Προς το περιεχόμενο

Adidas Sales & Extra -20%


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 251
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 λεπτά πριν, iSAD είπε

Γιατι λεγαν για 2 κωδικους , σε καποια φααση με βαλε και εμενα να βαλω και 2ο κωδικο αλλα τωραα παπαλα

Λάθος κατάλαβες:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, iSAD είπε

Διααβασε τα πρωτα 4-5 σχολιαα και θα δεις οτι λενε πηραν 2 κωδικους ενας ο EXTRA20 και ενας της CU

εχτε μπερδεψει τα μπουτια σας γιατι βαριεστε που ζειτε δεν σε λεει 2 κωδικους σε λεει 2 εκπτωσεις την friends and family μαζι ειτε με το εκπτωτικο κουπονι ειτε με το βονταφον κουπονι,επιπλεον ολα τα σαιτ ενα παρομοιο μπανερ ταμειου εχουν οπου εχει επιλογη κωδικου,ΕΝΟΣ κωδικου!!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, di maria kun είπε

εχτε μπερδεψει τα μπουτια σας γιατι βαριεστε που ζειτε δεν σε λεει 2 κωδικους σε λεει 2 εκπτωσεις την friends and family μαζι ειτε με το εκπτωτικο κουπονι ειτε με το βονταφον κουπονι,επιπλεον ολα τα σαιτ ενα παρομοιο μπανερ ταμειου εχουν οπου εχει επιλογη κωδικου,ΕΝΟΣ κωδικου!!!!!

Ευχαριστώ TS με το friend and family + Vodafone πήρα τα ultraboost 19 με 75 ευρώ. 

Αυτο το σχολιο εσυ το ειδες?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Antonis3d είπε

Οσοι δεν ξερετε τι νουμερο να παρετε πηγαιντε σε μαγαζι και δοκιμαστε, παντου υπαρχουν αυτα τα παπουτσια

εμενα το συγκεκριμενο μοντελο ουλτραμποστ στην πολη μου δεν υπαρχει σε καταστημα πηγα και επειδη οι γραμμες αναλογα μοντελο διαφερουν γιαυτο αν ειναι κατοχος κανεις θα ηθελα να μθω πως καθεται

1 λεπτό πριν, iSAD είπε

Ευχαριστώ TS με το friend and family + Vodafone πήρα τα ultraboost 19 με 75 ευρώ. 

Αυτο το σχολιο εσυ το ειδες?? 

φιλε δεν σχολιαζω αλλο να επεμβει ο ματριξ πιο απλα δεν μπορεσα να στο γραψω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, di maria kun είπε

εμενα το συγκεκριμενο μοντελο ουλτραμποστ στην πολη μου δεν υπαρχει σε καταστημα πηγα και επειδη οι γραμμες αναλογα μοντελο διαφερουν γιαυτο αν ειναι κατοχος κανεις θα ηθελα να μθω πως καθεται

Προσωπικά φοράω 41 1/3 στην adidas. Είτε αυτό είναι ultraboost, είτε superstar, είτε stansmith.

Επεξ/σία από christakos07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εν τω μεταξύ βάζω στο καλάθι 2 ζευγάρια παπούτσια αξίας 103€. Μου βγάζει δωρεάν μεταφορικά για το ένα ζευγάρι και 4,99€ μεταφορικά για το άλλο 🙄. Βάζω την έκπτωση 30% και με χρεώνει 2 φορές τα μεταφορικά 4,99€ + 4,99€... 😲 Τι γίνεται τελικά, έχει "τιλτάρει" η σελίδα τους ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Dinos_12345 είπε

Ο κωδικός Vodafone βγαίνει από cu φοιτητικό; Έχω δώσει στον πατέρα μου μια κάρτα, αν ξέρει κανείς, να του πω να μου στείλει

Λέει για CU συνδρομητές και όχι ειδικά για φοιτητές, οπότε θα μπορείς να πάρεις κωδικό από οποιοδήποτε αριθμό CU.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο 3stripes παντελόνια & δύο 3stripes jackets, σύνολο 98,30€.

Νot bad. 

Τα ultraboost τα είχα πάρει και εγώ στα 75 ευρώ πριν λίγο καιρό που είχε παίξει παρόμοια προσφορά. 

Κάθε λίγο καιρό παίζουν τέτοιες προσφορές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...