Προς το περιεχόμενο

Πρεμιέρα σήμερα για το Apple TV+ με υπότιτλους και περιγραφές στα ελληνικά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
3 minutes ago, Ablaoublas_542 said:

ετσι πρεπει 

Διαφωνώ, αλλά από την άλλη αν το έκαναν θα βλέπαμε όλο το περιεχόμενο μέσα στις 7 free μέρες όπως ειπώθηκε σε προηγούμενο post. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ThReSh είπε

Διαφωνώ, αλλά αν το έκαναν θα βλέπαμε όλο το περιεχόμενο μέσα στις 7 free μέρες. 😛

η αναμονη (θα επρεπε να) ειναι αρρηκτο κομματι της τηλεοπτικης εμπειριας. τουλαχιστον για τις καλες σειρες. τωρα σκουπιδακια παραγωγης netflix πχ ας βγουν ολα μαζι να τα βλεπεις μισοκοιμισμενος σε ενα δυο βραδια

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω πάρει καινούργια συσκευή  θα περιμένω μέχρι την τελευταία μέρα που θα είναι διαθέσιμη η υπηρεσία με ένα χρόνο τσάμπα και τότε θα την ενεργοποιήσω παντός ...ακόμα έχει μηδέν περιεχόμενο δεν αξίζει  ούτε τσάμπα να την ενεργοποιήσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 minutes ago, Ablaoublas_542 said:

η αναμονη (θα επρεπε να) ειναι αρρηκτο κομματι της τηλεοπτικης εμπειριας. τουλαχιστον για τις καλες σειρες. τωρα σκουπιδακια παραγωγης netflix πχ ας βγουν ολα μαζι να τα βλεπεις μισοκοιμισμενος σε ενα δυο βραδια

Γούστα είπε ο βάτραχος κι έφαγε το σαπούνι.

  • Like 6
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Donfear είπε

Εγώ που έχω πάρει καινούργια συσκευή  θα περιμένω μέχρι την τελευταία μέρα που θα είναι διαθέσιμη η υπηρεσία με ένα χρόνο τσάμπα και τότε θα την ενεργοποιήσω παντός ...ακόμα έχει μηδέν περιεχόμενο δεν αξίζει  ούτε τσάμπα να την ενεργοποιήσω...

Η προσφορά δεν ισχύει για πάντα. Μπορείς να την ενεργοποιήσεις μέσα στους 3 πρώτους μήνες από την ενεργοποίηση της συσκευής σου. Για εμάς που πήραμε συσκευή πριν βγει η υπηρεσία, η αντίστροφη μέτρηση ξεκινά από 1η Νοεμβρίου (σήμερα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Ablaoublas_542 είπε

τωρα σκουπιδακια παραγωγης netflix πχ ας βγουν ολα μαζι να τα βλεπεις μισοκοιμισμενος σε ενα δυο βραδια

Βγήκαν και κάτι  "σκουπιδάκια" σαν το house of cards στο netflix όλα τα επεισόδια μαζί ... δεν έχουν αφήσει award & nomination που να μην έχουν σαρώσει :).

Οι σειρές είτε είναι καλές είτε όχι, δεν έχει σχέση πως θα βγουν. Και το LOST επεισόδιο επεισόδιο βγήκε και είδες που καταλήξαμε.

True fact: Apple TV επί του παρόντος αν έβγαζε την σεαζόν όλη μαζί, τα έβλεπες όλα σε 7 μέρες, άντε στο πρώτο μήνα. Στο μέλλον βλέπουμε.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Διαφωνώ, αλλά από την άλλη αν το έκαναν θα βλέπαμε όλο το περιεχόμενο μέσα στις 7 free μέρες όπως ειπώθηκε σε προηγούμενο post. 😛

Έλα εδώ είσαι 😁

Αναφορά σε κείμενο

παρέχοντάς την δωρεάν για ένα ολόκληρο έτος για όσους αγοράσουν ένα νέο iPhone, iPod Touch, iPad, Apple TV ή υπολογιστή Mac.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και συνδρομητής Netflix γιατί αυτό είχαμε μόνο ως τώρα, με κούρασε σε πολλά.Καταρχήν στο ότι κάποιες σειρές που παρακολουθώ οι μισές έχουν υπότιτλους και οι επόμενες not και αν.Επίσης για τα δικά μου δεδομένα έχει 2-3% που να μου τραβούν το ενδιαφέρον - κόβοντας ενίοτε κάποιες από αυτές σε ανύποπτο χρόνο, και μέσα στο τόσο άχρηστο υλικό " χάνομαι " κι όλας. Στα της Apple χαίρομαι που μπήκε και αυτή στο παιχνίδι γιατί ο ανταγωνισμός μας εξυπηρετεί ( όσο έχουμε ακόμα να κάνουμε μήνα μήνα συνδρομές ). Στα πολύ θετικά για εμένα οι υπότιτλοι και το κόστος για την ώρα. Απλά για το όνομα Apple, και για την κίνηση της να εισέλθει στο streeming , περίμενα λίγα περισσότερα.... με πολύ λίγο υλικό μας ήρθε. Ίδωμεν.. .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ φθηνο δεν ειναι ? Τι εγινε . μας περασαν για λαουτζικο ? Εχουμε και ενα κυρος :D

Με την καμμια δεν παιζει,  ακομα και 50 σειρες να ειχε, αν ειναι να περιμενω επεισοδιο-επεισοδιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...