Προς το περιεχόμενο

Overwatch 2


kostasgpa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Thresh είπε

Searching for game server...Game server connection failed, retrying...

Endless loop. 😛

εμενα τωρα βρηκε σερβερ και ειμαι queue 30000 😁

o AngryJoe που παρακολουθω τωρα, βαρεθηκε να περιμενει, και εβαλε το Marauders να παιξει. 😆

α ρε Blizzard, τοσα χρονια και παντα απροετοιμαστη παραμενεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 509
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 λεπτά πριν, KilliK είπε

εμενα τωρα βρηκε σερβερ και ειμαι queue 30000 😁

o AngryJoe που παρακολουθω τωρα, βαρεθηκε να περιμενει, και εβαλε το Marauders να παιξει. 😆

α ρε Blizzard, τοσα χρονια και παντα απροετοιμαστη παραμενεις.

Έπαιξα εγώ λίγο. Μόνο tutorial αφήνει και με bots. Επίσης 1lvl με έβγαλε χωρίς τα skins από το ΟW1. Μάλλον θα μπουν μετά. Έχει μπαγκαρει το σύμπαν. Ούτε εικονίδια ούτε τίποτα. Λογικά θα τα περάσουν από το 1. Δεν μπορεί να μου τα έφαγε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Έγινε χαμός λες και δεν πρόκειται για OW 1.5 :P

Ε καλά επειδή είναι τζάμπα και αρχή ακόμα.

Εγώ που χάζευα streamers στο twitch τα ίδια με το OW1 έβλεπα. Ίδιοι heroes, ίδια maps, σχεδόν ίδια γραφικά.

Το ότι προσθέσανε 1 map και 2 heroes μετά από 3 χρόνια που το είχαν παρατημένο δεν μου λέει κάτι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί με βάζει να ξεκλειδώνω παίχτες; blizzard  σε έχω πληρώσει εγώ δεν είμαι τσαμπατζης. Που είναι τα σκινς μου ακόμα; Τα σπρέι;

Επεξ/σία από Tetrabitos
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται μονο τα παιχνιδια της Blizzard να έχουν πάντα θέματα με τους servers day one? :D

Εδω θα ειμαστε που και στο Diablo 4 πάλι θα υπάρχουν θέματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

4 παρατηρήσεις πάντως απο μένα για το παιχνίδι.

α)το battle pass ανεβαίνει απίστευτα αργά/δύσκολα, αν δεν κυνηγάς τα challenges και απλά μπαίνεις να παίξεις μερικά παιχνιδια.

2 quick play παιχνιδια(1W,1L)και πήγε μέχρι την μέση στο πρωτο lvl(με first win of the day+παραπάνω xp λόγω ρολου).

Για free to play players, αυτο το μοντέλο ειναι απλά τραγικό, αν ειναι να πρέπει να φτάσουν level 55 για τον νεο ηρωα

β)Οι τιμές του shop ειναι οτι χειρότερο έχει γίνει στην ιστορια των online competitive παιχνιδιών.

20ευρώ για legendary skin απο το προηγούμενο παιχνιδι ειναι κυριολεκτικά για γέλια.

Μονο το battle pass δικαιολογεί αγορά και παραδόξως εχει την πιο λογική τιμή για αυτά που προσφέρει.

γ)ούτε κρύο, ούτε ζέστη για το νέο format 5v5. Απο την μια μου αρέσει που περιορίζει με αυτο τον τρόπο τις 2 ασπίδες απο τα 2 τανκ(θα μπορούσαν βέβαια να άλλαζαν σε 1Τ,3DPS,2Support αν ηθελαν), από την άλλη γίνονται πολύ περισσότερο team focused τα παιχνιδια,κοινώς σε σπρώχνει πιο πολύ σε pre made, γιατι με ραντομάδες ειναι σκούρα τα πράγματα.

δ)το οτι μπορείς να βλέπεις όλα τα stats στο νέο scoreboard, βλέπω να δημιουργεί πολλούς τσακωμούς πχ support να κράζουν τους dps για low dmg ή και αντίστροφα για low healing.

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, ilos said:

Καλά D3 θυμάμαι 1 βδομάδα κάναμε για να μπούμε μετά το launch χωρίς να βγάζει errors...

Καλά κρασιά.

Και πάλι καλά  στο World of Warcraft έκανε Τουλάχιστον ένα μήνα στο launch. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...