Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, seithan είπε

Παίζει κανείς ακόμα το Online;

Είδα τον Lirik πριν απο λίγες εβδομάδες να το δοκιμάζει μετά απο καιρό και στους 10 που μίλησε οι 8 ήταν cheaters. Άλλοι πετούσαν στον αέρα σαν τον Superman, άλλοι ήταν άτρωτοι και σκοτωναν όποιον έβρισκαν μπροστά τους και άλλοι ήταν εντελώς αόρατοι και τραβούσαν περαστικούς με τα λάσο τους.

Με λίγα λόγια μπουρδέλο κανονικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 minutes ago, psof said:

Είδα τον Lirik πριν απο λίγες εβδομάδες να το δοκιμάζει μετά απο καιρό και στους 10 που μίλησε οι 8 ήταν cheaters. Άλλοι πετούσαν στον αέρα σαν τον Superman, άλλοι ήταν άτρωτοι και σκοτωναν όποιον έβρισκαν μπροστά τους και άλλοι ήταν εντελώς αόρατοι και τραβούσαν περαστικούς με τα λάσο τους.

Με λίγα λόγια μπουρδέλο κανονικό.

Κρίμας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, seithan είπε

Κρίμας

Για αυτό έχω πάψει εδώ και χρόνια να παίζω online είτε στο rdr2 είτε στο gta, ακόμη και στο cod, αυτά πάντα υπήρχαν και πάντα θα υπάρχουν, για αυτό παίζεις single player - offline και ησυχάζεις από δαύτα μια και καλή 😊

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει τρικ που μπορείς να κάνεις να παίξεις Online αλλά μόνος ή με την παρέα σου αλλά αν κάνετε αποστολές κτλ μετά σας πετάει πάλι σε public server.
Αν θυμάμαι καλά αφού μπεις online, κλείνεις την κάρτα δικτύου για 10-15 δευτερόλεπτα, μετά την ανοίγεις και είσαι σε prive lobby και μετά καλείς φίλους.
Αλλά και εγώ που το έλιωνα, όταν το σκότωσαν το παιχνίδι το online δλδ, το έβγαλα εντελώς και δεν έχω μπει ξανά από τότε.
Αυτό το peer 2 peer που έχει η R* ήταν/είναι/θα είναι τραγικό και ελεϊνό, υπάρχουν εργαλεία εκεί έξω που βρίσκουν το id σου και ξέρουν σε ποιο session είσαι και μπορούν -αν σε βάλουν στόχο- να μπαίνουν εκεί που είσαι όποτε θέλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν μη τι άλλο, πεφτουν πάρα πολύ τα Watts. Ναι με Μία σύγχρονη gpu τρέχει αέρα πατέρα Max 4K αλλά αξίζει το Fame Generation μόνο και μόνο για την κατανάλωση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι να πω οτι γενικά απολαμβάνω το RDO αλλά τεράστιο foul το autoaim με το gamepad ενόσω παίζω εγώ απέναντι νε m/k. Τα ιδια συμβαίνουν κ στο GTAO. 

Ταυτόχρονα παίζω κ RedM στον Daisy Town server ❤️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αν και late to the party (παρότι είχα  το παιχνίδι 3 χρόνια) αποφάσισα πριν μια εβδομάδα να το ξεκινήσω (βοήθησε και η νέα GPU σε αυτό).
Λίγες μόνο ώρες στο παιχνίδι και η φράση 'τι έχανα τόσα χρόνια' έρχεται διαρκώς στο μυαλό μου. Τι εξαιρετική μείξη γραφικών, αλληλεπίδρασης, κόσμου, λεπτομερειών, διαλόγων είναι αυτός; Δεν θα σχολιάσω μόνο την ιστορία, καθώς είμαι στην αρχή, αλλά έχω πάθει ευχάριστο σοκ, κάτι που έχει να μου συμβεί από το Death Stranding. Δυστυχώς δεν μπορώ να διαθέσω παρά λίγες ώρες την εβδομάδα, οπότε βλέπω να θέλω μήνες να το τελειώσω. Θα το απολαύσω με ηρεμία...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, newlynx είπε

Αν και late to the party (παρότι είχα  το παιχνίδι 3 χρόνια) αποφάσισα πριν μια εβδομάδα να το ξεκινήσω (βοήθησε και η νέα GPU σε αυτό).
Λίγες μόνο ώρες στο παιχνίδι και η φράση 'τι έχανα τόσα χρόνια' έρχεται διαρκώς στο μυαλό μου. Τι εξαιρετική μείξη γραφικών, αλληλεπίδρασης, κόσμου, λεπτομερειών, διαλόγων είναι αυτός; Δεν θα σχολιάσω μόνο την ιστορία, καθώς είμαι στην αρχή, αλλά έχω πάθει ευχάριστο σοκ, κάτι που έχει να μου συμβεί από το Death Stranding. Δυστυχώς δεν μπορώ να διαθέσω παρά λίγες ώρες την εβδομάδα, οπότε βλέπω να θέλω μήνες να το τελειώσω. Θα το απολαύσω με ηρεμία...

Ετοιμασου για ενα rollercoaster συναισθηματων ειδικα οσο προχωρας την ιστορια. Θελει το χρονο του μην το βιαστεις πουθενα να το παιξεις οπως το φανταστηκαν οι δημιουργοι του κανε τα παντα βοηθα καθε ανθρωπο γενικα ζησε το. Ειναι μια εμπειρια που λιγα παιχνιδια θα στην δωσουν. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είμαι  3ο κεφάλαιο και δεν κρύβω ότι έχω φάει τρελό κόλλημα. Διαβάζω για τύπους που έχουν 1000+ ώρες στο παιχνίδι και ανακαλύπτουν συνεχώς πράγματα, είδα και 1-2 βίντεο με γεγονότα-αποστολές που μπορεί να πετύχεις και έμεινα με το στόμα ανοικτό. Έχω ελαχιστοποιήσει την ενασχόληση με άλλα παιχνίδια για να μπορέσω να προχωρήσω, το πάω αργά και χωρίς πίεση, αλλά το πιο δύσκολο είναι να βρω χρόνο.
Πότε βγαίνει το 3 είπαμε; 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...