Προς το περιεχόμενο

Overwatch 2


kostasgpa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 510
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 λεπτά πριν, Vigilante1319 είπε

Αξιζει καθολου η τζαμπα το κατεβασα . Ειδα οτι επρεπε να περιμενω 800 ατομα και το εκλεισα

 

800 δεν είναι πολλά, θα περίμενες 2-3 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα του θέματος των server,τέτοιο χάλι απο πλευράς παικτών δεν έχω ξαναδει. Ούτε σε bronze/silver δεν παίζανε στο OW1 τόσο χάλια(και το καταλαβαίνεις οτι δεν ειναι νέοι παίκτες λόγω των skins).

Αντε να φύγει αυτός ο πρώτος μήνας να γινει το σχετικό ξεσκαρτάρισμα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eκανα τα placements και βγηκα απο low diamond gold 1!! ....αρχισα να κλαιω για το ποσο μπορει να χαλασα σε 1 μερα, αρχισαν τα γεραματα κτλ κτλ...και μετα πηγα και ειδα τον kabaji...plat 2!!! οτι να'ναι!

Επεξ/σία από panagiotis54
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Πέρα του θέματος των server,τέτοιο χάλι απο πλευράς παικτών δεν έχω ξαναδει. Ούτε σε bronze/silver δεν παίζανε στο OW1 τόσο χάλια(και το καταλαβαίνεις οτι δεν ειναι νέοι παίκτες λόγω των skins).

Αντε να φύγει αυτός ο πρώτος μήνας να γινει το σχετικό ξεσκαρτάρισμα.

 

Έχει τόση πλέμπα που φαίνομαι παιχταράς, ότι καλύτερο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Edel είπε

Έχει τόση πλέμπα που φαίνομαι παιχταράς, ότι καλύτερο :P

Προφανώς και αναφέρομαι σε quick play παιχνιδια. Δεν θα ρίσκαρα ποτέ σε launch με θέματα day one να μπω competitive με το καλημέρα εκτος αν ήμουν youtuber/streamer που ειναι για αυτούς Free content να κράζουν την εταιρεια για τα clicks..

Μιλάω για σκηνικά μέχρι να πέσω(σαν support)σε ομάδα(δική μου ή αντίπαλη με 0 και 1 elimination(τα dps)μέχρι τελος του game στην χειρότερη.

Με λίγα λόγια φτύνεις αίμα να κερδίσεις παιχνίδια για τα weekly challenges.

Μην μιλήσω για ορισμένες αλλαγές που κυριολεκτικά δεν βγάζουν νόημα όπως το οτι η mei πλέον μόνο με την ulti παγώνει αντιπάλους ή οτι το παιχνιδι πλέον εχει πολύ κινηση(movement)με αποτέλεσμα ορισμένοι παλιότεροι ήρωες να ειναι χάλια βλέπε Tobjorn,Symmetra κλπ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, KilliK said:

ειμαι ο μονος που παιζει χωρις να το εχω συνδεσει με τηλεφωνο; η αυτο ειναι μονο για ΗΠΑ;

 

Οχι. Το πηραν πισω εν μερη, τα νεα accounts συνεχιζουν να χρειαζονται να δωσουν τον αριθμο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικοτερα το game πως σας φανηκε; Προσωπικα το χαιρομουν περισσοτερο το παλιο. Μου φανηκε καπως "αργο". Σαν main soldier νομιζω τον εχεσαν. Με χαλασε το 5v5. Ειχαμε που ειχαμε τους instalock dps με 1 healer στο γκειμ το καταντησαν να μην εχουμε κανεναν. Γενικοτερα το χεσανε αρκετα. Ισως να θελει μερικα ακομα γκειμ να πιασω τον ρυθμο του.

Επεξ/σία από kaklikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι αρκετα σιγουρος πως απλα μειωσαν τα τανκ απο 2 σε 1 και δεν πειραξαν τα 2 σαπορτς...το τι γινεται στο οπεν κιου μπορεις να εχεις και 5 τανκσ αν θελει η ομαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To game τώρα έχει περισσότερη κίνηση απο πριν στα νέα maps/mode, λιγότερες ασπίδες=περισσότερο dmg που τρώει ο κόσμος.

Το instalock dps με 1healer όταν εδώ και καιρό υπάρχουν οι ρόλοι, δεν ξέρω απο που προκύπτει.

Γενικά gameplay wise παραμένει καλό. Το monetization/battle pass/φτωχο day one περιεχόμενο ειναι που το χαντακώνουν πολύ.

Στα των χαρακτήρων,η πλειοψηφια των τωρινών έμεινε ίδια με κύρια διαφορά/προσθήκη, ένα bonus passive που έχει ο κάθε ρόλος, πχ όλα τα support έχουν πλέον hp regen αλα mercy.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...