Προς το περιεχόμενο

Μια πρώτη επαφή με το iPhone 11 Pro Max


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 194
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, winmac είπε

Στο βίντεο το κρατάει υπάλληλος της Apple. Οι reviewers απλά κοιτάνε και τραβάνε...

Δηλαδή ο Marquees που το κρατάει κανονικά είναι υπάλληλος της Apple?

Μήπως να δεις λίγο μερικά βίντεο γιατί αυτά που γράφεις δεν βγάζουν νόημα?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, winmac είπε

Στο βίντεο το κρατάει υπάλληλος της Apple. Οι reviewers απλά κοιτάνε και τραβάνε...

Αν είχες δει έστω και ένα βίντεο από τα δεκάδες στο youtube, θα καταλάβαινες οτι αυτό δεν ισχύει στο ελάχιστο. Μερικοί κράζετε απλά για να κράζετε, τουλαχιστον get your facts straight first.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, themdro είπε

Αν είχες δει έστω και ένα βίντεο από τα δεκάδες στο youtube, θα καταλάβαινες οτι αυτό δεν ισχύει στο ελάχιστο. Μερικοί κράζετε απλά για να κράζετε, τουλαχιστον get your facts straight first.

Τουλάχιστον η κοτσάνα που είπε ήταν... πρωτότυπη! :P

Ομολογώ δεν το έχω ξαναδιαβάσει πουθενά. Μπράβο παιδιά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, themdro είπε

Ωραία όλα αυτά αλλά από που προκύπτει το: "Πόσο έλεος να πληρώνεις όσο κάνει το iphone 11 για να πάρεις εισιτήρια να πας να κάνεις review ενός κινητού που ούτε καν σε αφήνουν να το ακουμπήσεις"?

Από τη λογική. Καλύτερα να το αγοράσεις να το χαίρεσαι, να μην γράφουν και οι άλλοι κοτσάνες εδώ μέσα...

Να δες το άλλο εδώ

 

1 λεπτό πριν, D.Luffy είπε

Τουλάχιστον η κοτσάνα που είπε ήταν... πρωτότυπη! :P

Ομολογώ δεν το έχω ξαναδιαβάσει πουθενά. Μπράβο παιδιά. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, winmac είπε

Από τη λογική. Καλύτερα να το αγοράσεις να το χαίρεσαι, να μην γράφουν και οι άλλοι κοτσάνες εδώ μέσα...

Να δες το άλλο εδώ

Να τα βάλουμε σε μια σειρά.

Τουλάχιστον πείστηκες ότι αυτό που έγραψες περί αγγίγματος και υπαλλήλους της Apple τελικά δεν ισχύει και ότι κατάλαβες λάθος? Αν όχι, ξανακάνε μια βόλτα από το Youtube...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, vargas είπε

Για δες μια που είσαι αμερόληπτος ποίος ανέφερε την xiaomi

Βλέπω παρα πολυ καλα σε ολα τα  θεματα πανω κατω ποιοι αναφερουν τι.

Αυτο που γινεται ειναι οτι στις ειδησεις ουτε που τολμαει καποιος να γραψει κατι καλο,ειτε γιατι η κοροιδια και ειρωνια παει συννεφο,ειτε γιατι αν γραψει κατι καλο(ακομα και Android συσκευη να εχει)βαφτιζεται αυτοματα fanboy.

Εδω ολοι κολλησαν με την διαταξη των καμερων λες και αυτος ειναι ο λογος που δεν θα τα αγορασουν τα νεα Iphone. Οτι δηλαδη ολοι αυτοι μπηκαν στην ουρα για προηγουμενα Iphone,και τωρα τους χαλασαν οι καμερες πισω πως δειχνουν.

Και αυτα στα γραφει καποιος ο οποιος ειναι με Android αυτη την στιγμη.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, JcD είπε

Reverse charge έχει ρε παιδιά? Δεν έχω καταλάβει!

Απ' ότι ακούγεται δεξιά και αριστερά μάλλον όχι. Αλλιώς θα το είχαν αναφέρει και στην παρουσίαση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Να τα βάλουμε σε μια σειρά.

Τουλάχιστον πείστηκες ότι αυτό που έγραψες περί αγγίγματος και υπαλλήλους της Apple τελικά δεν ισχύει και ότι κατάλαβες λάθος? Αν όχι, ξανακάνε μια βόλτα από το Youtube...

Δεν μπήκα καν στο κόπο να κάνω βόλτα από το youtube. Δεν έχω τέτοιες επιμορφωτικές ανησυχίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά τι άλλο θα σκεφτείτε να πείτε... Έχει πάει σε άλλο επίπεδο το HATE.

Το ωραιο είναι ότι oι HATERS και αυτοί που ζηλεύουν ήταν και οι περισσότεροι που έβλεπαν το live. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Βλέπω παρα πολυ καλα σε ολα τα  θεματα πανω κατω ποιοι αναφερουν τι.

Αυτο που γινεται ειναι οτι στις ειδησεις ουτε που τολμαει καποιος να γραψει κατι καλο,ειτε γιατι η κοροιδια και ειρωνια παει συννεφο,ειτε γιατι αν γραψει κατι καλο(ακομα και Android συσκευη να εχει)βαφτιζεται αυτοματα fanboy.

Εδω ολοι κολλησαν με την διαταξη των καμερων λες και αυτος ειναι ο λογος που δεν θα τα αγορασουν τα νεα Iphone. Οτι δηλαδη ολοι αυτοι μπηκαν στην ουρα για προηγουμενα Iphone,και τωρα τους χαλασαν οι καμερες πισω πως δειχνουν.

Σωστά ολοιι στην ουρά για iphone 8 ..😂😂 το τερματισες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Βλέπω παρα πολυ καλα σε ολα τα  θεματα πανω κατω ποιοι αναφερουν τι.

Αυτο που γινεται ειναι οτι στις ειδησεις ουτε που τολμαει καποιος να γραψει κατι καλο,ειτε γιατι η κοροιδια και ειρωνια παει συννεφο,ειτε γιατι αν γραψει κατι καλο(ακομα και Android συσκευη να εχει)βαφτιζεται αυτοματα fanboy.

Εδω ολοι κολλησαν με την διαταξη των καμερων λες και αυτος ειναι ο λογος που δεν θα τα αγορασουν τα νεα Iphone. Οτι δηλαδη ολοι αυτοι μπηκαν στην ουρα για προηγουμενα Iphone,και τωρα τους χαλασαν οι καμερες πισω πως δειχνουν.

Και αυτα στα γραφει καποιος ο οποιος ειναι με Android αυτη την στιγμη.

Iphone X  user μου σχολίασε αρνητικά τη διάταξη των καμερών.

Εμένα δεν με αφορά για δεν με βολεύει το iphone Χ design.

Μέχρι  iphone 8 θεωρώ πως είναι εύχρηστο. Μετά μεγαλώνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες μου μην τρελαίνεστε. Εδώ τα ψάχνουμε ωραία κι όμορφα αλλά η γκόμενα θα ακούσει απλά καλύτερη κάμερα και θα τρέξει στο χορηγό να τον ψήσει να της το πάρει. Πως θα βγουν οι φωτό στο Ίνστα δηλαδή, με περσινό κινητό? Ε δε λέει ρε παιδί μου, μπανανάλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, winmac είπε

Δεν μπήκα καν στο κόπο να κάνω βόλτα από το youtube. Δεν έχω τέτοιες επιμορφωτικές ανησυχίες

Επιμορφωτικές ανυσηχίες δεν έχεις αλλά παρόλα αυτά δεν έχεις πρόβλημα να γράφεις ό,τι παραπληροφόρηση σου κατέβει για να κάνεις το κομμάτι σου. Καλώς. 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...