόγιζαν και οσοι παράγγειλα πρώτοι θα παραλάβουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Και στο skroutz ανεβήκανε οι τιμές πολλών καταστημάτων που αναφέρουν με steelbook. Δεν υπάρχει κατάστημα που να το έχει με 55ευρώ(ανεξαρτήτως μεταφορικών),και αν βγουν και τα reviews και είναι θετικά, τότε ίσως να υπάρχει μεγαλύτερη ζήτηση.

Απο 53 ξεκινάει για το series x η launch edition με τα μεταφορικά 55 56 πες. Εγραψα οτι δεν με καίει αρκετά το steelbook για να ψαχτώ παραπώνω, αν κάτσει με το πλαίσιο καλώς αλλιώς κλάιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Akis0123 είπε

Απο 53 ξεκινάει για το series x η launch edition με τα μεταφορικά 55 56 πες. Εγραψα οτι δεν με καίει αρκετά το steelbook για να ψαχτώ παραπώνω, αν κάτσει με το πλαίσιο καλώς αλλιώς κλάιν.

Α σε ενδιαφέρει η έκδοση για xbox,νόμιζα ότι κοιτούσες την ps5 έκδοση.

Ναι δυστηχώς για εκδόσεις πέραν του ps5,μόνο οι μεγάλες αλυσίδες τύπου Πλαισιο/Public δίνουν το Steelbook,και αυτό με ένα ερωτηματικό ανάλογα τι ζήτηση θα υπάρχει,γιατί πχ πριν 1 μήνα στα pokemon έριξαν πιστόλι σε πολύ κόσμο με τα pre order bonus Public και mediamarkt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, improvgeek είπε

Άκυρο και από τη mediamarkt για την collector's.

Oh well... 🤷‍♂️

Εμένα άκυρο ο Κωτσόβολος και τα media markt μέχρι στιγμής

Εμφανίστηκε 'ξαφνικα' και σε μερικά σκρουτζομαγαζα με καπέλο +100 ευρώ.

Ότι να ναι πραγματικά

Επεξ/σία από St@th1sm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλαισιο ειναι εγγυηση στα preorder.

Public/Media πρεπει να εχουν θεμα γενικα με ολα τα preorder.

Σκρουτζομαγαζα, βγαζουν τα "σπασμενα" στις συλλεκτικες.

ιδια ιστορια, σε ολα τα limited. collectors κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 22/2/2022 στις 9:20 ΜΜ, pictorino είπε

Λογικά θα τους στείλουν μικρότερη ποσότητα από όση υπολόγιζαν και οσοι παράγγειλα πρώτοι θα παραλάβουν. 

Μάλλον ναι. Πάντως έπρεπε να βάλουν όρια στις αγορές έτσι ώστε να μην την πατάνε όσοι θέλουν να αγοράσουν.. Είναι κρίμα κάποιος να περιμένει πόσο καιρό και ξαφνικά να ακυρώνεται τελευταία στιγμή.

Σε κάθε περίπτωση, έχω λάβει μήνυμα τύπου ότι αύριο θα το στείλουν και αναρωτιέμαι γιατί όχι σήμερα έτσι ώστε να έρθει αύριο-μεθαύριο; Όχι ότι θα με χαλούσε απλά μερικές φορές είναι για να αναρωτιέσαι.

Επεξ/σία από L-Griever
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...