Προς το περιεχόμενο

Πρεμιέρα σήμερα για το Apple TV+ με υπότιτλους και περιγραφές στα ελληνικά


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, Hapatingo είπε

Μην μένεις μόνο σε ένα site.

To imdb διαμορφώνει την βαθμολογία του κυρίως από τους θεατές. Αυτά που βγάζουν βαθμολογία από τους κριτικούς άστα καλύτερα. Και επιπλέον όπως σου είπα είδα το πρώτο επεισόδιο. Οπότε τι να μου πει εμένα ο κομπλεξικός ο κριτικός αν εμένα μου άρεσε; Και από ότι φαίνεται από την βαθμολογία στο imdb αρέσει και στο κοινό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 τηλεοπτικές σειρές και μια ταινία?

γιατί μου φαίνεται ότι το κάνουν επίτηδες ?

γιατί μου φαίνεται ότι τελικά δεν μας υποτιμούν απλά αλλά μας δουλεύουν και ψιλό γαζί?

Δεν πας στο... apple λέω γω? 

Δεν είμαστε καθόλου καλά... και υπάρχουν άτομα που την εκθειάζουν.. μπράβο ρε 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερά bugs στην browser εμπειρια που δυστυχώς σε κάνουν να θες να ακυρώσεις το λογαριασμό. Πολύ πρόχειροδουλεια ως browser based app. Η σειρά for all mankind ενδιαφέρουσα. Αλλά δυστυχώς μέσω browser unwatchable. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
7 hours ago, anax111 said:

To imdb διαμορφώνει την βαθμολογία του κυρίως από τους θεατές. Αυτά που βγάζουν βαθμολογία από τους κριτικούς άστα καλύτερα. Και επιπλέον όπως σου είπα είδα το πρώτο επεισόδιο. Οπότε τι να μου πει εμένα ο κομπλεξικός ο κριτικός αν εμένα μου άρεσε; Και από ότι φαίνεται από την βαθμολογία στο imdb αρέσει και στο κοινό. 

547 ψήφοι, έχει ψωμί ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντιλαμβάνομαι πως άφησαν απ'έξω πολύ κόσμο που βλέπει είτε από android box ή από chromecast (όπως εγώ).

Αυτό μου κάνει για τυπική συμπεριφορά apple που κάνει σαν να μην υπάρχουν χρήστες άλλου λειτουργικού στον κόσμο, αλλά από την άλλη η συνδρομή στο τάληρο είναι πολύ λαϊκή.

Μπερδεύτηκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα το αγορασα το καινουργιο το i pad το ειχα κανει προπαραγγελεια θα το κοιταξω ευχαριστω

16 ώρες πριν, Rockdye είπε

Με το που ανοίξεις την εφαρμογή επιλέγεις ενεργοποίηση για ένα χρόνο. Αφορά συσκευές που αγοράστηκαν μετά την 1η Σεπτεμβρίου και να έχεις το τελευταίο iOS 

καλημερα τωρα το αγορασα το καινουργιο προπαραγγελεια ειχα κανει θα το κοιταξω ευχαριστω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, babisideris είπε

τωρα το αγορασα το καινουργιο το i pad το ειχα κανει προπαραγγελεια θα το κοιταξω ευχαριστω

καλημερα τωρα το αγορασα το καινουργιο προπαραγγελεια ειχα κανει θα το κοιταξω ευχαριστω

 

Αν βρεις ακρη ενημερωσε με αν θελεις γιατι εγω δεν βρηκα στο 11. Μου βγαζει μονο την επιλογη για δωρεαν θεαση 7 ημερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, speedman_26 είπε

GoT η καλύτερη σειρά εβερ μέχρι 6 σεζόν. Τα εφέ δεν υπάρχουν παρόμοια σε άλλη σειρά 

Ε δεν το ήξεραν να βάλουν εφέ στο married with children το 1990 😁

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δεν βγει app και για παλιοτερα μοντελα tv δυσκολα τα πραγματα :P.Θα μου πεις , αφου ξεκινησε με 7 σειρες και 1 (μια ) ταινια , μπορει να πιασει τα επιπεδα του νετφλιχ σε καμμια...5ετια, οποτε μπορει να εχουμε αλλαξει και tv :D

Επεξ/σία από bluesattack
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, aenaos15 είπε

Δεν μου βγαζει καποια δυνατοτητα για να ενεργοποιησω το δωρεαν χρονο θεασης , μετα την αγορα του 11. Υπαρχει καποιος τροπος για να γινει;;;;

Ανοιγεις το apple TV που ειναι προεγκατεστημενο στην συσκευη. Επιλεγεις να δεις ενα Original Apple show και αυτοματα αν δικαιουσαι θα ζητησει αδεια να ενεργοποιησει την συνδρομη σου με τον πρωτο χρονο της συσκευης δωρεαν φυσικα μετα απο verification απο το store. Τουλαχιστον ετσι εγινε εμενα..

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

2 hours ago, ekkli said:

Δεν αντιλαμβάνομαι πως άφησαν απ'έξω πολύ κόσμο που βλέπει είτε από android box ή από chromecast (όπως εγώ).

Αυτό μου κάνει για τυπική συμπεριφορά apple που κάνει σαν να μην υπάρχουν χρήστες άλλου λειτουργικού στον κόσμο, αλλά από την άλλη η συνδρομή στο τάληρο είναι πολύ λαϊκή.

Μπερδεύτηκα...

Υπάρχει έτοιμο app για android και άλλες πλατφόρμες τηλεοράσεων που θα υποστηρίζουν το Apple Tv app (webOS στις LG, Android Tv σε sony, media players κλπ) και απλά δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη public. 

Το ότι έχει λίγο περιεχόμενο για την ώρα νομίζω είναι και κίνηση στρατηγικής για να περάσουν τα πρώτα κύματα των δωρεάν συνδρομών κλπ. :) 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν θα πληρώνω μελλοντικά 5 ευρώ το μήνα για το συγκεκριμένο περιεχόμενο, αλλά ως δωρεάν για ενα έτος για μένα που αγόρασα νέα συσκευή, μου έκατσε μια χαρά. 
 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Ανοιγεις το apple TV που ειναι προεγκατεστημενο στην συσκευη. Επιλεγεις να δεις ενα Original Apple show και αυτοματα αν δικαιουσαι θα ζητησει αδεια να ενεργοποιησει την συνδρομη σου με τον πρωτο χρονο της συσκευης δωρεαν φυσικα μετα απο verification απο το store. Τουλαχιστον ετσι εγινε εμενα..

Οντως εχεις δικιο , ετσι εγινε ακριβως. υποτιτλοι βεβαια δεν υπαρχουν , και δεν ξερω αν υπαρχει δυνατοτητα να γινει θεαση στην τηλεοραση samsung 55 MU8002.

Επεξ/σία από aenaos15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...