Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

 

δε ξέρω πόσοι παρακολουθείτε το θέμα στις κονσόλες, αλλά παρόλο τα χαζά που έγγραφαν για τις τούρκικες κάρτες, εγώ σαν γενναίος αγόρασα και έβαλα 36 μήνες (3 χρόνια)gamepass ultimate με 94€ γιατί χθες που τα ψαχνα ήταν πιο φθηνά απότι να το πάρω από Βραζιλία. Οπότε παίξτε άφοβα Τουρκία.

 

ποια ειναι η διαδικασια? vpn κλειδαδικο και μετα βαζεις κουπονι; επίσης ειναι για νεο λογαριασμο μόνο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

26 λεπτά πριν, virginkiller είπε

ποια ειναι η διαδικασια? vpn κλειδαδικο και μετα βαζεις κουπονι; επίσης ειναι για νεο λογαριασμο μόνο; 

όχι, στον υπάρχον λογαριασμό μου το έκανα, απλώς έτσι δε θα παρεις την προσφορα με το 1€, αλλά πραγματικά κλάιν γιατί ο μήνας ο τούρκικος έχει 4-4.5€ στα κλειδαδικα.
Υπάρχει ο οδηγός αυτός εδώ

υπάρχω και γω όμως :P 
Δεν πρέπει να έχεις συνδρομή καθόλου, να έχει λήξει ή να ενεργοποιείς τώρα!

Αγοράζεις από κλειδάδικο από όπου το βρεις φτηνά (Βραζιλία ή Τουρκία) κάρτες 12μηνες gold!
Βάζεις ένα vpn client στο κινητό σου για πιο γρήγορα, αφου συνδεθείς μπες στο microsoft.com/redeem και βάλτες εκεί. 
Πάρε και μια κάρτα gamepass ultimate και βάλτην και έτοιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

όχι, στον υπάρχον λογαριασμό μου το έκανα, απλώς έτσι δε θα παρεις την προσφορα με το 1€, αλλά πραγματικά κλάιν γιατί ο μήνας ο τούρκικος έχει 4-4.5€ στα κλειδαδικα.
Υπάρχει ο οδηγός αυτός εδώ

υπάρχω και γω όμως :P 
Δεν πρέπει να έχεις συνδρομή καθόλου, να έχει λήξει ή να ενεργοποιείς τώρα!

Αγοράζεις από κλειδάδικο από όπου το βρεις φτηνά (Βραζιλία ή Τουρκία) κάρτες 12μηνες gold!
Βάζεις ένα vpn client στο κινητό σου για πιο γρήγορα, αφου συνδεθείς μπες στο microsoft.com/redeem και βάλτες εκεί. 
Πάρε και μια κάρτα gamepass ultimate και βάλτην και έτοιμος

Αυτο που λέει  You'll lose these benefits on 12/2/2022 if you turn off recurring billing πώς το ξεπερνάμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, alexx είπε

Αυτο που λέει  You'll lose these benefits on 12/2/2022 if you turn off recurring billing πώς το ξεπερνάμε?

Ενημέρωση είναι. Σου λέει ότι χωρίς ενεργή συνδρομή, δεν θα έχεις παιχνίδια οοοταν τελειώσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Ενημέρωση είναι. Σου λέει ότι χωρίς ενεργή συνδρομή, δεν θα έχεις παιχνίδια οοοταν τελειώσει. 

ναι αλλά πότε τελειώνει? στις 12 Φεβρουαρίου η στις 2 Δεκεμβρίου 2022? 🤔

Επίσης μ έχει κολλήσει και το xbox installer εδω κ κανα μισάωρο. Δεν προχωράει. Αυτό δέν χρειάζομαι για τα παιχνίδια στο PC?

 

Επεξ/σία από alexx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, alexx είπε

ναι αλλά πότε τελειώνει? στις 12 Φεβρουαρίου η στις 2 Δεκεμβρίου 2022? 🤔

Επίσης μ έχει κολλήσει και το xbox installer εδω κ κανα μισάωρο. Δεν προχωράει. Αυτό δέν χρειάζομαι για τα παιχνίδια στο PC?

 

Αν το locale στον λογαριασμό σου το χεις Ελλάδα τότε είναι 12/2/22, αν το έχεις Αμερική τότε είναι το δεύτερο που λες.

Ναι το χρειάζεσαι. Κάνε reset το app και άστο να κάνει update.

Αν δεν σε ενοχλεί να ανανεωθεί μόνη της η συνδρομή ενεργοποίησε το απλώς πάλι μέσα από το account σου στην Microsoft.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα, γνωρίζει κάποιος πως μπορώ να σταματήσω να λαμβάνω email για επανασυνδρομή στο game pass;

Αναφορά σε κείμενο

"Couldn't renew Xbox Game Pass Ultimate

Update your payment info or pick another way to pay to keep using your subscription without service interruptions."

Βασικά γιατί προσπαθεί να χρεώσει τον τρόπο πληρωμής ενώ την έχω ακυρώσει;

Επεξ/σία από SlackulatoR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, SlackulatoR είπε

Καλημέρα, γνωρίζει κάποιος πως μπορώ να σταματήσω να λαμβάνω email για επανασυνδρομή στο game pass;

Βασικά γιατί προσπαθεί να χρεώσει τον τρόπο πληρωμής ενώ την έχω ακυρώσει;

Λογικά πρέπει να πας στις ρυθμίσεις του λογαριασμού σου και να ακυρώσεις εκεί την συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, apostolos22 είπε

Λογικά πρέπει να πας στις ρυθμίσεις του λογαριασμού σου και να ακυρώσεις εκεί την συνδρομή.

Όντως είχε cancel στον λογαριασμό microsoft και δεν το είχα βρει, ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, naruto14 είπε

3 μήνες Game Pass for PC ξανά στο 1€. https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass#join

Μόνο για νέους συνδρομητές όμως και όσους δεν έχουν ενεργή συνδρομή

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Μόνο για νέους συνδρομητές όμως

Είχα το Υπέρτατο πακέτο που είχε λήξει και τώρα μια χαρά δέχτηκε το ευρώ μου αλλά για απλό πάσο. Άρα θα παίξω Forza 5, Halo και ότι άλλο με το αστρονομικό ποσό που προαναφέρθηκε :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Makam είπε

Είχα το Υπέρτατο πακέτο που είχε λήξει και τώρα μια χαρά δέχτηκε το ευρώ μου αλλά για απλό πάσο. Άρα θα παίξω Forza 5, Halo και ότι άλλο με το αστρονομικό ποσό που προαναφέρθηκε :)

ναι έτσι είναι!
γω το έγραψα λάθος από την βιασύνη μου, για όσους δεν έχουν συνδρομή ήθελα να πω

Ξανα κάνε το υπέρτατο πακέτο ρε συ!
χώσε κει gold, πάρε και το 3μηνο, χώσε και μια τούρκικη/βραζιλιάνικη ultimate αν θες και για xbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...