Προς το περιεχόμενο

Multimedia 2 Din με GPS


kistos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι για την αγορά ενός multimedia center 2 Din με GPS είτε από Ελλάδα, είτε από εξωτερικό για Fiat bravo (2008). Μου είπαν να μην προτιμήσω κάτι μη επώνυμο. 

Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο μέχρι 200 ευρώ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 361
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν πάρεις κάτι μη επώνυμο μπορεί να μην σου δουλέψει. Είναι λαχείο.. Είναι και θέμα εγκατάστασης που δεν είναι εύκολη. 

Με κάπου στα 300 μπορείς να βρεις από Ελλάδα και να αναλάβουν και εγκατάσταση ώστε να ξέρεις ότι θα δουλέψει. 

Εγώ απ έξω δεν θα επερνα. 

Εχω πολυ ακριβοπληρωμενη οθονη Kenwood 7029 και για πλοηγηση navibox αλλα την εχω 12 χρονια και δουλευει μια χαρα .

 

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά με ΟΕΜ από εξωτερικό είμαι παρα πολύ ευχαριστημένος. Δε βρίσκω λόγο στο να μην πάρεις κινεζική. Έως τώρα έχω πάρει-βάλει 5 σε διαφορά αμάξια και μόνο μια έβγαλε πρόβλημα για το οποίο ωστόσο έφταιγαν οι γειώσεις του αυτοκινήτου (κλασικό πρόβλημα στα φιατ και φυσικά και ακριβή να βαλεις εάν το αμάξι έχει πρόβλημα θα την καταστρέψει). Σε όλα τα υπόλοιπα αμάξια που έβαλα δεν είχα κανένα απολύτως θέμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Γιάννης Platano είπε

Αν πάρεις κάτι μη επώνυμο μπορεί να μην σου δουλέψει. Είναι λαχείο.. Είναι και θέμα εγκατάστασης που δεν είναι εύκολη. 

 

Αυτή η καραμέλα πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει.Δεν ξέρω γιατί αλλά μερικοί βγάζουν καντήλες στο άκουσμα και μόνο "μη επώνυμου" προϊόντος.Υπάρχουν πολλές αξιόπιστες εταιρίες που φτοιάχνουν φασόν προϊόντα στην Κίνα , όπως και πολλές επώνυμες που επίσης τα φτοιάχνουν στην Κίνα και κολάνε το brand name και ξαφνικά η τιμή εκτοξεύεται στα ύψη.

Έχει βάλει φίλος μου joying 2din σε corolla σε τιμή 200 ευρώ και κάνει παπάδες.Το έχει 2 χρόνια τώρα και δουλεύει άψογα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς, ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις. Μπορείτε να μου στείλετε κάποιο λινκ από οθόνες για να έχω μία ιδέα (είτε επώνυμες, είτε no name). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποια και να παρεις να εχεις βρει εγκατασταη πιο πριν .Οχι απλο ηλεκτρολογο εγκαταστασεων.

Αν ειναι απο εξωτερικο να ελγξεις για τελωνειο .

Κοιτα κι εδω 

https://www.facebook.com/Accessories-AUTO-1639861142947750/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARDyNLOwuGG-PoNjic9xNhbrzGqf2VdVfkzMxBCdwaLm9b8X4cFj0IK8eWo_c-UnlKTRYNqu56fDOLSf

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, tarantules είπε

Αυτή η καραμέλα πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει.Δεν ξέρω γιατί αλλά μερικοί βγάζουν καντήλες στο άκουσμα και μόνο "μη επώνυμου" προϊόντος.Υπάρχουν πολλές αξιόπιστες εταιρίες που φτοιάχνουν φασόν προϊόντα στην Κίνα , όπως και πολλές επώνυμες που επίσης τα φτοιάχνουν στην Κίνα και κολάνε το brand name και ξαφνικά η τιμή εκτοξεύεται στα ύψη.

Έχει βάλει φίλος μου joying 2din σε corolla σε τιμή 200 ευρώ και κάνει παπάδες.Το έχει 2 χρόνια τώρα και δουλεύει άψογα.

Σε ιδιο αυτοκινητο με ιδια τιμη οθονης,στα 3 χρονια χαλασε ο ηχος.Επισκευαστηκε ευτυχως και πουληθηκε.Ελπιζω του χρονου να μη συμβει το ιδιο στον φιλο σου.

Επεξ/σία από giorgosvet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, giorgosvet είπε

Σε ιδιο αυτοκινητο με ιδια τιμη οθονης,στα 3 χρονια χαλασε ο ηχος.Επισκευαστηκε ευτυχως και πουληθηκε.Ελπιζω του χρονου να μη συμβει το ιδιο στον φιλο σου.

Αν ψάξεις λίγο την εταιρία θα δεις οτι δεν είναι καμια τυχαία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν σελίδες στο facebook με μαγαζιά στην Ελλάδα που φέρνουν κινέζικες οθόνες και δίνουν και εγγύηση. Και επίσης υπάρχουν μαγαζιά που συνεργάζονται αυτοί και τα τοποθετούν. Ψάξε λίγο γιατί δεν τα βρίσκω, αλλά είναι γνωστά. Εγώ θα έδινα το επιπλέον 50ρικο για να με καλύψει σε πρόβλημα το κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίγω νέο θέμα και να είναι όλα τα παρεμφερή μαζεμένα, να ρωτήσω κι εγώ κάτι.

Μήπως έχει κάποιος να προτείνει αποδεδειγμένα καλό 2din "μικρού βάθους"; (υπάρχει πρόβλημα χώρου στο σημείο που θέλω να μπει και ψάχνω για κάτι στο μισό περίπου βάθος από τα συνήθη).

Καταλαβαίνω ότι αυτό θα αφαιρέσει τη δυνατότητα χρήσης cd/dvd για πρακτικούς λόγους (απλά δεν θα χωράνε) αλλά από τη στιγμή που θα είναι πλήρες ως προς τις άλλες δυνατότητες (multimedia, gps, στικάκι, κλπ) δεν μου είναι θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος έχει πάρει κινεζικη οθόνη 2 din με 40€, έδωσε άλλο ένα 20€ για τα περαστικά και τον έβγαλε δύο θύρες  USB στο εσωτερικό του ντουλαπακιου του συνοδηγού.Με Android 1g ram 8g rom και κάμερα που μπαίνει στη πινακίδα πίσω.έχει play store και παίζουν κανονικά spotify,Gmaps απλά κάνει hotspot το κινητό να δίνει ίντερνετ. Σε πεζο 307Η εικόνα λήφθηκε στο Messenger_Lite

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, vrwmiaris είπε

Φίλος έχει πάρει κινεζικη οθόνη 2 din με 40€, έδωσε άλλο ένα 20€ για τα περαστικά και τον έβγαλε δύο θύρες  USB στο εσωτερικό του ντουλαπακιου του συνοδηγού.Με Android 1g ram 8g rom και κάμερα που μπαίνει στη πινακίδα πίσω.έχει play store και παίζουν κανονικά spotify,Gmaps απλά κάνει hotspot το κινητό να δίνει ίντερνετ. Σε πεζο 307Η εικόνα λήφθηκε στο Messenger_Lite

Android με 40€ δε νομίζω οτι παίζει. Άσε που με το 1γιγα πιθανότατα σέρνεται σαν φίδι. Εδώ η δίκη μου έχει 2 κ πολλές φορές πρέπει να κλείσω καμία εφαρμογή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/9/2019 στις 10:49 ΠΜ, vrwmiaris είπε

Φίλος έχει πάρει κινεζικη οθόνη 2 din με 40€, έδωσε άλλο ένα 20€ για τα περαστικά και τον έβγαλε δύο θύρες  USB στο εσωτερικό του ντουλαπακιου του συνοδηγού.Με Android 1g ram 8g rom και κάμερα που μπαίνει στη πινακίδα πίσω.έχει play store και παίζουν κανονικά spotify,Gmaps απλά κάνει hotspot το κινητό να δίνει ίντερνετ. Σε πεζο 307Η εικόνα λήφθηκε στο Messenger_Lite

1 Gb Ram ? Χα Χα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...