Προς το περιεχόμενο

Adidas Sales & Extra -20%


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσπαθω να παρω κωδικο απο τη συνδεση σταθερης αλλα δεν μπορω να συνδεθω στο myhomeaccount λογω εργασιων συντηρησης λεει

μπορουμε να χρησιμοποιησουμε κωδικο απο CU που ειναι σε αλλο ονομα με ατο δικο μας που θα βαλουμε στη παραγγελια;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 251
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, MasterX είπε

προσπαθω να παρω κωδικο απο τη συνδεση σταθερης αλλα δεν μπορω να συνδεθω στο myhomeaccount λογω εργασιων συντηρησης λεει

μπορουμε να χρησιμοποιησουμε κωδικο απο CU που ειναι σε αλλο ονομα με ατο δικο μας που θα βαλουμε στη παραγγελια;

Φυσικά. Δεν γίνεται κάποια διασταύρωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, MasterX είπε

προσπαθω να παρω κωδικο απο τη συνδεση σταθερης αλλα δεν μπορω να συνδεθω στο myhomeaccount λογω εργασιων συντηρησης λεει

μπορουμε να χρησιμοποιησουμε κωδικο απο CU που ειναι σε αλλο ονομα με ατο δικο μας που θα βαλουμε στη παραγγελια;

Από τη σύνδεση σταθερής έτσι και αλλιώς δεν πρόκειται να πάρεις κωδικό. Είναι μόνο για συνδρομητές CU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, volleyball είπε

Από τη σύνδεση σταθερής έτσι και αλλιώς δεν πρόκειται να πάρεις κωδικό. Είναι μόνο για συνδρομητές CU

καποιοι πιο πανω ειπαν οτι γινεται.. επισης τον προηγουμενο μηνα το ειχα βρει μεσα απο το VODAFONE THANK YOU οτι εχεικαι την Adidas στις εκπτωσεις


edit: καταφερα να συνδεθω τωρα στο myhomeaccount και δεν βρισκω μεσα στις εκπτωσεις του THANK YOU την Adidas.. μαλλον σταματησε αυτο

Επεξ/σία από MasterX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks ts!

πήρα ένα ζευγάρι gazelle για το γιό μου, δύο φανέλες προπόνησης και δύο ζευγάρια κάλτσες για μένα 

σύνολο 57,5€! στα μαγαζιά έξω τόσο ή και παραπάνω έχουν μόνο τα gazelle 😀

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.adidas.gr/ultraboost-19-shoes/G54008.html

Αξίζουν αυτά για γυμναστήριο? 

Έχω τα swift run summer trainers και μετα απο 2 μέρες με κουράζουν. 

Οπότε αν κατάλαβα καλά με τον κωδικό 20% πάει στα 85 ενώ με τον Voda στα 75, ε? 

Αν θέλει κάποιος να στείλει κωδικό voda και να του βάλω 2-3 ευρώ σε pp, καλώς.

Επισης, τα παραπανω παπούτσια τα έχω σε 46 (όπως και air force και superstar). Φαντάζομαι και αυτά 46 ε? 

Επεξ/σία από overpower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://m.adidas.gr/solar-lt-trainer-shoes/F36344.html?forceSelSize=F36344_630

Τσίμπησα και εγώ το παραπάνω ζευγάρι μαζί με μια φόρμα και ένα φούτερ στα 84 ευρώ σύνολο. Μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, overpower είπε

https://www.adidas.gr/ultraboost-19-shoes/G54008.html

Αξίζουν αυτά για γυμναστήριο? 

Έχω τα swift run summer trainers και μετα απο 2 μέρες με κουράζουν. 

Οπότε αν κατάλαβα καλά με τον κωδικό 20% πάει στα 85 ενώ με τον Voda στα 75, ε? 

Αν θέλει κάποιος να στείλει κωδικό voda και να του βάλω 2-3 ευρώ σε pp, καλώς.

Επισης, τα παραπανω παπούτσια τα έχω σε 46 (όπως και air force και superstar). Φαντάζομαι και αυτά 46 ε? 

Στο φόρουμ του ρανινκ προτείνονται αρκετά επίσης αν δεις και στο σαιτ έχουν χιλιάδες θετικές. 

Τώρα άπο όσο έψαξα έχουν στενή γραμμή και αφού τα θες για αθλητική δραστηριότητα σου προτείνω μισό νούμερο παραπάνω. Και σε κατάστημα με αθλητικα αν πας αυτό θα σου πουν 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, costacurta είπε

Στο φόρουμ του ρανινκ προτείνονται αρκετά επίσης αν δεις και στο σαιτ έχουν χιλιάδες θετικές. 

Τώρα άπο όσο έψαξα έχουν στενή γραμμή και αφού τα θες για αθλητική δραστηριότητα σου προτείνω μισό νούμερο παραπάνω. Και σε κατάστημα με αθλητικα αν πας αυτό θα σου πουν 

Δηλαδή καλύτερα να πάρω 46 και 2/3 ε? 

Επισης, πόσο καιρό παίρνει η παράδοση? Μου βγάζει για μέχρι 21 Οκτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, overpower είπε

Δηλαδή καλύτερα να πάρω 46 και 2/3 ε? 

Επισης, πόσο καιρό παίρνει η παράδοση? Μου βγάζει για μέχρι 21 Οκτ

Σωστός. Αυτό ακριβώς αναφέρουν στο ρανινκ μισό η ένα παραπάνω για αθλητικη χρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...