Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 4/11/2021 στις 1:39 ΜΜ, naruto14 είπε

3 μήνες Game Pass for PC ξανά στο 1€. https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass#join

Τελειωσε μαλλον τωρα βγαζει μονο τον πρωτο μηνα με 1 ευρω μετα 14.99.

 

Ολα κομπλε ηθελε αλλο link. Επισης με 1 ευρω περνετε και ultimate 1 ευρω και γινετε ολη η συνδρομη ultimate για 4 μηνες. Με 2 ευρω δηλαδη για 4 μηνες εχετε game pass ultimate. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, Arkin είπε

 

Ολα κομπλε ηθελε αλλο link. Επισης με 1 ευρω περνετε και ultimate 1 ευρω και γινετε ολη η συνδρομη ultimate για 4 μηνες. Με 2 ευρω δηλαδη για 4 μηνες εχετε game pass ultimate. 

πως το εκανες αυτο ? εμενα οταν παω να παρω και το  ultimate μου το βγαζει 13Ε!......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Votritis είπε

πως το εκανες αυτο ? εμενα οταν παω να παρω και το  ultimate μου το βγαζει 13Ε!......

Πρωτα πηρα το απλο game pass με 1 ευρω για 3 μηνες. Επειτα πηγα στην ultimate και με 1 ευρω μου εδωσε ακομα 1 μηνα και εκανε και τους πρωτους 3 μηνες ultimate. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Arkin είπε

 

 

Ολα κομπλε ηθελε αλλο link. Επισης με 1 ευρω περνετε και ultimate 1 ευρω και γινετε ολη η συνδρομη ultimate για 4 μηνες. Με 2 ευρω δηλαδη για 4 μηνες εχετε game pass ultimate. 

το τσεκαρες οτι σε χρεωσε 1Ε για το ultimate? ....γιατι εμενα μολις με χρεωσε 13!, το ειχα ξανα κανει αυτο το λαθος .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Votritis είπε

το τσεκαρες οτι σε χρεωσε 1Ε για το ultimate? ....γιατι εμενα μολις με χρεωσε 13!, το ειχα ξανα κανει αυτο το λαθος .......

Ναι 100%. Εγραφε κιολας οτι ειναι 1 ευρω απο 12.99 οταν εκανα την αγορα. Και τωρα γραφει μεχρι 6/3/2022 gamepass ultimate στη συνδρομη. 

Screenshot_1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Votritis είπε

το τσεκαρες οτι σε χρεωσε 1Ε για το ultimate? ....γιατι εμενα μολις με χρεωσε 13!, το ειχα ξανα κανει αυτο το λαθος .......

Μίλησε με το support της MS και ζήτησε refund αν δεν το έχεις κάνει ήδη και πές ότι καταλάθως έκανες συνδρομή γιατί νόμιζες ότι είχε 1ευρώ η χρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To ελληνικο στο τηλεφωνο που εχουν ; Και εμενα 12.99 μου περασε τον ενα μηνα ultimate .

Moυ προσθεσε 12 μηνες gold + τους 3 μηνες gamepass για pc  που πηρα με 1 ευρο σε περιπου 15 μηνες ultimate 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο εδω παιδια 1 ευρω το βγαζει και τωρα το μεσημερι το εκανα εγω αμεσως μετα την αγορα του τριμηνου. Ηδη εγινε preload και το forza 5 που βγαινει την Δευτερα για τους απλους χρηστες. 

https://www.xbox.com/el-GR/games/store/xbox-game-pass-ultimate/CFQ7TTC0KHS0

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Μίλησε με το support της MS και ζήτησε refund αν δεν το έχεις κάνει ήδη και πές ότι καταλάθως έκανες συνδρομή γιατί νόμιζες ότι είχε 1ευρώ η χρέωση.

δεν θα μπω στον κοπο ,ένταξη πηρα 4 μηνες συνολικά αλλα το θεμα ειναι οτι μετα θυμήθηκα οτι το εχω ξανα κανει αυτο το λαθος .....

38 λεπτά πριν, Arkin είπε

Απο εδω παιδια 1 ευρω το βγαζει και τωρα το μεσημερι το εκανα εγω αμεσως μετα την αγορα του τριμηνου. Ηδη εγινε preload και το forza 5 που βγαινει την Δευτερα για τους απλους χρηστες. 

https://www.xbox.com/el-GR/games/store/xbox-game-pass-ultimate/CFQ7TTC0KHS0

απο εκει εμενα μου εδειχνε 13Ε , μηπως δεν ειχες ποτε ξανα ultimate ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Votritis είπε

δεν θα μπω στον κοπο ,ένταξη πηρα 4 μηνες συνολικά αλλα το θεμα ειναι οτι μετα θυμήθηκα οτι το εχω ξανα κανει αυτο το λαθος .....

απο εκει εμενα μου εδειχνε 13Ε , μηπως δεν ειχες ποτε ξανα ultimate ?

Οχι δεν ειχα ξανα κανει ultimate πριν game pass ειχα ομως κανονικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Οχι δεν ειχα ξανα κανει ultimate πριν game pass ειχα ομως κανονικα. 

ε γι'αυτο στο εδωσε εσενα 1Ε , εγω ειχα και πριν μερικους μηνες .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Arkin είπε

Απο εδω παιδια 1 ευρω το βγαζει και τωρα το μεσημερι το εκανα εγω αμεσως μετα την αγορα του τριμηνου. Ηδη εγινε preload και το forza 5 που βγαινει την Δευτερα για τους απλους χρηστες. 

https://www.xbox.com/el-GR/games/store/xbox-game-pass-ultimate/CFQ7TTC0KHS0

Μολις εκανα login το 1 εγινε 12,99 . Μλκια που δε το περασα αμεσως μετα τη 12μηνη gold στην αρχη μου τοχε 1 αλλα δε το κανα αλλα πηρα το gamepass για pc με 1 τους 3 μηνες 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το εκανα μόλις τώρα απο τον υπάρχοντα λογαριασμό μου . Εβαλα την απλή πρώτα με 1 και μετά την Ultimate με αλλο 1 . Λήγει 07/03/2022 

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Απο  οτι βλέπω μου δίνει το games pass με 1 euro + 2 μήνες αν και είχα παλιά ενεργή συνδρομή , υπάρχει κάποιο τρίκ ή κόλπο με κάποιους οδηγούς που διάβασα λίγο σε αλλο post ωστέ να πάρουμε κατι καλύτερο οσο αφορά τους μήνες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, SPANK είπε

Καλημέρα

Απο  οτι βλέπω μου δίνει το games pass με 1 euro + 2 μήνες αν και είχα παλιά ενεργή συνδρομή , υπάρχει κάποιο τρίκ ή κόλπο με κάποιους οδηγούς που διάβασα λίγο σε αλλο post ωστέ να πάρουμε κατι καλύτερο οσο αφορά τους μήνες ?

Κάνεις κανονικά την αγορά και αφήνεις την αυτόματη ανανέωση ανοιχτή και σου δίνει +1 μήνα, δηλαδή θα εχεις 4 μήνες.
Μετά κλείστην!
Αν αυτό εννοείς.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...