Προς το περιεχόμενο

Πρεμιέρα σήμερα για το Apple TV+ με υπότιτλους και περιγραφές στα ελληνικά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με 7 σειρές όλες κι όλες ζητάει 5 ευρώ, άρα το Netflix θα έπρεπε να ζητάει 100 τον μήνα... Πέρα απ' την πλάκα τώρα, καλό είναι να υπάρχουν κι άλλοι παίκτες, αν και για μένα το Netflix κινδυνεύει μόνο από το Disney, θα ανεβάσει γρήγορα τα νούμερα του βέβαια απ' τη στιγμή που δίνει δωρεάν σύντομη σε κατόχους Apple συσκευών

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εσάς που λέτε ότι είναι λίγο το περιεχόμενο ή αδιάφορο, καθίστε εκεί που τα παραπανω απο τα μισα ειναι παραγωγές 1 μήνα με σκηνικά κόντρα-πλακέ τύπου Φώσκολου.

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, billdanos said:

Άρα εγώ που δεν είδα ποτέ got, μπορεί και να μου αρέσει!  :P

GoT η καλύτερη σειρά εβερ μέχρι 6 σεζόν. Τα εφέ δεν υπάρχουν παρόμοια σε άλλη σειρά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και καθώς διάβαζα για το περιεχόμενο στα Ελληνικά, εγώ τα έβλεπα στα Αγγλικά δεν με ένοιαζε, σκάει το SMS:

Quote

Netflix Σύντομα στη διάθεσή σας: 32 νέοι τίτλοι 7:28PM
Το "Ο Βασιλιάς", το "Εμείς Είμαστε το Κύμα" και άλλα.

 

Επεξ/σία από SeXBOX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, avacan23 είπε

ενεργοποιηθηκε δωρεαν σε iphone 11 και χρεωση λεει μετα απο ενα χρονο για 4.99 ευρω.Νπορεισ αν ακυρώσεισ τη συνδρομή και να μη χρεωθείς μεχρι 31-10-2020, δλδ 1 μερα πριν.

Είδα το https://www.youtube.com/watch?v=eA7D4_qU9jo

καλό φαινεται. για να δουμε τι περιεχόμενο θα χει..

Μοιάζει με το Newsroom και το UnREAL.

Συνολικά φαίνεται πολύ ωραίο για αρχή, μοιάζει παραπάνω σαν beta φάση να μπούμε ΟΛΟΙ μαζί να δούμε τζαμπέ για να δοκιμαστεί το σύστημα και μετά να χώσουνε τις υπόλοιπες σειρές. 

Θυμίζει Netflix στην αρχή που κάθε σειρά του ήταν σχεδόν διαμάντι. Ε μετά βγάζει με τη σέσουλα. Χαρακτηριστική αποτυχία είναι η αντιγραφή του LOST στο I-LAND με κωμικοτραγικές καταλήξεις. Χτες έψαχνα ανάμεσα στις δεκάδες σειρές του Netflix και ΔΕΝ βρήκα τίποτα σε σημείο που έβαλα ντοκυμανταίρ στα γερμανικά από youtube να δω.

Επεξ/σία από mourouzis2005
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ νομίζω ότι 7 σειρές είναι πολλές. θα μπορούσε να έχει μόνο μια, να βλέπουμε τα επεισόδια 10 φορές ξέρω γω και μετά να μας κάνει ερωτήσεις να δει αν το μάθαμε καλά. :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζαμπε για ενα χρονο δεν με χαλασε με νεα συσκευη thnx Apple!

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Παντως η λιστα που δινει στις tv που ειναι   συμβατες με airplay 2 περιοριζει αρκετα  το  εν δυναμει κοινο .

Ισχυει αυτο το σκεφτηκα, το βλεπω παντως στην νεα μου OLED C9 και δουλευει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, billdanos είπε

Το SEE διαβάζω πως έχει αρχικό budget 250 εκατομμύρια για τις 2 σεζόν και 15 εκατομμύρια περίπου για κάθε επεισόδιο!  Το "The Morning Show" έχει budget 300 εκατομμύρια!

 

Φυσικά. Τα 200 εκατομμύρια από τα 300 του "The Morning Show" θα τα παίρνει λογικά η Aniston και η Witherspoon. 150 για την "Ρέιτσελ" και 50 για την Legally Blonde φαντάζομαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
15 minutes ago, anax111 said:

Φυσικά. Τα 200 εκατομμύρια από τα 300 του "The Morning Show" θα τα παίρνει λογικά η Aniston και η Witherspoon. 150 για την "Ρέιτσελ" και 50 για την Legally Blonde φαντάζομαι. 

Κόψε κάτι, ούτε ο RDJ δεν μάζευε τόσα από Avengers...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...