Προς το περιεχόμενο

Lancia Integrale 1:8


dimitrakis1991
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το καλό με τα τεύχη είναι ότι μαζί με τα κομμάτια θα έχει (λογικά) κ ιστορικές πληροφορίες για το αυτοκίνητο, άρα αφού στα λεφτά βγαίνει πάνω κάτω το ίδιο αξίζει αν αγαπάς το συγκεκριμένο μοντέλο κ θες να μάθεις τα πάντα γύρω από αυτό. Στον τιτανικό ξεκινούσε πολύ πριν ναυπηγηθει, μιλούσε για τους μετόχους κ χίλια δυο άλλα που αλλιώς θα έπρεπε να έχω κάνει μεγάλη έρευνα για να τα έχω μαζεμένα συν τις φωτογραφίες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators
On 18/09/2019 at 23:32, dimitrakis1991 said:

Κι εγώ αυτό θέλω να πιστεύω ότι δεν θα σταματήσουν να τα βγαζουν,γιατί θα είναι κρίμα να έχει δώσει κανείς 500€ σε τεύχη για να φτιάξει μισό αυτοκίνητο και να μείνει έτσι...

Μην αγχώνεσαι, με ένα σχετικό της DeAgostini που έπαιρνα, όταν έτυχε 2-3 φορές να μην βρω κάποιο τεύχος, τα είχαν στα κεντρικά τους.
Επίσης φαντάζομαι θα μπορείς να πάρεις τα υπόλοιπα (έστω και κατά παραγγελία) αν το σταματήσουν, που δε θα το σταματήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/9/2019 στις 3:27 ΠΜ, zio10 είπε

Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν τηλεκατευθυνόμενο, μετά είδα ότι δεν είναι.

Ts, αφού σε ενδιαφέρει γιατί δεν κοιτάς να το πάρεις ολόκληρο με τη μία και να το φτιάξεις; Σίγουρα θα το βγάζει κάποια εταιρεία μοντελισμού.

Που μπορούμε να το βρούμε όμως ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εγω παντως πριν αρκετα χρονια εφτιαξα την ferrari formula βενζινοκινητο αν θυμαστε, καλα μου πηγε πανω απο χιλιαρικο δεν το σηζηταμε αλλα τουλαχιστον δεν το σταματησαν. και επισης μετα απο μια δυο βολτες που το εκανε ο γιος μου και εσπασε το μπροστινο συστημα  ανταποκριθηκαν γρηγορα και μου εστειλαν τα ανταλλακτικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 15/9/2019 στις 6:44 ΜΜ, dimitrakis1991 είπε

Καλησπερα στο φορουμ.Δεν ξερω αν ειναι στην σωστη κατηγορια το θεμα αλλα θα ηθελα να ρωτησω αν εχει δει κανεις την διαφημιση που παιζει για ενα συναρμολογουμενο lancia integrale 1:8 κλιμακα.Το εχει αγορασει κανεις το πρωτο τευχος και αν αξιζει γενικοτερα να μπει κανεις στο τρυπακι να αγοραζει ολα τα τευχη για να το ολοκληρωσει...

Καλησπέρα ξεκίνησα να το αγοράζω κ γω σιγά σιγά έχω τα πρώτα 6 τεύχη κ δεν τα έχω ανοίξει.τη Παρασκευή θα βγει το 7 επειδη θα βγει αρκετά λεφτά σκέφτομαι να το πουλήσω αν ενδιαφέρεται κάποιος.τιμη όσο τα πήρα.ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

 Καλημέρα έχω ξεκινήσει κ εγώ να αγοράζω το περιοδικό με την lancia έχω μέχρι στιγμής και τα 10  τεύχη ,μέσα στο περιοδικό λέει οτι τα πρώτα 10 τεύχη θα είναι ανά 2 εβδομάδες κ από κει και μετά κάθε εβδομάδα πήγα εχθές στο συγκεκριμένο περίπτερο για να πάρω το 11 τεύχος κ μου είπε ότι δεν ήρθε από την άλλη Παρασκευή θα βγαίνει εβδομαδιαίως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nick1801 είπε

 Καλημέρα έχω ξεκινήσει κ εγώ να αγοράζω το περιοδικό με την lancia έχω μέχρι στιγμής και τα 10  τεύχη ,μέσα στο περιοδικό λέει οτι τα πρώτα 10 τεύχη θα είναι ανά 2 εβδομάδες κ από κει και μετά κάθε εβδομάδα πήγα εχθές στο συγκεκριμένο περίπτερο για να πάρω το 11 τεύχος κ μου είπε ότι δεν ήρθε από την άλλη Παρασκευή θα βγαίνει εβδομαδιαίως;

Ναι, μαλλον απο την αλλη βδομαδα θα ξεκινησει. Μπορεις να παρακολουθείς εδω ποτε βγαινει γιατι ανεβαινουν κατευθειαν με το που βγουν:

https://www.gb-publishingservices.gr/e-shop/proigoumena-teuxi/lancia-delta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VyronPeristeri είπε

Ναι, μαλλον απο την αλλη βδομαδα θα ξεκινησει. Μπορεις να παρακολουθείς εδω ποτε βγαινει γιατι ανεβαινουν κατευθειαν με το που βγουν:

https://www.gb-publishingservices.gr/e-shop/proigoumena-teuxi/lancia-delta

ωωωρε μαγκες με σωσατε γιατι και εγω το ιδιο προβλημα ειχα με τον φιλο πιο πανω.πηγα στο περιπτερο που πηρα τα προηγουμενα 10 τευχη και μου ειπε ο περιπτερας οτι δεν ειχε ερθει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το συμπάθειο αλλά 100 τεύχη(δεν ξέρω αν κάνουν λαμογιές και τα κόβουν γενικά) με 8.99 το τεύχος(συν 2.83 για τα online), φτάνουμε στα 900Ευρώ με προοπτικη ολοκληρωσης τα 2 χρόνια(αν βγαινει κάθε εβδομάδα). Πολλά δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Σήμερα εκτός από το τεύχος 18 που υπήρχε στα περίπτερα,υπήρχε επίσης προς αγορά ο εν λόγω ντοσιέ για να μπαίνουν πιο τακτοποιημένες η κατηγορίες του εκάστοτε περιοδικού.συναρμολογηση,ιστορία του αυτοκινήτου κλπ

IMG_20200320_193454.jpg

IMG_20200320_193500.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Kadettoulas είπε

Φιλε καλημερα. Το ντοσιε ηταν μαζι με το τευχος η το αγοραζεις ξεχωριστα;

Ευχαριστω

Καλησπέρα!!το ντοσιέ το αγόρασα ξεχωριστά στα 7€.και να μην το αγοράσεις δεν έγινε και τιποτα,απλά υπάρχει για να είναι πιο τακτοποιημένες οι κατηγορίες από κάθε περιοδικό που βγαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...