Προς το περιεχόμενο

Final Fantasy VII Remake [PS4][PS5]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Αναφορά σε κείμενο

 μου κακοφαινεται αυτο το φουλ price *3 και  σε βαθος δεν ξερω ποσων ετων.

To "φουλ price" είναι το μεγάλο πρόβλημα. Αν έλεγαν ότι τα επόμενα κεφάλαια θα έχουν διαφορετική τιμολογιακή πολιτική ή έστω δικαιολογούσαν το "φουλ price" δίνοντας κάποια εγγύηση ότι θα είναι ΑΑΑ τίτλοι που θα συνεχίζουν το save κλπ, τότε να πω πάει στο καλό. Μπορεί και να αξίζει τον κόπο.

Αυτό όμως ξεκίνησε σαν ένα project για να πιάσει κυρίως τους νοσταλγούς, μεταλλάχθηκε σε ένα ενδιαφέρον υβρίδιο  με πολλαπλά κεφάλαια, νέους μηχανισμούς μάχης, αλλαγές στο αρχικό σενάριο, side quests που δεν ικανοποιούν αλλά απλώς φουσκώνουν το game time και συνεχίζει να εξελίσσεται σε μια περίεργη κατάσταση που κάθε νέα επίσημη ανακοίνωση είναι όλο και πιο "βλέποντας και κάνοντας" από τις προηγούμενες.

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 642
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, KostasPapaJohn είπε

Παρέλαβα και εγώ μόλις εχτές από Colissimo (SquareEnix EU). Ένας μήνας + 3 μέρες συνολική καθυστέρηση, από την ημερομηνία αποστολής.

Εγω σημερα. 

Και παλι καλα που ηρθε λεω εγω, ειχα χασει καθε ελπιδα. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές σκέψεις στα σχόλια μερικών για περι φουλ price και αλλα.

- Το παιχνίδι προφανώς αιτιολογεί το φουλ price. Έχουν ρίξει απίστευτη δουλειά στο παιχνίδι . Δυστυχώς τα single player παιχνίδια γίνεται όλο και πιο δύσκολο να κάνουν μεγάλες επενδύσεις και εγώ ευχάριστα θα δώσω τα χρήματα μου σε ΑΑΑ τίτλους. Οι επενδυτές θέλουν εύκολο χρήμα της γενιάς του multiplayer (good) και του pay-to-win  (bad). Με παιχνίδια στυλ NBA2k να βγαίνουν με μηδαμινές αλλαγές κάθε χρόνο και χρόνο-με-τον-χρόνο όλο και μεγαλύτερο push για να σκάνε λεφτά πελάτες για virtual currencies. 

- Το ΦΦ7 στορυ προφανώς και έχει ζουμί για πολλά παιχνίδια. Όσο απέραντα μεγάλο και αν ηταν το original, ήταν επίσης πολύ συμπτηγμένο (δεν θα ψαξω πως γραφεται αυτη η λεξη, μαλλον την σκοτωσα). Απ τη στιγμή που το κάνεις recreate, γιατί να μην κάνεις adapt στα τεχνολογικά μέσα του σήμερα. Στο οριτζιναλ, για να πας (σε μια θεωρητικά μεγάλη πόλη)  από το ενα sector στο αλλο (πχ απο σπιτι aerith σε wall market) ηταν κυριολεκτικα 3 δρόμοι ξερω γω. Δεν ξέρω για εσάς, αλλά αν εγώ με σημερινά δεδομένα παιχνιδιών, έπιανα το remake και απ το σπίτι της aerith έκανα 3 δρόμους των 30 δευτερολέπτων συνολικά και έφτανα wall market θα μου φαινόταν λίγο παράξενο. 

Το παιχνίδι το τελειώσα κυριολεκτικά, πήρα το platinum και έφυγα πολύ ικανοποιημένος. Λίγα σημεία βαρέθηκα και αυτά επειδή το platinum χρειαζόταν να παίξω 3 φορές κάποια από τα λιγότερο αγαπημενα μου σημεία. 

Spoiler

Προφανώς το αν αυτό που έκαναν στο τέλος θα βγεί σε καλό ή κακό, θα εξαρτηθεί από τη συνέχεια. Εγώ χαίρομαι που γνωρίζω ότι δεν θα είναι όλα προδιαγεγραμμένα και μπορεί να δώ μια συνέχεια σε μια αγαπημένη ιστορία, αναγνωρίζω το θάρρος (θράσος;) των δημιουργών με αυτή την εξέλιξη και αναμένω την συνέχεια προφανώς με επιφυλάξεις. Ιδιαίτερα επειδή είναι πολύ δύσκολο να αποδοθεί σωστά το αντικείμενο που πάνε να διαπραγματευτούν. Αν το πηγαίνουν σε alternate realities για εμένα πρέπει με κάποιο τρόπο να μας πείσουν ότι ό,τι γίνεται από εδώ και πέρα είναι μια και καλή. Το original μας σημάδεψε για πολλούς λόγους, ένας εκ των οποίων ηταν η για πολλούς πρώτη επαφή με την θνησιμότητα μας. Αν μου μπλέξεις με alternate realities κινδυνεύεις (πολύ) να με κάνεις να χάσω το ενδιαφέρον μου για τους χαρακτήρες. 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, D.Luffy είπε

Απ' ότι βλέπω πάντως όσοι το έπαιξαν και το τελείωσαν, μια χαρά δικαιολόγησε το παιχνίδι την full price. 

Δεν εχω γραψει ακομα αναλυτικες εντυπωσεις αλλα θα πω οτι αξιζει 1000% τα λεφτα που ζηταει, το τερματισα καπου στις 50 ωρες στο medium και τωρα παιζω στο hard.

Επικο παιχνιδι 10/10

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον έχουμε περάσει τον ένα μήνα που είναι έξω το παιχνίδι και θα ήθελα να ακούσω γνώμες από ελληνικό fanbase του τίτλου. Πως σας φάνηκε;

Spoiler

Πέραν του ending που εννοείται θέλω να εστιάσουμε. Ένα πράγμα που θα ήθελα ιδανικά, είναι να μην γίνει καμία αναφορά στο meteor, ακόμα και να μη δούμε τον Sephiroth = Jenova καν σε αυτό το πρώτο part (μιας και στο og πρώτη φορά τον βλέπαμε στο καράβι - πλην της αναδρομής στη Nibelheim . ) Όλο αυτό έχτιζε ένα μυστήριο γύρω από το όνομα του, όσες φορές γινόταν αναφορά ή βλέπαμε το σπαθί καρφωμένο στη πλάτη του προέδρου, ή την για την εποχή σκηνάρα με το φίδι σκοτωμένο. Πλην αυτού λοιπόν, και ότι σε ορισμένα σημεία ένιωθα πως το τραβούσαν από τα μαλλιά για να κερδίσουν ώρες, είμαι απόλυτα ικανοποιημένος με αυτό που ένιωσα παίζοντας το remake - μέχρι να έρθουν οι σκηνές του τέλους. Δεν λέω ότι το μίσησα, ούτε ότι χάρηκα με αυτά που έγιναν. Απλά είμαι υπερβολικά επιφυλακτικός με το τι μπορεί να γίνει παρακάτω. Γενικά δεν έχω εμπιστοσύνη στην εταιρεία , βλέποντας να καταστρέφει το Χ με το Χ-2, το ΧΙΙΙ με τα δεν ξέρω και εγώ πόσα parts ή ακόμα και το XV που μετά από 10 χρόνια ανάπτυξης ήταν γεμάτο plot holes. Πάντως ήθελε γερά κότσια από τη Square να παρέμβει με τέτοιο τρόπο σε ένα τόσο ιστορικό παιχνίδι. Αυτό είτε θα της βγει σε πολύ καλό είτε θα τους χτυπήσει πολύ άσχημα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, KostasPapaJohn είπε

 θα ήθελα να ακούσω γνώμες από ελληνικό fanbase του τίτλου. Πως σας φάνηκε;

Τσαμπα περιμενεις :P

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, KostasPapaJohn είπε

Πλέον έχουμε περάσει τον ένα μήνα που είναι έξω το παιχνίδι και θα ήθελα να ακούσω γνώμες από ελληνικό fanbase του τίτλου. Πως σας φάνηκε;

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Πέραν του ending που εννοείται θέλω να εστιάσουμε. Ένα πράγμα που θα ήθελα ιδανικά, είναι να μην γίνει καμία αναφορά στο meteor, ακόμα και να μη δούμε τον Sephiroth = Jenova καν σε αυτό το πρώτο part (μιας και στο og πρώτη φορά τον βλέπαμε στο καράβι - πλην της αναδρομής στη Nibelheim . ) Όλο αυτό έχτιζε ένα μυστήριο γύρω από το όνομα του, όσες φορές γινόταν αναφορά ή βλέπαμε το σπαθί καρφωμένο στη πλάτη του προέδρου, ή την για την εποχή σκηνάρα με το φίδι σκοτωμένο. Πλην αυτού λοιπόν, και ότι σε ορισμένα σημεία ένιωθα πως το τραβούσαν από τα μαλλιά για να κερδίσουν ώρες, είμαι απόλυτα ικανοποιημένος με αυτό που ένιωσα παίζοντας το remake - μέχρι να έρθουν οι σκηνές του τέλους. Δεν λέω ότι το μίσησα, ούτε ότι χάρηκα με αυτά που έγιναν. Απλά είμαι υπερβολικά επιφυλακτικός με το τι μπορεί να γίνει παρακάτω. Γενικά δεν έχω εμπιστοσύνη στην εταιρεία , βλέποντας να καταστρέφει το Χ με το Χ-2, το ΧΙΙΙ με τα δεν ξέρω και εγώ πόσα parts ή ακόμα και το XV που μετά από 10 χρόνια ανάπτυξης ήταν γεμάτο plot holes. Πάντως ήθελε γερά κότσια από τη Square να παρέμβει με τέτοιο τρόπο σε ένα τόσο ιστορικό παιχνίδι. Αυτό είτε θα της βγει σε πολύ καλό είτε θα τους χτυπήσει πολύ άσχημα.

Χωρις spoiler θα πω οτι το τελος του πρωτου μέρους μου αρεσε παρα πολυ θα προχωρήσω ακομα πιο κατω και θα πω οτι για εμενα ειναι τέλειο αλλά θα εξαρτηθεί απο το τι θα αποφασίσουν να κάνουν με αυτό, θεωρώ παντως πως ξερουν τι κάνουν. Το setup που εχουν κανει παντως ειναι καταπληκτικό. Προσωπικά εχω παιξει το OG στον καιρο του καθως και αρκετες φορες αργοτερα και δεν με χαλασε τιποτα στο remake, για εμενα ειναι 10/10 και μεσα στα αγαπημένα μου FF ever.

Spoiler

Το μονο filler που ενιωσα εγω προσωπικα ηταν στο chapter 14 οπου επιστρεφεις στους υπονόμους κατα τα αλλα μου αρεσε καθε στιγμη στον Midgar και μη σου πω οτι τα side quests ηταν ενα ευχάριστο διάλειμμα ηρεμιας. Οσον αφορα το τελος μου αρεσουν παρα πολυ τα ενδεχομενα που ανοιγουν με ολο αυτο το concept, πχ βλεπουμε το τελος του OG vii και ο red xiii λεει οτι θα ειναι το "κακο" σεναριο αν χασουμε σημερα, ο Sephiroth επισης λεει "you have 7 seconds" η κατι τετοιο στον cloud τα οποια 7 seconds υποτίθεται οτι ειναι ακριβως οσο κρατησε η σκηνη με τον θάνατο της Aerith. Με βαση τα παραπανω βγαινει το συμπερασμα οτι ο Sephiroth ξερει καποια πράγματα για το μέλλον καθως και η Aerith απο κει και περα θα προσπαθήσει η καθε πλευρά να αλλάξει το μελλον κατα καποιο τροπο. Υπαρχουν αρκετα hints που δειχνουν προς τα εκει.

Αυτο ειναι ενα παρα πολυ ενδιαφερον αλλα και επικίνδυνο concept στην υλοποίηση του. Μπορει επισης στο δευτερο μερος να αποφασίσουν να το ξεχάσουν εντελως ολο αυτο και να συνεχισουν κανονικα την ιστορια, εκει για εμενα το τελος του πρωτου μερους θα ειναι χαλια γιατι απλα σου εδωσε καποιες ελπιδες οτι μπορεις να αλλαξεις το μελλον και μετα απλα επιλεγουν να το ξεχασουν. Αυτο που θα μου αρεσε να δω αλλα δεν γνωριζω ποσο ευκολο ειναι να υλοποιηθει ειναι multiple endings και τη δυνατοτητα να φτιαξεις εσυ το μελλον αναλογα με τις επιλογές σου.

Ειναι απο τις περιπτωσεις που ελπιζω ο δημιουργος να μην ακουσει το fanbase που ηδη γκρινιάζει για το τελος, (το οποιο fanbase γενικα ειναι τερμα toxic και κολλημένο με το OG ff vii) αλλα να προχωρήσει στο οραμα του και να βγαλει το remake όπως ακριβώς θέλει. Αν θελει time travel και να ζησουν ολοι καλα και εμεις καλυτερα ας βγαλει αυτο αρκει να ειναι στα υψηλα επιπεδα του πρωτου μερους και να βγαζει νοημα, αν θελει να πεθανουν ολοι και να εχουμε χειροτερο τελος απο το OG ff vii ας κανει αυτο. Μου αρεσει παντως που λογο του τελους του πρωτου μερους διαβαζω τοσες θεωριες κλπ αν δεν ειχε γινει τιποτα και απλα εβγαινες απο Midgar τι θα ειχαμε να συζητήσουμε?? Ποτε θα κυκλοφορήσει το δευτερο και τιποτα αλλο, επισης οταν πηγαινες temple of the ancients θα ηξερες ακριβως τι σε περιμενει, τωρα εισαι λιγο "βρε λες.." :P 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, ADHD είπε

Χωρις spoiler θα πω οτι το τελος του πρωτου μέρους μου αρεσε παρα πολυ θα προχωρήσω ακομα πιο κατω και θα πω οτι για εμενα ειναι τέλειο αλλά θα εξαρτηθεί απο το τι θα αποφασίσουν να κάνουν με αυτό, θεωρώ παντως πως ξερουν τι κάνουν. Το setup που εχουν κανει παντως ειναι καταπληκτικό. Προσωπικά εχω παιξει το OG στον καιρο του καθως και αρκετες φορες αργοτερα και δεν με χαλασε τιποτα στο remake, για εμενα ειναι 10/10 και μεσα στα αγαπημένα μου FF ever.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Το μονο filler που ενιωσα εγω προσωπικα ηταν στο chapter 14 οπου επιστρεφεις στους υπονόμους κατα τα αλλα μου αρεσε καθε στιγμη στον Midgar και μη σου πω οτι τα side quests ηταν ενα ευχάριστο διάλειμμα ηρεμιας. Οσον αφορα το τελος μου αρεσουν παρα πολυ τα ενδεχομενα που ανοιγουν με ολο αυτο το concept, πχ βλεπουμε το τελος του OG vii και ο red xiii λεει οτι θα ειναι το "κακο" σεναριο αν χασουμε σημερα, ο Sephiroth επισης λεει "you have 7 seconds" η κατι τετοιο στον cloud τα οποια 7 seconds υποτίθεται οτι ειναι ακριβως οσο κρατησε η σκηνη με τον θάνατο της Aerith. Με βαση τα παραπανω βγαινει το συμπερασμα οτι ο Sephiroth ξερει καποια πράγματα για το μέλλον καθως και η Aerith απο κει και περα θα προσπαθήσει η καθε πλευρά να αλλάξει το μελλον κατα καποιο τροπο. Υπαρχουν αρκετα hints που δειχνουν προς τα εκει.

Αυτο ειναι ενα παρα πολυ ενδιαφερον αλλα και επικίνδυνο concept στην υλοποίηση του. Μπορει επισης στο δευτερο μερος να αποφασίσουν να το ξεχάσουν εντελως ολο αυτο και να συνεχισουν κανονικα την ιστορια, εκει για εμενα το τελος του πρωτου μερους θα ειναι χαλια γιατι απλα σου εδωσε καποιες ελπιδες οτι μπορεις να αλλαξεις το μελλον και μετα απλα επιλεγουν να το ξεχασουν. Αυτο που θα μου αρεσε να δω αλλα δεν γνωριζω ποσο ευκολο ειναι να υλοποιηθει ειναι multiple endings και τη δυνατοτητα να φτιαξεις εσυ το μελλον αναλογα με τις επιλογές σου.

Ειναι απο τις περιπτωσεις που ελπιζω ο δημιουργος να μην ακουσει το fanbase που ηδη γκρινιάζει για το τελος, (το οποιο fanbase γενικα ειναι τερμα toxic και κολλημένο με το OG ff vii) αλλα να προχωρήσει στο οραμα του και να βγαλει το remake όπως ακριβώς θέλει. Αν θελει time travel και να ζησουν ολοι καλα και εμεις καλυτερα ας βγαλει αυτο αρκει να ειναι στα υψηλα επιπεδα του πρωτου μερους και να βγαζει νοημα, αν θελει να πεθανουν ολοι και να εχουμε χειροτερο τελος απο το OG ff vii ας κανει αυτο. Μου αρεσει παντως που λογο του τελους του πρωτου μερους διαβαζω τοσες θεωριες κλπ αν δεν ειχε γινει τιποτα και απλα εβγαινες απο Midgar τι θα ειχαμε να συζητήσουμε?? Ποτε θα κυκλοφορήσει το δευτερο και τιποτα αλλο, επισης οταν πηγαινες temple of the ancients θα ηξερες ακριβως τι σε περιμενει, τωρα εισαι λιγο "βρε λες.." :P 

Spoiler

Filler ένιωσα και εκεί που αναφέρεις, αλλά και στον δρόμο προς την μάχη με το airbuster, όπως και στο σκηνικό που χωρίζεται η ομάδα στα 2, εκεί με τον Hojo. Κατά τα άλλα, τα side quest και εμένα δεν με ενόχλησαν και τα θεώρησα ως ευχάριστο διάλλειμα. Είμαι και εγώ στο 2ο playthrough σε hard mode για να παρατηρήσω καλύτερα κάποια πράγματα που ίσως έχασα τη πρώτη φορά.

Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα ισχύει αυτό το σενάριο με το time travel. Και δεν το λέω όπως το λένε αυτοί οι φαν του KH μιας και δεν τα έχω παίξει ποτέ. Γενικά είναι ένα χιλιογραμμένο σενάριο που ακόμα και στο Avengers το τελευταίο πχ που το χρησιμοποίησαν εμένα προσωπικά με χάλασε. Σίγουρα με αυτό που έκαναν στο τέλος δικαιολογούν και το full price σε εμάς τους παλιούς της σειράς και δημιουργούν μια αβεβαιότητα για το τι μπορεί να γίνει, κάτι που δεν με ενοχλεί. Αλλά θα με ενοχλήσει να γίνει κάτι φτηνό και να γκρεμίσουν τη σειρά. Όπως έγραψα και πιο πάνω, η SE γενικά το χει με το να χαλάει τίτλους. Αυτό που θα μου άρεσε να συμβεί, είναι να προσπαθήσουν όντως οι κεντρικοί ήρωες του παιχνιδιού να αλλάξουν το μέλλον (θέλω να πιστεύω οτι η Aerith έχει τις δυνάμεις του να βλέπει οράματα μέσω του lifestream ως ancient, όχι ως time traveler), αλλά στο τέλος να υπερνικήσει το destiny και να πρέπει να επαναληφθεί η ιστορία ως έχει.

Και στο λέω αυτό ως απόλυτος team aerith τύπος, η επίμαχη σκηνή στο og ως παιδί με είχε καταρρακωσει και έψαχνα τρόπους σε κάθε playthrough να πάρει την θέση της η tifa :P Αλλά μεγαλώνοντας, κατάλαβα ότι ο επίλογος των Zack και της Aerith (και της λοιπής ομάδας Avalanche) είναι αυτά που έδωσαν τη δύναμη στους υπόλοιπους και περισσότερο στον Cloud να συνεχίσουν.

Σημεία που πρέπει να σταθούμε, είναι τα οράματα που έχει ο Cloud κατά διαστήματα με τις σκηνές της Aerith εκεί στο Ancient City (ενώ δεν είναι δυνατόν να τα γνωρίζει) και το σκηνικό με τον Sephiroth και τον Cloud στο διάστημα που αναφέρει το 7 seconds που είπες και εσύ. Σχετικά με το σκηνικό του Zack, απλά πιστεύω η Aerith ένιωσε ότι πέρασαν απο εκεί..και ότι λίγα βήματα παρακάτω όντως πεθαίνει ο Zack και δεν υπάρχει σε παράλληλο timeline.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για οποιον εχει ορεξη να το παρακολουθησει ολο,ισως η καλυτερη αναλυση για το παιχνιδι/συμπαν του FF7,απο ενα fan του παλιου παιχνιδιου που του αρεσε το remake,εκτος απο καποια γνωστα σημεια προφανως + την ολη μελλοντικη πορεια/προβληματισμοι για αυτο.

Περιεχει και spoilers μεσα,αρα προφανως μην το δουν οσοι δεν το εχουν παιξει ακομα το παιχνιδι.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/5/2020 στις 3:19 ΜΜ, KostasPapaJohn είπε

Πλέον έχουμε περάσει τον ένα μήνα που είναι έξω το παιχνίδι και θα ήθελα να ακούσω γνώμες από ελληνικό fanbase του τίτλου. Πως σας φάνηκε;

Πολυ nostalgia αλλά το βρήκα σύντομο με κάποιες εμμονές σε filler και μάλλον πολύ εύκολο γιατί έπαιζα σε tactical classic mode και θυμόμουν να κοπανάω στα elemental weakpoints αντι να σπαμαρω action buttons :P . Overall 8/10 γιατί είναι re-imagine κομμένο σε κομμάτια όχι remake όπως το μαρκεταρουν . Επίσης αργούν να μου φορτώσουν κάποια renders και έχω αρχίσει να ανησυχώ αν φταίει το παιχνιδι η ο δίσκος του pro lagαρει ;

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Πολυ nostalgia αλλά το βρήκα σύντομο με κάποιες εμμονές σε filler και μάλλον πολύ εύκολο γιατί έπαιζα σε tactical classic mode και θυμόμουν να κοπανάω στα elemental weakpoints αντι να σπαμαρω action buttons :P . Overall 8/10 γιατί είναι re-imagine κομμένο σε κομμάτια όχι remake όπως το μαρκεταρουν . Επίσης αργούν να μου φορτώσουν κάποια renders και έχω αρχίσει να ανησυχώ αν φταίει το παιχνιδι η ο δίσκος του pro lagαρει ;

Δεν φταίει το σύστημα σου.Είναι γνωστό θέμα να αργούν να κάνουν load τα textures ή μερικές φορές να μην φορτώνουν καν ή απλά να είναι πολύ χαμηλής ανάλυσης(ps2 εποχές)

 

Επεξ/σία από Chocobo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Ε προφανώς κάποιοι που του δίνουν και 10 ρι δαγκωτό δε το βλέπουν τέτοιο χάλι και σε pro ....

το βίντεο που παράθεσα είναι σε προ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...