Προς το περιεχόμενο

Lancia Integrale 1:8


dimitrakis1991
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Tasosgnk13 είπε

Να σου κανω λιγο σποιλ δεν θα ελεγα οτι ειναι απλο να ξερεις πολυ μα πολυ η λεπτομερια ειδικα στ ταμπλο με τ αυτοκολητακια θα ιδρωσεις απειρες φορες μεχρι να τ βαλεις σωστα χαχαχ και σε μερικα κομματια θα φας σιγουρα τα δαχτυλα σου!!

Τα αυτοκόλλητα όντως πρέπει να είναι παιδεμα μεγάλο γιατί είναι και πολύ μικρά τα άτιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Tasosgnk13 είπε

Βαλαμε και το 24 τευχος

IMG_20200501_112600.jpg

IMG_20200501_112618.jpg

IMG_20200501_112627.jpg

Ωωωωραιος!!!εγώ σου την άλλη το έβαλα μαζί με τα υπόλοιπα κομμάτια σε ένα συρτάρι😝😉πάντως παίρνει μορφή σιγά σιγά.σκεφτομαι να τα μαζέψω όλα τα τεύχη όπως σου είπα και μετά να φτιάξω ένα βίντεο fast forward με την συναρμολόγηση του

12 ώρες πριν, dimitrakis1991 είπε

Τα αυτοκόλλητα όντως πρέπει να είναι παιδεμα μεγάλο γιατί είναι και πολύ μικρά τα άτιμα.

 

10 λεπτά πριν, dimitrakis1991 είπε

Ωωωωραιος!!!εγώ σου την άλλη το έβαλα μαζί με τα υπόλοιπα κομμάτια σε ένα συρτάρι😝😉πάντως παίρνει μορφή σιγά σιγά.σκεφτομαι να τα μαζέψω όλα τα τεύχη όπως σου είπα και μετά να φτιάξω ένα βίντεο fast forward με την συναρμολόγηση του

Επίσης έχω κανει το εξής.εχω πάρει διαφάνειες και βάζω μέσα το κάθε φύλλο

IMG_20200501_124014.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dimitrakis1991 είπε

Ωωωωραιος!!!εγώ σου την άλλη το έβαλα μαζί με τα υπόλοιπα κομμάτια σε ένα συρτάρι😝😉πάντως παίρνει μορφή σιγά σιγά.σκεφτομαι να τα μαζέψω όλα τα τεύχη όπως σου είπα και μετά να φτιάξω ένα βίντεο fast forward με την συναρμολόγηση του

Επίσης έχω κανει το εξής.εχω πάρει διαφάνειες και βάζω μέσα το κάθε φύλλο

IMG_20200501_124014.jpg

Ωραιο και αυτο να μην χαλασουν ποτε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, VyronPeristeri είπε

Δεν ηξερα οτι στο 26 ειναι το σασι!!! Τωρα πλεον καταλαβαινεις το μεγεθος του μοντελου!!! Ειναι τεραστιο!!!

Και εγώ σήμερα το κατάλαβα!!από τα βίντεο δεν φαίνεται πόσο μεγάλο είναι αλλά μόλις δεις το σασί τότε καταλαβαίνεις με τι έχεις να κάνεις όταν ολοκληρωθεί με το καλό!!και εγώ σήμερα στο περίπτερο σκαλωσα 🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Tasosgnk13 είπε

Μπηκε και το 27!! Μπορειτε να βαλετε το αμαξωμα επανω και θα δειτε πως δουλευει τ τιμονι χαχα

IMG_20200522_153159.jpg

Χαχαχαχα ήμουν σίγουρος ότι θα ανέβαζες update με το μοντέλο!!εγώ παραδοσιακά στο ντουλάπι μαζί με τα υπόλοιπα 26 τεύχη 😝

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimitrakis1991 είπε

Χαχαχαχα ήμουν σίγουρος ότι θα ανέβαζες update με το μοντέλο!!εγώ παραδοσιακά στο ντουλάπι μαζί με τα υπόλοιπα 26 τεύχη 😝

Επιβαλοταν να ανεβει χαρα στην υποκονη σου!! 😂😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ανακαλυψει κανεις αυτον τον τρελο;

https://forum.model-space.co.uk/default.aspx?g=posts&t=29841&p=12

Το εχει παει σε αλλο επιπεδο το θεμα!! Προσωπικα θα προσπαθησω να κλεψω καμια ιδεα αλλα οχι πολλα γιατι αμα χαλασεις καποιο κομματι αντε τρεχα μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, VyronPeristeri είπε

Εχει ανακαλυψει κανεις αυτον τον τρελο;

https://forum.model-space.co.uk/default.aspx?g=posts&t=29841&p=12

Το εχει παει σε αλλο επιπεδο το θεμα!! Προσωπικα θα προσπαθησω να κλεψω καμια ιδεα αλλα οχι πολλα γιατι αμα χαλασεις καποιο κομματι αντε τρεχα μετα.

Εντάξει ρε συ αυτός όπως πολύ σωστά είπες το έχει πάει αλλού!!!από τις τόσες φωτό που έχει ανεβάσει πρέπει να έχει ρίξει τόνους προσωπικής δουλειάς!!!πιάνουν τα χέρια του...αλλά άμα χαλάσει κανένα κομμάτι εκεί τι κάνεις?βέβαια στο ελληνικό σάιτ που διανεμει τα τεύχη μπορείς να το παραγγείλεις ξανά αλλά θα χρεωθείς τα 9€ του τεύχους + τα έξοδα αποστολής,οπότε δεν ξέρω κατά πόσο συμφέρει🤔🤔

4 ώρες πριν, Tasosgnk13 είπε

Επιβαλοταν να ανεβει χαρα στην υποκονη σου!! 😂😂

Ε λογικά αν όλα πάνε καλά μέσα στο 2022 που θα τελειώσει το τεύχος θα ξεκινήσω με το καλό 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...