Προς το περιεχόμενο

Adidas Sales & Extra -20%


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Πάντως επειδή τα superstar τα έχω εις διπλούν σε ολόμαυρα και άσπρα με μαύρες ρίγες, η ποιότητά τους είναι μέτρια.

Στα 60-65 ευρώ είναι ok παπούτσι αλλά για παραπάνω δεν αξίζουν με την καμία. Προσωπική γνώμη πάντα. 

Το ότι είναι διαδεδομένα και έχουν ρεύμα δεν έχει καμία σχέση με την ποιότητα.

Απ την άλλη τα ultraboost s&l που βγαίνουν με την χρήση του κωδικού 20% στα 95 και με την χρήση 30% στα 84 είναι πολύ καλής ποιότητας παπούτσι με φοβερή άνεση (αρκεί να πάρετε μισό νούμερο μεγαλύτερα). 

δε θα διαφωνήσω καθόλου. Απλα τα ultraboost για μένα είναι εντελώς αθλητικό παπούτσι και δεν τα χρησιμοποιώ. Για βόλτα με τζινάκι η στη δουλειά δε μου αρέσουν. Γούστα βέβαια είναι αυτά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 251
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, genius_13 είπε

 

Έχω ένα-δύο κουπόνια που δεν θα χρειαστώ , για να μην μπλέκουμε με μηνύματα κάνετε reaction στο ποστ μου , θα βάλω τα ονόματα σας σε μια εφαρμογή και όποιον βγάλει .. Μέχρι αύριο το πρωί. 😎

* Να αξίζει τον κόπο ναι ; Μην είναι για ένα προϊόν ξέρω γω :) 

 

UPDATE: Ο πρώτος νικητής @takinio έχει πάρει ήδη κουπόνι από άλλο μέλος οπότε δεν το χρειάζεται , ξανά έτρεχα την κλήρωση και ο νικητής είναι ο @Sterg_

d00JxI5.png

Έχεις ΠΜ.

 

Επεξ/σία από genius_13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, squib είπε

δε θα διαφωνήσω καθόλου. Απλα τα ultraboost για μένα είναι εντελώς αθλητικό παπούτσι και δεν τα χρησιμοποιώ. Για βόλτα με τζινάκι η στη δουλειά δε μου αρέσουν. Γούστα βέβαια είναι αυτά

Διάβασα παραπάνω τα σχόλια σας για τα superstar και δεν είναι πολύ κολακευτικά. Τα ultraboost μου φάνηκαν και μένα πολύ αθλητικά και δεν θα μου άρεσαν για χαλαρό περπάτημα, βόλτα ή ακόμη και casual στη δουλειά. 

Έτσι θέλω να δω τα: 

https://www.adidas.gr/yung-96-shoes/EE3681.html και

https://www.adidas.gr/energyfalcon-shoes/EE9844.html

Και εν τω μεταξύ, αν έχετε να μου προτείνετε κάποιο άνετο παπούτσι- ας είναι και από άλλη εταιρεία- για περπάτημα, ευχαρίστως να το δω. Σημειωτέον βάρος 100kg και ύψος 1.92, άρα χρειάζεται να είναι και αρκετά ανθεκτικό. 

Επεξ/σία από Green Dragon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Διάβασα παραπάνω τα σχόλια σας για τα superstar και δεν είναι πολύ κολακευτικά. Τα ultraboost μου φάνηκαν και μένα πολύ αθλητικά και δεν θα μου άρεσαν για χαλαρό περπάτημα, βόλτα ή ακόμη και casual στη δουλειά. 

Έτσι θέλω να δω τα: 

https://www.adidas.gr/yung-96-shoes/EE3681.html και

https://www.adidas.gr/energyfalcon-shoes/EE9844.html

Και εν τω μεταξύ, αν έχετε να μου προτείνετε κάποιο άνετο παπούτσι- ας είναι και από άλλη εταιρεία- για περπάτημα, ευχαρίστως να το δω. Σημειωτέον βάρος 100kg και ύψος 1.92, άρα χρειάζεται να είναι και αρκετά ανθεκτικό. 

Τα ultraboost ειναι κορυφη και ταιριαζουν για καθε περισταση. Στο περπατημα ειναι φοβερα και σε δουλεια με casual ντυσιμο τα φορω καθημερινα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, waterpolistas είπε

Τα ultraboost ειναι κορυφη και ταιριαζουν για καθε περισταση. Στο περπατημα ειναι φοβερα και σε δουλεια με casual ντυσιμο τα φορω καθημερινα.

Κάποια έκπτωση προφανώς έχει λήξει, αφού μου βγάζει 107,97 ευρώ.

Screenshot-20191011-172934-Brave.jpg

Κρίμα...άργησα. 

Επεξ/σία από Green Dragon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Κάποια έκπτωση προφανώς έχει λήξει, αφού μου βγάζει 107,97 ευρώ.

Screenshot-20191011-172934-Brave.jpg

Κρίμα...άργησα. 

Μολις δοκιμασα EXTRA20  και παιζει ,βαλε κεφαλαια το extra μηπως παιζει ρολο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Κάποια έκπτωση προφανώς έχει λήξει, αφού μου βγάζει 107,97 ευρώ.

Screenshot-20191011-172934-Brave.jpg

Κρίμα...άργησα. 

Δεν έληξε τίποτα. Τόση είναι η τιμή στα συγκεκριμένα μοντέλα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, takinio είπε

Μολις δοκιμασα EXTRA20  και παιζει ,βαλε κεφαλαια το extra μηπως παιζει ρολο.

Παίζει το EXTRA20 είτε μικρά ή κεφαλαία τα βάλεις, αλλά πάλι 107,90 σου βγάζει τελική τιμή.

3 ώρες πριν, christakos07 είπε

Δεν έληξε τίποτα. Τόση είναι η τιμή στα συγκεκριμένα μοντέλα!

Λέω ότι κάποια έκπτωση έπαψε να ισχύει, γιατί αν δεις τις προηγούμενες σελίδες, πολλοί συμφορουμίτες αγόρασαν τα ultraboost 19 με 75 ευρώ ( κουπόνι vodafone CU ) ή 85 ευρώ ( κουπόνι EXTRA20 ).  Πάντως όχι 107,90.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ειναι για ολα τα ultraboost ιδια η τιμη ,νομιζω οτι αυτα που εχουν με την εκπτωση friends and family 107,97, βγαινουν αναλογα το κουπονι 75 η 85 ευρω.

Πχ εγω πηρα αυτα και βγηκαν με της voda το κουπονι 75.

https://www.adidas.gr/ultraboost-19-shoes/G54009.html

Επεξ/σία από takinio
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Παίζει το EXTRA20 είτε μικρά ή κεφαλαία τα βάλεις, αλλά πάλι 107,90 σου βγάζει τελική τιμή.

Λέω ότι κάποια έκπτωση έπαψε να ισχύει, γιατί αν δεις τις προηγούμενες σελίδες, πολλοί συμφορουμίτες αγόρασαν τα ultraboost 19 με 75 ευρώ ( κουπόνι vodafone CU ) ή 85 ευρώ ( κουπόνι EXTRA20 ).  Πάντως όχι 107,90.

Δεν έχουν όλα τα ultraboost την ίδια τιμή.

Επεξ/σία από christakos07
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Παίζει το EXTRA20 είτε μικρά ή κεφαλαία τα βάλεις, αλλά πάλι 107,90 σου βγάζει τελική τιμή.

Λέω ότι κάποια έκπτωση έπαψε να ισχύει, γιατί αν δεις τις προηγούμενες σελίδες, πολλοί συμφορουμίτες αγόρασαν τα ultraboost 19 με 75 ευρώ ( κουπόνι vodafone CU ) ή 85 ευρώ ( κουπόνι EXTRA20 ).  Πάντως όχι 107,90.

Αγόρασαν το ultraboost που κάνει 100 κάτι όχι αυτό που έχει 135 που εχεις επιλέξει εσύ ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, takinio είπε

Δεν ειναι για ολα τα ultraboost ιδια η τιμη ,νομιζω οτι αυτα που εχουν με την εκπτωση friends and family 107,97, βγαινουν αναλογα το κουπονι 75 η 85 ευρω.

Πχ εγω πηρα αυτα και βγηκαν με της voda το κουπονι 75.

https://www.adidas.gr/ultraboost-19-shoes/G54009.html

 

7 λεπτά πριν, christakos07 είπε

Δεν έχουν όλα τα ultraboost την ίδια τιμή.

 

7 λεπτά πριν, giannhs.m είπε

Αγόρασαν το ultraboost που κάνει 100 κάτι όχι αυτό που έχει 135 που εχεις επιλέξει εσύ ..

Έχετε δίκιο παιδιά.....Ξεκινάνε από διαφορετική τιμή τα Ultraboost 19.....Εκείνα που έχουν αρχική 107, βγαίνουν με την έκπτωση 85. Ευχαριστώ όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έριξα και εγώ την παραγγελία μου, για ultraboost 19 black. Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα με το νούμερο...47 1/3. Φαντάζομαι ότι υπάρχει διαδικασία αλλαγής, σε μικρότερο ή μεγαλύτερο νούμερο, αν χρειαστεί!

6 λεπτά πριν, oraiustepe είπε

Μέχρι πότε παίζει η προσφορά γιατί θα μπορέσω να αγοράσω απο Δευτέρα; 

Δεν είναι σίγουρο. Εξαρτάται από τα διαθέσιμα κομμάτια και τη ζήτηση. 

Επεξ/σία από Green Dragon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...