Προς το περιεχόμενο

Πρεμιέρα σήμερα για το Apple TV+ με υπότιτλους και περιγραφές στα ελληνικά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

57 λεπτά πριν, avacan23 είπε

ενεργοποιηθηκε δωρεαν σε iphone 11 και χρεωση λεει μετα απο ενα χρονο για 4.99 ευρω.Νπορεισ αν ακυρώσεισ τη συνδρομή και να μη χρεωθείς μεχρι 31-10-2020, δλδ 1 μερα πριν.

Είδα το https://www.youtube.com/watch?v=eA7D4_qU9jo

καλό φαινεται. για να δουμε τι περιεχόμενο θα χει..

Μοιάζει με το Newsroom και το UnREAL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 o netflix, αλλο ενα 10ρικο το Disney, 20 η cosmote. Αν κανεις θελει και nova αλλα 20κατι. Αρχιζει και γινεται value for money να τα ψαξεις καπου "σπασμενα" με ενα 15αρι το μηνα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ κατώτερο των προσδοκιών. Έχουν πάρει μεγάλα ονόματα αλλά στο σενάριο και σε όλα τα αλλά είναι πολύ χάλια για τόσο μεγάλες επενδύσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, Hapatingo said:

Πολύ κατώτερο των προσδοκιών. Έχουν πάρει μεγάλα ονόματα αλλά στο σενάριο και σε όλα τα αλλά είναι πολύ χάλια για τόσο μεγάλες επενδύσεις.

Πρόλαβες και τα είδες όλα? :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, billdanos said:

Πρόλαβες και τα είδες όλα? :ph34r:

Το see, τα αλλά 2 morning και dickinson αποσπασματικά. Αναφερόμενος στο see ίσως αρχίζει να κουράζει το αλά got περιβάλλον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, gthe είπε

True fact: Apple TV επί του παρόντος αν έβγαζε την σεαζόν όλη μαζί, τα έβλεπες όλα σε 7 μέρες, άντε στο πρώτο μήνα. Στο μέλλον βλέπουμε.

Πόσοι όμως είναι αυτοί που μπορούν να το κάνουν αυτό? Εννοώ πόσος κόσμος έχει τόσο ελεύθερο χρόνο πια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, Hapatingo said:

Το see, τα αλλά 2 morning και dickinson αποσπασματικά. Αναφερόμενος στο see ίσως αρχίζει να κουράζει το αλά got περιβάλλον. 

Άρα εγώ που δεν είδα ποτέ got, μπορεί και να μου αρέσει!  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια λεει το appletv θα ειναι δωρεαν για οσους αγορασα  ipad και αλλες συσκευες εγω που πειρα το καινουργιο i pad δεν μου ειπαν τπτ στο πλαισιο ξερει κανεις που πρεπει να ρωτησω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, polaki είπε

Πόσοι όμως είναι αυτοί που μπορούν να το κάνουν αυτό? Εννοώ πόσος κόσμος έχει τόσο ελεύθερο χρόνο πια?

Εντάξει τώρα δεν μπορεί να σταθεί πλατφόρμα streaming με 7 σειρές (το ένα παιδικό) και επιχείρημα ... "Ε πόσο χρόνο έχετε βρε παιδιά πια να βλέπετε?" Ας έβαζε άλλα 8 παιδικά για να βλέπουν τα μικρά το ΣΚ που έχουν χρόνο. 7 σειρές και 6 χρήστες ταυτόχρονα ...  σου ακούγεται καλό?

Γεγονός είναι ότι η πρεμιέρα έχει εξεφτελιστικό αριθμό σειρών για να προσελκύσει συνδρομητές. Φυσικά αυτό μπορεί να αλλάξει και άμεσα, κανείς δεν ξέρει. Εμένα πιο πολύ μου μοιάζει σαν κίνηση beta testing του streaming quality μέσω του οικοσυστήματος μιας και το έδωσε δωρεάν στους νέους αγοραστές apple products παρά για εμπορική κίνηση να προσεγγίσει συνδρομές. 

Επεξ/σία από gthe
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, babisideris είπε

καλησπερα παιδια λεει το appletv θα ειναι δωρεαν για οσους αγορασα  ipad και αλλες συσκευες εγω που πειρα το καινουργιο i pad δεν μου ειπαν τπτ στο πλαισιο ξερει κανεις που πρεπει να ρωτησω???

Με το που ανοίξεις την εφαρμογή επιλέγεις ενεργοποίηση για ένα χρόνο. Αφορά συσκευές που αγοράστηκαν μετά την 1η Σεπτεμβρίου και να έχεις το τελευταίο iOS 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, gthe είπε

Εντάξει τώρα δεν μπορεί να σταθεί πλατφόρμα streaming με 7 σειρές (το ένα παιδικό) και επιχείρημα ... "Ε πόσο χρόνο έχετε βρε παιδιά πια να βλέπετε?" Ας έβαζε άλλα 8 παιδικά για να βλέπουν τα μικρά το ΣΚ που έχουν χρόνο. 7 σειρές και 6 χρήστες ταυτόχρονα ...  σου ακούγεται καλό?

Γεγονός είναι ότι η πρεμιέρα έχει εξεφτελιστικό αριθμό σειρών για να προσελκύσει συνδρομητές. Φυσικά αυτό μπορεί να αλλάξει και άμμεσα, κανείς δεν ξέρει. Εμένα πιο πολύ μου μοιάζει σαν κίνηση beta testing του streaming quality μέσω του οικοσυστήματος μιας και το έδωσε δωρεάν στους νέους αγοραστές apple products παρά για εμπορική κίνηση να προσεγγίσει συνδρομές. 

Μα το επιχείρημα εκεί ακριβώς βρίσκεται, στο ακόμα και αν είχε 20 σειρές, σε μία βδομάδα μέσα ή και σε έναν μήνα ακόμα τί να προλάβεις να δεις? 

Ειλικρινά οι trial εκδόσεις είναι για να δοκιμάσεις κάτι να δεις αν σου κάνει. Αν εσύ θέλεις να κάνεις abuse, οκ "κέρδισες" το σύστημα (του ενός ΤΡΙΣ $ αξίας), αλλά δε νομίζω ότι το σύστημα θα πέσει λόγω 10-100-10,000 abusers. 

Μπορεί όντως να είναι fail το ότι έκανε launch με τόσους λίγους τίτλους, αλλά ποιός πραγματικά πιστεύει ότι θα μείνουν μόνο τόσοι? Την ταινιοθήκη του iTunes την έχετε δεί? Έχει ΑΠΕΙΡΑ μέσα. Τί σας κάνει να πιστεύετε ότι σιγά σιγά ΔΕΝ θα ενσωματωθούν και αυτά ή έστω κάποια από αυτά??????

Επεξ/σία από polaki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα δυο επεισόδια του The Morning Show και μπορώ να πω ότι μου άρεσαν. Θα δω και τις άλλες σειρές όποτε αν αξίζει θα πληρώσω σίγουρα ένα μήνα. Αν θα το κρατήσω θα εξαρτηθεί προφανώς από το περιεχόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...