Προς το περιεχόμενο

Εργασία στον μασουτη


26ska

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

55 λεπτά πριν, allure88 είπε

κάποτε αυτός ο μύθος περι εργατικού Παραδείσου στον Σκλαβενίτη θα πρέπει να καταριφθεί.

Δούλεψα στο TheMart Boλου μέλος του ομίλου Σκλαβενίτη, με το πέρας του ωραρίου με βαζαν να χτυπάω κάρτα και συνέχιζα την εργασία.

Διευθυντές/υπεύθυνοι τμημάτων τσοπάνηδες απόφοιτοι λυκείου με το ζόρι που έχουν τουπέ και μιλούν προσβλητικά και απαξιωτικά στους πάντες λές και είναι κτήμα τους.

Ψυχολογική πίεση στο έπακρο,τρέξιμο ακόμα και για τις ταμίες οι οποίες είναι λιγότερες απο όσες πρέπει να είναι.Τραμπουκισμός,προσβολές και βρισιές σε καθημερινή βάση.

Τελειώνοντας επιτέλους εργασία το τηλέφωνο να χτυπάει για χίλιες δυο λαλακίες ακόμα και στις 10 το βράδυ,αν το γείωνες την επόμενη μέρα δεχόσουν παρατηρήσεις.

Η λέξη απόλυση μόνιμη απειλή ακόμα και σε 4ωρους των 290€ καθαρά!

Όποιος μίλαγε στοχοποιούνταν σαν προβληματικό άτομο μειωμένης αντίληψης μάλιστα!!!

Τα βρόντηξα έφυγα απο τον Παράδεισο του Σκλαβενίτη (εκτός αν πιστεύετε τα αφεντικά δνε είναι ενήμερα γι αυτές τις συμπεριφορές των διευθυντάδων τους) και φυσικά τους κατήγγειλα στην αρμόδια επιθεώρηση εργασίας η οποία δεν έκανε απολύτως τίποτα η ίδια μαυρίλα 1 χρόνο σχεδόν μετά με το delivery λόγω Σποράδων να χτυπάει 12ωρα

Τα ίδια και στα γκούντις στο Βίλατζ Ρέντη. Καθάρματα που μόνο να προσβάλουν ξέρουν και δεν ανέχονται να σε βλέπουν να μην κάνεις κάτι. Καθίκια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ntguitar είπε

Εγώ έχω πολλά λεφτά και δεν βοηθάω κανεναν!Οποιος θέλει λεφτά να πάει να δουλέψει...Τι σημαίνει δηλαδή αυτό ότι είμαι κακός άνθρωπος;Απαντά τώρα.

Ο Paul Newman, ο γνωστός ηθοποιός,που εβγαλε πολλά χρήματα,έκανε πολλές δωρεές,και είπε ότι χάρηκε πολύ που βοήθησε άνθρωπους που δεν είχαν την τύχη που είχε αυτός. Οχι αυτούς που δούλεψαν,αλλά αυτούς που δεν είχαν την ίδια τύχη με αυτόν.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tolstoy είπε

Τα ίδια και στα γκούντις στο Βίλατζ Ρέντη. Καθάρματα που μόνο να προσβάλουν ξέρουν και δεν ανέχονται να σε βλέπουν να μην κάνεις κάτι. Καθίκια. 

Για πρόσεχε λίγο τα λόγια σου!!!Εγω δεν σε μίλησα έτσι ποτέ!Τον ίδιο σεβασμό απαιτώ κι από εσένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι εντελώς άπειρος και μου δημιουργήθηκε η απορία (ίσως οφτοπικ) πριν 10 χρονια ηταν τοσο χάλια η εργασια σε αντίστοιχα ποστα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ntguitar είπε

Για πρόσεχε λίγο τα λόγια σου!!!Εγω δεν σε μίλησα έτσι ποτέ!Τον ίδιο σεβασμό απαιτώ κι από εσένα...

Ποιος σε μίλησε εσένα και πετάγεσαι στο άσχετο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, Xacti είπε

Δεν είναι 8ωρο

Δεν έχει να κάνει. 

6ημερο=παραπάνω κανονική άδεια. 

ΕΚΤΟΣ κι αν τον δηλώνουν 5μερο και άτυπα μοιράζουν τις ώρες σε μια επιπλέον μέρα. Παράνομο και θέλει κυνήγι. 

Επεξ/σία από alekan77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Ηλεκτροσόκ είπε

Επειδή είμαι εντελώς άπειρος και μου δημιουργήθηκε η απορία (ίσως οφτοπικ) πριν 10 χρονια ηταν τοσο χάλια η εργασια σε αντίστοιχα ποστα;;;

Πριν 10-11 χρονια ζουσαμε σε μια αλλη χωρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, 26ska είπε

Αυτά τα ξέρεις από μέσα ή τα υποθέτεις;

Από τα μέσα, από τα έξω και απέξω κι ανακατωτά. 

3 λεπτά πριν, ntguitar είπε

Ξέρεις ποιος είμαι εγώ;;;

Ο Μασουτης. 

6 λεπτά πριν, Ηλεκτροσόκ είπε

Επειδή είμαι εντελώς άπειρος και μου δημιουργήθηκε η απορία (ίσως οφτοπικ) πριν 10 χρονια ηταν τοσο χάλια η εργασια σε αντίστοιχα ποστα;;;

Χειρότερα ήταν. Απλά έδιναν καλύτερα λεφτά σε γενικές γραμμές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, 26ska είπε

Δεν έχω ανάγκη άμεσα τη δουλειά, δουλεύω αλλού, απλά επειδή είμαι με μηχανάκι τόσα χρόνια, κουράστηκα και κοιτάω κάτι καλύτερο... 

Μεινε με το μηχανακι... Ειμαι 3 χρονια απο προμη... Δουλευω 6ωρος υποτιθετε 6μερος και παιρνω 490... Χαμαλοδουλεια εκμεταλευση κλπ μακρια απο σουπερ μαρκετ απλα...

Επεξ/σία από zodiak bam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, tolstoy είπε

001651--3.jpg.2c264d1bade4e506100b1d1bb5cb9961.jpg

Νο η αλλη

31 λεπτά πριν, zodiak bam είπε

Μεινε με το μηχανακι... Ειμαι 3 χρονια απο προμη... Δουλευω 6ωρος υποτιθετε 6μερος και παιρνω 490... Χαμαλοδουλεια εκμεταλευση κλπ μακρια απο σουπερ μαρκετ απλα...

Σε Μασουτη είσαι και δεν είσαι ευχαριστημένος; Λες 6ωρος υποτίθεται, δεν τηρείται το ωράριο;Για τη θέση του διανομέα έχεις μιλήσει με κανέναν συνάδελφο σου,είναι ευχαριστημένος; Δώσε καμία πληροφορία γενικότερα για μασουτη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...