Προς το περιεχόμενο

Lancia Integrale 1:8


dimitrakis1991
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 19/9/2019 στις 12:03 ΠΜ, xrist0s4 είπε

Τελικά από μια έρευνα αγοράς που έκανα αμάξια 1:8 καλής ποιότητας πάνε από 600 μέχρι κ 1000€ οπότε αξίζει αν κάποιος έχει υπομονή.

https://amalgamcollection.com/

Κατά προτίμηση καθιστός όταν δεις τις τιμές.. :D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πωλείται lancia delta hf integrale 1:8 μέχρι το 22 τεύχος και είναι συναρμολογημένα όλα.Για περισ. πληροφορίες και τιμή στείλτε μου instagram _sourbinoss_

Επεξ/σία από Spyros123321
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωλείται lancia delta hf integrale 1:8 μέχρι το 22 τεύχος και είναι συναρμολογημένα όλα.Αν ενδιαφέρεται κάποιος και θέλει να το αγοράσει να μου στείλει στο instagram  μου  _sourbinoss_ για να του πω τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
21 ώρες πριν, dimitrisdeltona είπε

Γνωρίζει κανείς τι τύπο μπαταρίας χρειάζεται για να λειτουργούν τα φώτα και ο ήχος του lancia?

Έχω την εντύπωση χωρίς να είμαι σίγουρος ότι πρέπει να είναι αυτός ο τύπος μπαταρίας

976962_185311238295314_604902125_o~2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και από εμένα ως άρρωστος και εγώ με τον μοντελισμό και ειδικά με αγώνες και ιδιαίτερα με αυτής της σχολής αυτοκίνητα αυτό το μοντέλο της Hachette είναι ότι σε πιο κοντινό και λεπτομερής αντιγραφή σαφώς και βγαίνει το σύνολο πολύ ακριβό ανάλογης κλίμακα μοντέλα είναι πολύ πολύ πιο ακριβά άρα αξίζει τον κόπο το χρήμα και τον χρόνο πιστεύω.. Επειδή όμως δεν μπορούσα να περιμένω με την αγωνία για το τι θα έχει μετά αν θέλετε αναζητήστε το τεύχος που θέλετε στ google και κάντε τη μετάφραση και θα δείτε τι είναι σε όλα χαχαχαχ 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Tasosgnk13 είπε

Γεια σας και από εμένα ως άρρωστος και εγώ με τον μοντελισμό και ειδικά με αγώνες και ιδιαίτερα με αυτής της σχολής αυτοκίνητα αυτό το μοντέλο της Hachette είναι ότι σε πιο κοντινό και λεπτομερής αντιγραφή σαφώς και βγαίνει το σύνολο πολύ ακριβό ανάλογης κλίμακα μοντέλα είναι πολύ πολύ πιο ακριβά άρα αξίζει τον κόπο το χρήμα και τον χρόνο πιστεύω.. Επειδή όμως δεν μπορούσα να περιμένω με την αγωνία για το τι θα έχει μετά αν θέλετε αναζητήστε το τεύχος που θέλετε στ google και κάντε τη μετάφραση και θα δείτε τι είναι σε όλα χαχαχαχ 😅

Χαχαχαχα αυτό το είχα κάνει κάποιους μήνες πρίν.ειχα μπει στο ιταλικό σάιτ και έβλεπα τι θα έχει το επόμενο τεύχος 😝αλλά από ένα σημείο και μετά τα τεύχη δεν ήταν διαθέσιμα και δεν μπορούσες να δεις τι θα περιέχει το κάθε τεύχος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/4/2020 στις 3:03 ΜΜ, dimitrakis1991 είπε

Χαχαχαχα αυτό το είχα κάνει κάποιους μήνες πρίν.ειχα μπει στο ιταλικό σάιτ και έβλεπα τι θα έχει το επόμενο τεύχος 😝αλλά από ένα σημείο και μετά τα τεύχη δεν ήταν διαθέσιμα και δεν μπορούσες να δεις τι θα περιέχει το κάθε τεύχος!!!

Πατάς τη μετάφραση και τα βγάζει κάτω από την εικόνα του τεύχους το μόνο σίγουρο είναι πως τέτοιο καιρό θα είμαστε περίπου στο 72 και θα έχουμε φτιάξει μοτέρ 3 πόρτες θα έχει δεθεί κατα πολύ χαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tasosgnk13 είπε

Πατάς τη μετάφραση και τα βγάζει κάτω από την εικόνα του τεύχους το μόνο σίγουρο είναι πως τέτοιο καιρό θα είμαστε περίπου στο 72 και θα έχουμε φτιάξει μοτέρ 3 πόρτες θα έχει δεθεί κατα πολύ χαχαχ

Ααα μάλιστα!κοίτα τώρα επειδή πάει καιρός και δεν θυμάμαι τα τεύχη πως πάνε και τι έχει το καθενα λεω να το αφήσω να υπάρχει ένα μυστήριο και μια αγωνία για το τι εξαρτήματα θα βρίσκω κάθε Παρασκευή που θα πηγαίνω στο περίπτερο 😝😝

Για το τεύχος 72 εννοείς σε έναν χρόνο από τώρα??εεεε δεν είναι και άσχημα!!!είχες πάρει πριν κάποιες εβδομάδες ένα ντοσιέ που έδιναν με 7€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, dimitrakis1991 είπε

Ααα μάλιστα!κοίτα τώρα επειδή πάει καιρός και δεν θυμάμαι τα τεύχη πως πάνε και τι έχει το καθενα λεω να το αφήσω να υπάρχει ένα μυστήριο και μια αγωνία για το τι εξαρτήματα θα βρίσκω κάθε Παρασκευή που θα πηγαίνω στο περίπτερο 😝😝

Για το τεύχος 72 εννοείς σε έναν χρόνο από τώρα??εεεε δεν είναι και άσχημα!!!είχες πάρει πριν κάποιες εβδομάδες ένα ντοσιέ που έδιναν με 7€?

Ναι το πηρα το διαμορφωσα ομως διαφορετικα οχι με την σειρα που εχουν βαλει αυτοι δλδ πρωτα κατασκευη μετα ιστορια ομαδες οδηγοι αγωνες κτλπ..αυριο που ειναι αργια ξερετε αν θα κυκλοφορησει? Α και στι τελος βαζω ολα τα πρωτοσελιδα

 

Επεξ/σία από Tasosgnk13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Tasosgnk13 είπε

Ναι το πηρα το διαμορφωσα ομως διαφορετικα οχι με την σειρα που εχουν βαλει αυτοι δλδ πρωτα κατασκευη μετα ιστορια ομαδες οδηγοι αγωνες κτλπ..αυριο που ειναι αργια ξερετε αν θα κυκλοφορησει? Α και στι τελος βαζω ολα τα πρωτοσελιδα

Αύριο θα κυκλοφορήσει κανονικά!!δεν έχει να λέει κάτι επειδή είναι αργία!!εγώ να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι πως τα έχω βάλει,αλλά κατασκευή και ιστορία είναι όπως τα έχεις βάλει και εσύ.τα πρωτοσέλιδα γιατί τα κρατάς?

1 λεπτό πριν, dimitrakis1991 είπε

Αύριο θα κυκλοφορήσει κανονικά!!δεν έχει να λέει κάτι επειδή είναι αργία!!εγώ να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι πως τα έχω βάλει,αλλά κατασκευή και ιστορία είναι όπως τα έχεις βάλει και εσύ.τα πρωτοσέλιδα γιατί τα κρατάς?

Και κάτι άλλο,το συναρμολογεις κάθε Παρασκευή που βγαίνει το περιοδικό ή θα περιμένεις να βγούνε όλα μαζί και μετά θα ξεκινήσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dimitrakis1991 είπε

Αύριο θα κυκλοφορήσει κανονικά!!δεν έχει να λέει κάτι επειδή είναι αργία!!εγώ να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι πως τα έχω βάλει,αλλά κατασκευή και ιστορία είναι όπως τα έχεις βάλει και εσύ.τα πρωτοσέλιδα γιατί τα κρατάς?

Και κάτι άλλο,το συναρμολογεις κάθε Παρασκευή που βγαίνει το περιοδικό ή θα περιμένεις να βγούνε όλα μαζί και μετά θα ξεκινήσεις?

Επειδη δεν θα αντεχα να τ φτιαξω σε 2.5 χρονια το φτιαχνω τρεχοντας μολις παω σπιτι 0-400 κανω απο τ περιπτερο χαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Tasosgnk13 είπε

Επειδη δεν θα αντεχα να τ φτιαξω σε 2.5 χρονια το φτιαχνω τρεχοντας μολις παω σπιτι 0-400 κανω απο τ περιπτερο χαχαχ

Χαχαχαχαχα έτσι ε?και εμένα καμιά φορά με πιάνουν τα διαολια και λέω να ξεκινήσω να τα φτιάχνω αλλά μετά κάνω yoga και ηρεμώ και λέω ας φτάσω μέχρι το 100 και μετά 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimitrakis1991 είπε

Χαχαχαχαχα έτσι ε?και εμένα καμιά φορά με πιάνουν τα διαολια και λέω να ξεκινήσω να τα φτιάχνω αλλά μετά κάνω yoga και ηρεμώ και λέω ας φτάσω μέχρι το 100 και μετά 😂😂😂

Να σου κανω λιγο σποιλ δεν θα ελεγα οτι ειναι απλο να ξερεις πολυ μα πολυ η λεπτομερια ειδικα στ ταμπλο με τ αυτοκολητακια θα ιδρωσεις απειρες φορες μεχρι να τ βαλεις σωστα χαχαχ και σε μερικα κομματια θα φας σιγουρα τα δαχτυλα σου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...