Προς το περιεχόμενο

Multimedia 2 Din με GPS


kistos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, vamvakoolas είπε

δε παει ετσι: καθε ιχ εχει ειδικη εσοχη ειτε για 1 din (μοναδα) ειτε για διπλασια 2din (2 μοναδες). Απο εκει και περα ο καθε κατασκευαστης ραδιο θα πρεπει να "χωρεσει" οθονη ειτε σε 1 din ειτε σε 2din

αυτο που πρεπει να ξερει ο ιδιοκτητης ιχ ειναι αν θα θυσιασει 1 din θηκη (εκει που μπαινει το ραδιο και εχουν ολα τα οχηματα) ειτε θα θυσιαζει διπλασιο χωρο (2din ) στη κονσολα (εφοσον υπαρχει βεβαια) για να βαλει μεγαλυτερη οθονη

Για δύο διν είμαι απλά δε μπορώ να καταλάβω εάν χωρά9"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 361
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

νομιζω αν πας σε αυτο σιγουρα δε θα εχεις θεμα https://carakias.gr/product/gps-player-autokinitou-1-din-me-anadiploumeni-othoni/

 

αλλιως εισαι 2 din που χωραει 9αρα

Επεξ/σία από vamvakoolas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vamvakoolas είπε

νομιζω αν πας σε αυτο σιγουρα δε θα εχεις θεμα https://carakias.gr/product/gps-player-autokinitou-1-din-me-anadiploumeni-othoni/

αλλιως εισαι 2 din που χωραει 9αρα

Με Android θα πάρω, το banggood στις διαστάσεις που δίνει χωράω για 9" σε άλλο σάιτ γράφει αλλά νούμερα.21χ12cm είναι οι διαστάσεις που έχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vrwmiar1Z είπε

Με Android θα πάρω, το banggood στις διαστάσεις που δίνει χωράω για 9" σε άλλο σάιτ γράφει αλλά νούμερα.21χ12cm είναι οι διαστάσεις που έχω

Σε τι όχημα θα μπει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, agnostos13 είπε

Είσαι άνετος...2 din και οθόνη μπορεί να παίρνει μέχρι και 10αρα (αν βάλεις από αυτές που έχουν ξεχωριστά την οθόνη)...

Τι εννοείς; μια yuehoo θα βάλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/2/2020 στις 12:13 ΜΜ, turbat0s είπε

Έχω την αίσθηση ότι 250 δεν αρκούν.

Ακόμη και οι κινεζιές (που έχουν προβλήματα όταν τις χτυπήσει ο ήλιος λόγω υπερθέρμανσης) κοστίζουν περισσότερο.

Εντελώς άκυρο αυτό που λες.Με 250 παίρνεις πολύ καλό 2din κινέζικο.Απλό παράδειγμα που έβαλε φίλος σε Focus ST 2.5 : Bosion με android 9 και 8 πύρηνο με 4GB RAM στα 200 περίπου ευρώ.

Σε άλλον φίλο σε Corolla πάλι στα 200 ευρώ ένα της Joying.Το έχει 3 χρόνια τώρα και φυσάει το μηχάνημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, tarantules είπε

Εντελώς άκυρο αυτό που λες.Με 250 παίρνεις πολύ καλό 2din κινέζικο.Απλό παράδειγμα που έβαλε φίλος σε Focus ST 2.5 : Bosion με android 9 και 8 πύρηνο με 4GB RAM στα 200 περίπου ευρώ.

Σε άλλον φίλο σε Corolla πάλι στα 200 ευρώ ένα της Joying.Το έχει 3 χρόνια τώρα και φυσάει το μηχάνημα.

Αν το φέρεις απ' έξω (κατά βάση Κίνα) και πετύχεις καμιά εκπτωτική περίοδο θα βρεις αξιόλογες συσκευές με 250.
Αν το αγοράσεις από Ελλάδα (για να έχεις και την 2-ετή εγγύηση) πάει πολύ παραπάνω το μαλλί...

Κάτω από 250 δύσκολα θα βρεις συσκευή που να είναι πλήρης (κάπου θα πάσχει).
 

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, agnostos13 είπε

Αν το φέρεις απ' έξω (κατά βάση Κίνα) και πετύχεις καμιά εκπτωτική περίοδο θα βρεις αξιόλογες συσκευές με 250.
Αν το αγοράσεις από Ελλάδα (για να έχεις και την 2-ετή εγγύηση) πάει πολύ παραπάνω το μαλλί...

Κάτω από 250 δύσκολα θα βρεις συσκευή που να είναι πλήρης (κάπου θα πάσχει).
 

Ναι Ελλάδα δεν το συζητάω.Όχι μόνο είναι πολύ πιο ακριβά αλλά δεν παίρνεις και συσκευή αντίστοιχων δυνατοτήτων.Κάτι 2Din πο πουλάνε Ελλάδα , είναι στην καλύτερη με 2πυρήνες και 1GB RAM και android 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, theo93 είπε

Με το 1gb ram πώς πάει;

Επίσης η κάμερα δουλεύει αυτόματα όταν βάλεις όπισθεν;

Να σου πω την αλήθεια, στην αρχή το φοβόμουν το 1GB RAM. Τελικά όμως δουλεύουν όλα μια χαρά. Μόνο στα Google Maps αργεί 1-2 δευτερόλεπτα να ξεκινήσει όταν πατάς Έναρξη σε μια πορεία που έχεις θέσει. Μετά οι οδηγίες κτλ είναι κομπλέ. Από εκεί και πέρα, όλα λειτουργούν μια χαρά, χωρίς κολλήματα, είτε μιλάμε για το μενού, είτε για εφαρμογές που έχω δοκιμάσει.

Για την κάμερα, ξέρω ότι μπαίνει αυτόματα όταν βάζεις την όπισθεν διότι έχει και το ανάλογο καλώδιο. Απλά δεν την έχω συνδέσει ακόμα γιατί έχω ένα θεματάκι με το πορτμπαγκάζ και θα  την περάσω σύντομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...