Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα σήμερα ενώ βάζω κανονικά τα στοιχεία μου, όπως και τις προηγούμενες μέρες, στο https://www.stratologia.gr/el/katataksi μου πετάει το μήνυμα: 

Σφάλμα 0 : Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.

Πληροφορίες για την κατάταξή μου

 
Δε βρέθηκε πρόσωπο με τα υποβληθέντα στοιχεία.Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το στρατολογικό γραφείο της περιοχής σας.

 

Αντιμετωπίζει κάνεις άλλο το ίδιο πρόβλημα; Ελπίζω να γίνεται επειδή ανανεώνουν το σύστημα ή δε ξέρω γω τι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 λεπτά πριν, takatakaros είπε

Εμένα σήμερα ενώ βάζω κανονικά τα στοιχεία μου, όπως και τις προηγούμενες μέρες, στο https://www.stratologia.gr/el/katataksi μου πετάει το μήνυμα: 

Σφάλμα 0 : Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.

Πληροφορίες για την κατάταξή μου

 
Δε βρέθηκε πρόσωπο με τα υποβληθέντα στοιχεία.Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το στρατολογικό γραφείο της περιοχής σας.

Αντιμετωπίζει κάνεις άλλο το ίδιο πρόβλημα; Ελπίζω να γίνεται επειδή ανανεώνουν το σύστημα ή δε ξέρω γω τι :P

Και σε εμένα ακριβώς το ίδιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, takatakaros είπε

Εμένα σήμερα ενώ βάζω κανονικά τα στοιχεία μου, όπως και τις προηγούμενες μέρες, στο https://www.stratologia.gr/el/katataksi μου πετάει το μήνυμα: 

Σφάλμα 0 : Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.

Πληροφορίες για την κατάταξή μου

 
Δε βρέθηκε πρόσωπο με τα υποβληθέντα στοιχεία.Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το στρατολογικό γραφείο της περιοχής σας.

Αντιμετωπίζει κάνεις άλλο το ίδιο πρόβλημα; Ελπίζω να γίνεται επειδή ανανεώνουν το σύστημα ή δε ξέρω γω τι :P

Παιδια και σε μενα το ιδιο βγαζει.Μεχρι πριν λιγα λεπτα ελεγε κανονικα υποχρεος καταταξης με Δ ΕΣΣΟ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Asevastos είπε

Και εμένα έφτιαξε και λέει τα ίδια. Αναβολή έκοψα μέσα Μαΐου.

Αν δεν ήταν Κυριακή θα έλεγα ότι ανανεώνουν τα συστήματα.. Ας περιμενουμε να δούμε και αύριο 

Άμα μπείτε με τους κωδικούς του taxisnet και πάτε στην επεξεργασία και βάλετε email, σε περίπτωση ανανέωσης θα έρθει αμέσως η αλλαγή

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα ΣΥΠΟ που θα μας στείλουν θα είναι κοντά στις μόνιμες μονάδες μας(και άρα θα ξέρουμε εξαρχής που θα βγάλουμε θητεία);

Επεξ/σία από Asevastos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Asevastos είπε

Τα ΣΥΠΟ που θα μας στείλουν θα είναι κοντά στις μόνιμες μονάδες μας(και άρα θα ξέρουμε εξαρχής που θα βγάλουμε θητεία);

Στις μονάδες νμζ θα είμαστε μέχρι την ορκωμοσία και μετά μετάθεση αν δεν κάνω λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, Δ ΕΣΣΟ said:

Στις μονάδες νμζ θα είμαστε μέχρι την ορκωμοσία και μετά μετάθεση αν δεν κάνω λαθος

Νομίζω ότι ρωτάει αν οι μονάδες που θα είμαστε μέχρι την ορκομωσία θα είναι κοντά στις μονάδες που θα πάμε μετά με την μετάθεση που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...