Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, bauhaus8 είπε

Έχω κάνει notify από το ευρωπαϊκό από 1 Νοεμβρίου για όλες τις 3080 κ δεν ήρθε ποτέ τπτ....χαχαχα 😂

έχω από 29 οκτωβρη για 3070 και τιποτα

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Sakiz105 είπε

6 δεκεμβρίου 9 και 23 το πρωί και ήρθε σήμερα στης 1 το μεσσημέρι.

Α ωραία και εγώ έκανα 6-7 του μήνα όποτε ελπιζω να έχω νέα σύντομα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, bauhaus8 είπε

Έχω κάνει notify από το ευρωπαϊκό από 1 Νοεμβρίου για όλες τις 3080 κ δεν ήρθε ποτέ τπτ....χαχαχα 😂

Εδώ έχει μια ενδεικτική ουρά https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vRDV5oSQmdnMFzovrtJ0LhdPMidoNjsTxX7WdxN44hzFGh4r6frAeJxnywrkMEwsgznv-8ipgQti9Ac/pubhtml

Ξεκινάει από Οκτώβριο καλή τύχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, darksoul93 είπε

Α ωραία και εγώ έκανα 6-7 του μήνα όποτε ελπιζω να έχω νέα σύντομα!

εγώ όμως έκανα 10 δευτερόλεπτα αφότου άνοιξε :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Sakiz105 είπε

εγώ όμως έκανα 10 δευτερόλεπτα αφότου άνοιξε :P 

Χαχαχα έχω κάνει ένα 10:29 και ένα 11:14 για Γενάρη με βλέπω 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, narta είπε

Ok shady move απο nvidia, αλλά και ο HUB καιρό γνωστός κοκκινοφρουρός. Επειδή αυτός δε γουστάρει RT για χ-ψ λόγους δεν παύει να είναι reviewer και θα πρέπει να κάνει μία αντικειμενική παρουσίαση. 3080FE review, 35:30 video, coverage rtx+dlss 1 λεπτό. 6800ΧΤ review, η 6800ΧΤ 5% κάτω και λέει "AMD not far behind", η 6800ΧΤ 1% μπροστά "nvidia is in trouble", 3060ti review ήταν σα συγκριτικό 3060ti vs 5700xt με τον HUB να προσπαθεί να αποδείξει πόσο περισσότερο value έχει η 5700XT λαμβάνωντας καθόλου υπόψην RT, DLSS, encoder κλπ.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, FeelsBadMan είπε

Ok shady move απο nvidia, αλλά και ο HUB καιρό γνωστός κοκκινοφρουρός. Επειδή αυτός δε γουστάρει RT για χ-ψ λόγους δεν παύει να είναι reviewer και θα πρέπει να κάνει μία αντικειμενική παρουσίαση. 3080FE review, 35:30 video, coverage rtx+dlss 1 λεπτό. 6800ΧΤ review, η 6800ΧΤ 5% κάτω και λέει "AMD not far behind", η 6800ΧΤ 1% μπροστά "nvidia is in trouble", 3060ti review ήταν σα συγκριτικό 3060ti vs 5700xt με τον HUB να προσπαθεί να αποδείξει πόσο περισσότερο value έχει η 5700XT λαμβάνωντας καθόλου υπόψην RT, DLSS, encoder κλπ.

με το dlss + rtx ακόμα και η 6800xt είναι κάτω από 2070s. δεν μπαλώνονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, billeiros είπε

Quality και 1440p και Άγιος ο Θεός.ιδιο hw έχω με τον τυπο

 

Χωρίς RT Global illumination απο οτι βλέπω, μιάς και το RT quality το είχε στο "ULTRA"  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, bauhaus8 είπε

Έχω κάνει notify από το ευρωπαϊκό από 1 Νοεμβρίου για όλες τις 3080 κ δεν ήρθε ποτέ τπτ....χαχαχα 😂

Eγώ έχω κάνει από 19/09 για 3080 και ακόμα τίποτα, οπότε θα περιμένεις για πολύ καιρό, δυστυχώς.

Επεξ/σία από purif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν και nvidia sponsored τίτλος, το game που έκανε τις τεχνολογίες τηε nvidia must have κλπα κλπα, μια χαρά τα πάει και σε AMD κάρτες. Μακάρι να μπορούσα να πω τα ίδια και για τα amd sponsored games, αλλα δυστηχως αυτά σε nvidia σερνονται. H πετσινη είναι πιο αναισχυντη από τον πετσινο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Herald είπε

Πάντως αν και nvidia sponsored τίτλος, το game που έκανε τις τεχνολογίες τηε nvidia must have κλπα κλπα, μια χαρά τα πάει και σε AMD κάρτες. Μακάρι να μπορούσα να πω τα ίδια και για τα amd sponsored games, αλλα δυστηχως αυτά σε nvidia σερνονται. H πετσινη είναι πιο αναισχυντη από τον πετσινο

Όταν λες σέρνονται; 5% πίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Sakiz105 είπε

image.png.9b50d355ec748dc0c96b9acab29d6343.png

 

τώρα περιμένουμε

Τελικά οκ. Όπως τα λέγαμε περίμενα να έβγαινε λίγο παραπάνω με τα μεταφορικά, κανα 20αρικο + λίγο παραπάνω με το φόρο. Αντε Σακαρε, με το καλό να έρθει και ενημέρωσε για τη διαδικασία με το τελωνείο και τα αποδεικτικά να ξέρουμε τι κ πώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...