Προς το περιεχόμενο

Adidas Sales & Extra -20%


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 251
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν έχουμε παλιό μοντέλο ουλτραμπουστ πχ, το νουμερο στα νέα ουλτραμπουστ θαναι ίδιο ε;

ξέρουμε ποσο θα κρατήσει η προσφορά;

Επεξ/σία από burnin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωω σήμερα είδα το θρεντ και προχτες πήγα και τα έσκασα καλά στην αντιντας 😭

Έχω φάει τον κόσμο από το πρωί να βρω κωδικό κ όλοι έχουν κοσμοτε πανάθεμα μας. Αν μπορούσε κάποιος έναν κωδικό θα τον χιλιοχιλιοευχαριστουσα. Σρυ για το οφτοπικ αλλά οι τιμές είναι πολύ καλές κ θέλω να πάρω πολλά. Ευχαριστώ εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί έχετε φαγωθεί όλοι με τον κωδικό;

Ο EXTRA20 δίνει επιπλέον 20% στις ήδη μειωμένες τιμές.

Ο κωδικός από CU δίνει 30%. Άρα αν δεν έχετε CU, χάνετε ενα 10%. Για να ακριβολογούμε δεν το χάνετε ακριβώς, απλά σας έχει δημιουργηθεί η ψευδαίσθηση ότι πρέπει να πάρετε το επιπλέον 10%.

Δεν θα σας δώσει κάνεις κωδικό, αφού επιτρέπεται ένας, ανα δεκαπέντε μέρες. Οπότε αντί να ζητιανεύετε, προχώρηστε σε παραγγελία, προτού λήξει το EXTRA20.

 

Επεξ/σία από christakos07
  • Like 15
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, christakos07 είπε

Γιατί έχετε φαγωθεί όλοι με τον κωδικό;

Ο EXTRA20 δίνει επιπλέον 20% στις ήδη μειωμένες τιμές.

Ο κωδικός από CU δίνει 30%. Άρα αν δεν έχετε CU, χάνετε ενα 10%. Για να ακριβολογούμε δεν το χάνετε ακριβώς, απλά σας έχει δημιουργηθεί η ψευδαίσθηση ότι πρέπει να πάρετε αυτό το επιπλέον 10%.

Δεν θα σας δώσει κάνεις κωδικό, αφού επιτρέπεται ένας, ανα δεκαπέντε μέρες. Οπότε αντι να ζητιανεύετε, προχώρηστε σε παραγγελία πριν λήξει το EXTRA20.

Ετσι ειναι παιδια, 10% διαφορά, δεν ειναι κατι τραγικο, ιδιαιτερα σε μικρο τελικο ποσό παραγγελίας.

Λοιπον, οποιος φιλος απο τα παλια εδω μεσα (οσοι δηλ εχουμε κατα καιρους ανταλλαξει θετικα μηνυματα ή ποστς), θελει να βαλει μεγαλη παραγγελια, ας μου στειλει pm.

2 διαθεσιμοι κωδικοι. +1 ακομη αυριο αν δεν τον χρησιμοποιησω. Αυριο ληγουν anyway.

Αν δεν θελει καποιος φιλος, τους στελνω σε ενδιαφερομενους.

Παρακληση, μόνο οποιος θελει για μεγαλο ποσο, ωστε να αξιζει τον χρονο μας.

Μην μου προτεινετε ανταλλαγη ή paypal κλπ, δεν θελω ανταλλαγμα.

Αν δεν απαντησω, σημαινει οτι δοθηκαν, δεν θα εχω χρονο να απανταω προσωπικα αν δοθουν οι κωδικοι, χωρις παρεξηγηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, volleyball είπε

Τα προϊόντα έρχονται από Γερμανία και μετά αναλαμβάνει άλλη εταιρεία courier εδώ Ελλάδα, ξέρει κάποιος ;

Εγώ που έχω παραγγείλει αρκετές φορές και μένω Αθήνα (δε ξέρω αν έχει σχέση) DHL μέχρι την πόρτα. Δεν αναλαμβάνει άλλη εταιρεία. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει είναι που δεν ήθελα να κάνω αγορές μέχρι τα Χριστούγεννα...

Ευχαριστούμε για την πληροφορία φίλε! :) 

image.png.6e7e56bcef2b00b37b82458f1af24e94.png

Επίσης να προσθέσω ότι αυτό με το CU που ζητιανεύουν όλοι είναι ρε παιδιά λίγο κουραστικό. Δηλαδή τί extra20 τί έξτρα 30. Chill. 

Στην τελική, αν είναι να κάνετε καμιά παραγγελία που σας βγαίνει με το 20% 500€, εκεί να πω ναι έχει νόημα που ψάχνετε το έξτρα 10 της cu. Αλλά εκεί στο κάτω κάτω πηγαίντε κάντε ένα CU, πάρτε την έκπτωση και πετάξτε τη SIM. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανάθεμα την στιγμή που είδα το θέμα 😆

dm47P7f.png

 

Έχω ένα-δύο κουπόνια που δεν θα χρειαστώ , για να μην μπλέκουμε με μηνύματα κάνετε reaction στο ποστ μου , θα βάλω τα ονόματα σας σε μια εφαρμογή και όποιον βγάλει .. Μέχρι αύριο το πρωί. 😎

* Να αξίζει τον κόπο ναι ; Μην είναι για ένα προϊόν ξέρω γω :) 

Επεξ/σία από genius_13
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, volleyball είπε

Τα προϊόντα έρχονται από Γερμανία και μετά αναλαμβάνει άλλη εταιρεία courier εδώ Ελλάδα, ξέρει κάποιος ;

Έρχονται με DHL αλλά άμα στο μέρος σου δεν έχεις DHL αναλαμβάνει η speedex( έτσι έγινε σε εμένα που ζω επαρχία)

Στις 9/10/2019 στις 12:40 ΜΜ, kaliakman είπε

Ευχαριστώ TS με το friend and family + Vodafone πήρα τα ultraboost 19 με 75 ευρώ. 

Πως γίνεται να έβαλες και τους 2 κωδικούς , εμένα μόνο έναν αφήνει να βαλω 

Edit: γράψε λάθος φίλε, τώρα που το διάβασα καλύτερα βγάζει νόημα

Επεξ/σία από Iliaz
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 λεπτό πριν, Dannie είπε

Στο σκουρτζ ποσο εχουν;;;

66,97€ o φτηνότερος. Οπότε 60€ και χωρίς αμφιβολία αυθεντικότητας

Επεξ/σία από squib
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως επειδή τα superstar τα έχω εις διπλούν σε ολόμαυρα και άσπρα με μαύρες ρίγες, η ποιότητά τους είναι μέτρια.

Στα 60-65 ευρώ είναι ok παπούτσι αλλά για παραπάνω δεν αξίζουν με την καμία. Προσωπική γνώμη πάντα. 

Το ότι είναι διαδεδομένα και έχουν ρεύμα δεν έχει καμία σχέση με την ποιότητα.

Απ την άλλη τα ultraboost s&l που βγαίνουν με την χρήση του κωδικού 20% στα 95 και με την χρήση 30% στα 84 είναι πολύ καλής ποιότητας παπούτσι με φοβερή άνεση (αρκεί να πάρετε μισό νούμερο μεγαλύτερα). 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...