Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο σουβλατζιδικο στην Αθήνα


26ska

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 hours ago, Getta Robo said:

Οσοι ειστε απο Χαλανδρι και περιξ, τι πιστευετε για τα Ψητοπολις και Dirty Gourmet;

https://e-flya.gr/exodos/geusi/psitopoleia/psitopolis-triantafullos-75

https://www.dirtygourmet.gr/menu/

 

δεν εχω παει σε κανενα απο τα 2

 

ωστοσο στο πρωτο εχω μπει στο πειρασμο επειδη περναω καθημερινα και το βλεπω απο το ξεκινημα μεχρι τωρα. Εχει κοσμο (ειδικα το καλοκαιρι ηταν τιγκα) ακομα και μεσημερια (φανταζομαι απο γυρω εργαζομενους) ενω ακομα και οδηγος λεωφορειου(!) ΟΑΣΑ εχει σταματησει να παρει τυλιχτο. Κατι καλο θα κανει. Βεβαια για να καθησεις δεν ειναι οτι καλυτερο λογω κινησης/θορυβο/μικρο σχετικα αλλα ισως αξιζει πακετο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 417
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όλα τα ίδια ειναι πανω κάτω με το ίδιο μενού. Όποιο είναι πιο κοντά και παραδίδει πιο γρήγορα. Κάθε γωνία και σουβλακοκαφέ.

Επεξ/σία από a_f_a
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, a_f_a said:

Όλα τα ίδια ειναι πανω κάτω με το ίδιο μενού. Όποιο είναι πιο κοντά και παραδίδει πιο γρήγορα. Κάθε γωνία και σουβλακοκαφέ.

Αυτο ισχυει. Και το αλλο που ισχυει ειναι πως κανενα δε δειχνει συνεπεια. Τη μια θα ειναι σουπερ, την αλλη μπορει να ειναι καμμενη πιτα, αψητο κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, vamvakoolas said:

δεν εχω παει σε κανενα απο τα 2

 

ωστοσο στο πρωτο εχω μπει στο πειρασμο επειδη περναω καθημερινα και το βλεπω απο το ξεκινημα μεχρι τωρα. Εχει κοσμο (ειδικα το καλοκαιρι ηταν τιγκα) ακομα και μεσημερια (φανταζομαι απο γυρω εργαζομενους) ενω ακομα και οδηγος λεωφορειου(!) ΟΑΣΑ εχει σταματησει να παρει τυλιχτο. Κατι καλο θα κανει. Βεβαια για να καθησεις δεν ειναι οτι καλυτερο λογω κινησης/θορυβο/μικρο σχετικα αλλα ισως αξιζει πακετο

Σε ευχαριστω πολυ, ελπιζω να περασω συντομα, διαβαζω γενικοτερα καλα λογια.

2 hours ago, SakafliaC said:

Καυτερός στο Χαλάνδρι

 

Μπιφτεκοπωλείο στην Καλλιθέα

Για τον καυτερο διαβασα πολυ ασχημες κριτικες σε διαφορα μεσα, κυριως για ζητηματα εξυπηρετησης και ποσοτητας.

Ο Σταυρος - Μπιφτεκοπωλειο ειναι κορυφη στη Καλλιθεα εδω και πολλα χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσες σελιδες επος και δεν εχει αναφερει κανενας το Μπαμπη στη Λυρα (κηφισια);

 

Επισης για δωστε καμια ακομα ιδεα οι βορειοι προς χαλανδρι βριλησσια μαρουσι κλπ, γιατι αρκετη σαβουρα βλεπω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 minutes ago, paylidis said:

Τοσες σελιδες επος και δεν εχει αναφερει κανενας το Μπαμπη στη Λυρα (κηφισια);

 

Επισης για δωστε καμια ακομα ιδεα οι βορειοι προς χαλανδρι βριλησσια μαρουσι κλπ, γιατι αρκετη σαβουρα βλεπω

ιπποποταμος Μελισσια απο το καλοκαιρι γινεται της @#$ δες και κριτικες.

 

Το μαγαζι υπαρχει χρονια και ηταν μετριο προς χαλια αλλα προσφατα αλλαξαν τα παντα (φυσικα διοικηση προσωπικο) και προφανως και πρωτες υλες. Δεν ειναι ομως για να κατσεις κατι ιδιαιτερο. Δεν εχω δοκιμασει στο νεο μαγαζι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Getta Robo είπε

Οσοι ειστε απο Χαλανδρι και περιξ, τι πιστευετε για τα Ψητοπολις και Dirty Gourmet;

https://e-flya.gr/exodos/geusi/psitopoleia/psitopolis-triantafullos-75

https://www.dirtygourmet.gr/menu/

 

Dirty gourmet έχω πάρει αρκετές φορές. Είναι πολύ καλό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Rebelos2018 said:

Dirty gourmet έχω πάρει αρκετές φορές. Είναι πολύ καλό. 

Ισχυει ειναι καλο, αλλα θες και κανα 5αρι πιρογυρα να χορτασεις, πολυ τσιγγουνια ρε παιδι μου στα υλικα, οποτε αυτοματως το λες και πολυ ακριβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Georgebek2 είπε

Ισχυει ειναι καλο, αλλα θες και κανα 5αρι πιρογυρα να χορτασεις, πολυ τσιγγουνια ρε παιδι μου στα υλικα, οποτε αυτοματως το λες και πολυ ακριβο.

Πληρώνεις την ποιότητα, αν και θεωρώ πως παίζει ρόλο και η περιοχή. Σε πιο κεντρικά σημεία, τρως καλύτερα (ή το ίδιο καλά) και πιο οικονομικά.

Επεξ/σία από Rebelos2018
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 hours ago, Rebelos2018 said:

Dirty gourmet έχω πάρει αρκετές φορές. Είναι πολύ καλό. 

Να εισαι καλα, μολις επεστρεψα απο εκει. Η εξυπηρετηση ηταν αριστη, η ποιοτητα καλη, η ποσοτητα ικανοποιητικη δεδομενου της περιοχης κτλ.

EDIT 8 ωρες επειτα δεν πηγε καλα αυτο.
οποτε σε καμια περιπτωση δεν ξαναπαω στο συγκεκριμενο.

20 hours ago, Georgebek2 said:

Ισχυει ειναι καλο, αλλα θες και κανα 5αρι πιρογυρα να χορτασεις, πολυ τσιγγουνια ρε παιδι μου στα υλικα, οποτε αυτοματως το λες και πολυ ακριβο.

Ειμαι απο Καλλιθεα, επι το πλειστον εδω οι τιμες ειναι παρομοιες αλλα οχι με αντιστοιχη ποιοτητα. Αλλωστε προσιτες τιμες και βορεια προαστια δεν ειναι δοκιμος ορος. Εξαιρεσεις φυσικα και υπαρχουν, αλλα ειναι εξαιρεσεις. Εδω και 6-7 χρονια, απο τοτε που ακριβυνε δηλαδη το χοιρινο, τα πιτογυρα εξω δεν ειναι για χορταση αλλα για ορεκτικο... Και που ειμαστε ακομα.

Επεξ/σία από Getta Robo
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Getta Robo είπε

Να εισαι καλα, μολις επεστρεψα απο εκει. Η εξυπηρετηση ηταν αριστη, η ποιοτητα καλη, η ποσοτητα ικανοποιητικη δεδομενου της περιοχης κτλ.

Ειμαι απο Καλλιθεα, επι το πλειστον εδω οι τιμες ειναι παρομοιες αλλα οχι με αντιστοιχη ποιοτητα. Αλλωστε προσιτες τιμες και βορεια προαστια δεν ειναι δοκιμος ορος. Εξαιρεσεις φυσικα και υπαρχουν, αλλα ειναι εξαιρεσεις. Εδω και 6-7 χρονια, απο τοτε που ακριβυνε δηλαδη το χοιρινο, τα πιτογυρα εξω δεν ειναι για χορταση αλλα για ορεκτικο... Και που ειμαστε ακομα.

Χαίρομαι που βοήθησα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Rebelos2018 @Menelaos83 @Sn4il

Για τις γυναίκες, μιας και περνάω δίπλα καθημερινά ενημερώνω πως δεν έχει γίνει απολύτως τίποτα ακόμα από τότε που μας είπε ο Γιάννης (γιος) πως θα ασχοληθεί και θα γίνει ανακαίνιση. Χλωμό το βλέπω να ξανανοίξει, δυστυχώς (εκτός και αν περίμενε να ξεκινήσει φέτος τις εργασίες στο μαγαζί).

Επεξ/σία από Dante80
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dante80 είπε

@Rebelos2018 @Menelaos83 @Sn4il

Για τις γυναίκες, μιας και περνάω δίπλα καθημερινά ενημερώνω πως δεν έχει γίνει απολύτως τίποτα ακόμα από τότε που μας είπε ο Γιάννης (γιος) πως θα ασχοληθεί και θα γίνει ανακαίνιση. Χλωμό το βλέπω να ξανανοίξει, δυστυχώς (εκτός και αν περίμενε να ξεκινήσει φέτος τις εργασίες στο μαγαζί).

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...