Προς το περιεχόμενο

The Boys (Amazon Prime-2019)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατεμε, οι χαρακτήρες που αξίζουν οι SB, HL, Noir και Butcher (aka Oi). Δεν ξέρω τι θα κάνουν στην επόμενη σεζόν, αλλά ελπίζω να συνεχίσουν να μας δίνουν κατι καλο

Spoiler

Πολύ γαματος χαρακτήρας ο SB. Μακάρι να γίνει κάτι αναπάντεχο και να τον ξαναξυπνησουν. Θα ήταν επίσης λυτρωτικό σαν χάπι εντ να ζητήσει συγνώμη από MM και Noir. 
 

Η μη σωστή αξιοποίηση του Noir ήταν ο,τι ναναι. Αν όντως μας χαιρέτισε, πραγματικά τι να πω….Χαρακτήρας από τους λίγους που έδειχνε άλλη αύρα από τα καρτουνιστικα στοιχεία. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 542
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, Dantε είπε

Απλα φανηκε καλο απο οτι βλεπω σε αρκετους ,επειδη ηταν δυνατη η υπολοιπη σεζον.

Ουσιαστικα δεν ειχαμε καμια μα καμια προοδο στη πλοκη.

Εμένα μου φάνηκε καλό τέλος επειδή δεν είχα προβλέψει τέτοιες εξελίξεις. Ίσως και σε άλλους να φάνηκε καλό για τον ίδιο λόγο. Ίσως πάλι για αυτό οι χαρακτήρες λειτουργούν όπως λες αψυχολόγητα. Μπορεί αυτή να ήταν εσκεμμένη επιλογή των δημιουργών ώστε και να δώσουν κάτι μη αναμενόμενο και να μπορέσουν έτσι να στήσουν την βάση για την επόμενη σεζόν. Και λογικό να μην είχαμε εξέλιξη. Είμαστε στην μέση. Θα έχουν πόσες ακόμα; 1-2-3 σεζόν; Δεν βιάζονται να ολοκληρώσουν κάτι πετυχημένο οι Αμερικανοί. Εδώ το Casa De Papel το ξεχείλωσαν άλλες τρεις σεζόν χωρίς λόγο. Αν παιζόταν μόνο στην ΙΣπανική TV αμφιβάλλω να είχε δει συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Glikos είπε

Θεωρώ ότι δεν θα μπορούσε να γίνει καλύτερο casting στους ρόλους του Butcer και του HL. Δίνουν ρεσιτάλ απλά. Και το υπόλοιπο cast εξαιρετικό πάντως.

αυτο. ο καθενας μπαινει γαντι στον ρολο του.

επισης δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι ολοι αυτοι παιζαν σε XENA κτλ :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, MariaLog είπε

αυτο. ο καθενας μπαινει γαντι στον ρολο του.

επισης δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι ολοι αυτοι παιζαν σε XENA κτλ :P

Μπορεί να σκάσει μύτη στην 4η σεζόν κανας Salmoneus, Joxer και Autolycus. Έπαιζαν στην Ζήνα και στον Ηρακλή νομίζω. Γαμάτοι τύποι.  😅

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερη από την προηγουμενη σίγουρα, παρόλα αυτά η πρώτη νομίζω είναι η καλύτερη. Λίγο το τέλος με χάλασε που ήταν αρκετά

Spoiler

happy

για την σειρά, αλλα συνοπτικά από τις καλύτερες σειρές που παίζονται. Τώρα άμα μιλάμε συγκεκριμένα για super hero σειρές, τότε χαλαρά ότι καλύτερο υπάρχει, μετά το Invincible φυσικά, αλλα δεν μετράει αφού είναι anime.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, hurin είπε

3 σεζόν main villain ο homelander. Νισάφι, αηδία, βαρεμάρα.

Όσο παίζει ο Starr δεν έχω κανένα πρόβλημα να είναι ο main villain μέχρι το τέλος, που χαλαρά θα είναι.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, hurin είπε

3 σεζόν main villain ο homelander. Νισάφι, αηδία, βαρεμάρα.

Και ποιος ήθελες να είναι αν όχι ο ισχυρότερος και πιο διεστραμμένος και ανισόρροπος χαρακτήρας που τον υποστηρίζει και ηθοποιαρα; 

  • Like 7
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Και ποιος ήθελες να είναι αν όχι ο ισχυρότερος και πιο διεστραμμένος και ανισόρροπος χαρακτήρας που τον υποστηρίζει και ηθοποιαρα; 

Timmy! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Και ποιος ήθελες να είναι αν όχι ο ισχυρότερος και πιο διεστραμμένος και ανισόρροπος χαρακτήρας που τον υποστηρίζει και ηθοποιαρα; 

Μήπως ο Soldier Boy; 

  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...