Προς το περιεχόμενο

Adidas Sales & Extra -20%


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, MetronAriston είπε
Cloud White / Cloud White / Core Black
 
 
Core Black / Core Black / Cloud White

μονο αυτα τα 2 παιζουν στα 75 ευρω με κουπονι cu... και ΟΧΙ ολα τα διαθεσιμα χρωματα , παρα μονο αυτα τα 2

αξιζει λετε ενα απο αυτα με κουπονι -30% cu στα 75 ευρω ultraboost?

πια επιλεξατε χρωμα?

Ultraboost με 75 δε ρωτάς καν. Το παίρνεις χθες. Και κόκκινο να ήταν θα έπαιρνα. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 251
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κι εγω θα ηθελα κωδικο Vodafone αν δεν τον χρειαστει καποιος. Μπορω να δωσω καποιο απο τα παιχνιδια που εχω στην αγγελια μου για ανταλλαγμα. Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. 

Δύο ερωτήσεις και από μένα: 1) Ο κωδικός ισχύει και για αγορά από φυσικό κατάστημα. Θέλω να δοκιμάσω τα παπούτσια γιατί έχω θέμα με τα νούμερα και

2) ψιλοοάσχετο....αλλά έχετε εμπειρία σε αυτά. Μπορειτε να μου συστήσετε ενα άνετο παπούτσι Αdidas για περπάτημα, βόλτα και γενικά καθημερινό casual ντύσιμο;

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

2) ψιλοοάσχετο....αλλά έχετε εμπειρία σε αυτά. Μπορειτε να μου συστήσετε ενα άνετο παπούτσι Αdidas για περπάτημα, βόλτα και γενικά καθημερινό casual ντύσιμο;

https://www.adidas.gr/superstar-foundation-shoes/B27136.html

Κλεινουν 3 χρονια στην κατοχη μου τα Χριστουγεννα, δεν εχουν βγει απο τα ποδια μου ολον αυτον τον καιρο. Φουλ ανετα, ταιριαζουν με ολα τα ρουχα, και casual και για εξοδο, λογω και χρωματος και σχεδιασμου.

https://www.adidas.gr/yung-96-shoes/EE3681.html

Τσιμπησα αυτα τωρα, τα εχει ενας φιλος μου τα φορουσε ολο το καλοκαιρι, πολυ ανετα και εντυπωσιακα παπουτσια.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε γκαις μια ερώτηση.

-Εγώ φοράω κανονικά 44 στα περισσότερα ζευγάρια ναικ αθλητικά

-. Έχω κάτι Adidas σταρακια 43.5.

 

-Έχω κάτι καζουαλ λακοστ 43 

-Έχω και κάτι παλαιά 8ετισς adidas adizero στυλ καλτσακι παπούτσι για γυμναστήριο 44.

 

Σκεφτομαι και εγώ αυτά τα ultra boost. Χρήση κυρίως τζιμ η διάδρομο η τρέξιμο χαλαρό σε στάδιο . Να πάω 44 η καλύτερά σε 44.5? Παίζει να χτυπάει λόγω χρήσης στο δάκτυλο? Στο πλάτος οκ θα ανοίξουν 

 

Επεξ/σία από costacurta
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Jake07 είπε

Ναι φιλε λειτουργει. Πηρα ultraboost απο 179,95 sale adidas -71,98 ηταν 107,97, -30% κωδικος vodafone στα 75,58 τελικη.

Ταυτοχρονη απαντηση ιδια αγορα? χαχα

 Και με το κωδικο της vodafone και το extra 20  σου βγηκε 75 ή δε μπορει να βαλεις 2 κουπονια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Lazorik είπε

Από την εφαρμογή MyCU ή στέλνεις sms adidas στο 54646. Κόστος 20 λεπτά.

εστειλα sms και μου απαντησε ανοιξε την εφαρμογη αλλα δε την βλεπω την προσφορα -30%...κανω κατι λαθος? ειμαι σε red1 συμβολαιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kaliakman είπε

Ευχαριστώ TS με το friend and family + Vodafone πήρα τα ultraboost 19 με 75 ευρώ. 

 

3 ώρες πριν, Jake07 είπε

Ναι φιλε λειτουργει. Πηρα ultraboost απο 179,95 sale adidas -71,98 ηταν 107,97, -30% κωδικος vodafone στα 75,58 τελικη.

Ταυτοχρονη απαντηση ιδια αγορα? χαχα

 

2 ώρες πριν, Antonis3d είπε

Ευχαριστω ολα τα παιδια, κι εγω ultraboost 19 με 75 ευρο, παρααα πολυ καλη τιμη

ποια πηρατε ακριβως;; βλεπω τα Ultraboost 19 είναι πολλα μοντελα.. δε ξερεις ποιο να διαλεξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, _emperor είπε

εστειλα sms και μου απαντησε ανοιξε την εφαρμογη αλλα δε την βλεπω την προσφορα -30%...κανω κατι λαθος? ειμαι σε red1 συμβολαιο

Νομίζω είναι μόνο για συνδρομητές CU, όχι για όλους όσους έχουν vodafone.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Green Dragon είπε

Καλησπέρα παιδιά. 

Δύο ερωτήσεις και από μένα: 1) Ο κωδικός ισχύει και για αγορά από φυσικό κατάστημα. Θέλω να δοκιμάσω τα παπούτσια γιατί έχω θέμα με τα νούμερα και

2) ψιλοοάσχετο....αλλά έχετε εμπειρία σε αυτά. Μπορειτε να μου συστήσετε ενα άνετο παπούτσι Αdidas για περπάτημα, βόλτα και γενικά καθημερινό casual ντύσιμο;

Ευχαριστώ!

1)Οχι μονο απο το σαιτ

2)τα ουλτραμποοστ που σου λενε ειναι πολυ καλα 

19 λεπτά πριν, MasterX είπε

ποια πηρατε ακριβως;; βλεπω τα Ultraboost 19 είναι πολλα μοντελα.. δε ξερεις ποιο να διαλεξεις

κανε σερτς ultraboost man θα σου βγαλει ολα τα μοντελα δυστθχως καποιες τιμες αλλαζουν αναλογα και χρωμα η μοντελο κωδικου-αυτα που λενε τα παιδια για 75 ειναι της αρχικης 107,97

33 λεπτά πριν, stathisgs800 είπε

 Και με το κωδικο της vodafone και το extra 20  σου βγηκε 75 ή δε μπορει να βαλεις 2 κουπονια?

ενα μονο κουπονι απλα της βοντ ειναι 10% μεγαλυτερη απο την αλλη,nevertheless και η αλλη ειναι τιμια καθως υπολογιστε σου δινει 25-40% σε αρκετα προιοντα και κουμπωνεις επιπλεον 20%

 

 

 

παιδια και εγω να ρωτησω οσους runners εχουν adidas γενικα ειναι ανοιχτα?φοραω 44 να παω για 44 η για 44 k 2/3???Στο μεγεθολογιο της adidas βγαζω 27,9 εκατοστα που αναλογουν σε 44 νουμερο απλα φοβαμαι λογω χρησης μην χτυπησουν μπροστα

 

οριστε και το λινκ για οσους επισης θελουν 

https://www.sportys.gr/content/2361/μεγεθολόγιο-παπουτσιών

τα μετρας βαζοντας μια λευκη Α4 μολυβι σχεδιο και μετα μετρο.

 

 

 

 

τελος για οσους ρωταν για βονταφον εγω εχω σταθερο και επισης και απο εκει περνανε οι κωδικοι πρπει να ειναι σφαλμα συστηματος που το παρακαμπτει καποιες φορες μλιστα σου δινει και κωδικους τζαμπα,εχει συζητηθει δεκαδες φορες και εδω και στο αλλο φορουμ τηλεφωνων

Επεξ/σία από rudigarcia222
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, iSAD είπε

Εμενα τωρα με αφηνει να βααλω μονο εναν κωδικο. Κανω κατι λαθος??

Ναι, το λαθος σου ειναι οτι δεν διαβασες τι λενε οι προηγουμενοι χαχαχα

Μονο 1(ενα) κωδικο μπορεις να βαλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...